Katero picerijo v Kranju klicat?

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
VIva je zaprta do 12.8. Imajo kolektivni dopust
frown-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Danes smo hotli na malco,.. pa piše da je zaprto
smile-1.gif

Smo šli potem v Gorenca

Jado: nisem govoril o Vivi2go.... sem dvakrat jedel in bil razočaran
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
gas: kako to? pize res nimajo super, ostalo pa dobro.

p4pe: razvažajo tudi pice, kake so porcije?
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
ma dobili smo že mrzlo oz. zelo postano... potem tudi solate so bile drugacne kot na meniju itd,...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Evo, po tem, ko je p4pe predstavil Corner , lahko rečem, da sem 2x naročil in dobil zelo dobro pizzo. Jih bo treba še obiskat, saj imajo dokaj pestro ponudbo.
Kot zanimivost: prvič je pizzaboy obtičal v dvigalu. Po cca. 45 minutah druženja s sosedovimi obiski je ves prestrašen izročil še vedno mlačno in predvsem celo pizzo. Beat that!
evil.gif
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
ksz
A kdo ve ali imata onadva Giovannija, tam na vogalu pri onem "faxu", še odprt kiosk s fastfudom?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
lastnik cornerja je isti kot bolera in v tržiču ponvice.tako da so cene in porcije enako kot v matičnem boleru
 

rambo

Zelenc'
20. dec 2010
4
0
1
Citat:
Uporabnik timecop pravi:
ksz
A kdo ve ali imata onadva Giovannija, tam na vogalu pri onem "faxu", še odprt kiosk s fastfudom?

kukr jest vem imata se je pa se en nov tem pr faxu nek sam se nisem probal
 

rambo

Zelenc'
20. dec 2010
4
0
1
Citat:
Uporabnik shift pravi:
lastnik cornerja je isti kot bolera in v tržiču ponvice.tako da so cene in porcije enako kot v matičnem boleru

to ze drzi da je isti lastnik ostalo pa nebi rekel pa tud v bolerotu ni vec tko za jest kot vcasih sem bil 14 dni nazaj pa sem bil zelo razocaran
 

SamoS

Zelenc'
29. dec 2010
4
0
1
bolero pa corner = razočaran. Čudn, k je lastnik isti k ma ponvico, tam sm bil pa do zdj zmerj zadovoljen. Bolero je bil včasih dobr, zdj je bolj kot ne zanč vse skupj. Njamy je kr cool, sam dostkrat kr mrzlo dobiš, pa še stvar okusa je to, k majo pizzo iz električne peči. Ampak verjetn je to dostim všeč alpa jim je pač useen. Dejansko se strinjam z rambotom, da je Picanto dobra zadeva. Odkar majo novi sm bil zmerj zadovoljen. Prvič ko pa ne bom, pa takoj javim tukaj.
wink-1.gif

Aja, sm skorj pozabu. Na zlatem polju ma zdj en novi, tm nasproti ledene dvorane. Nevem kako se imenuje. Sam bil sm prejšni teden tm, pa je tip pobral pleskavico iz tal, ki mu je par sekund prej padla iz roke, pa jo dal v lepinjo. Vse ma svoje meje. Sm delal včasih v šanku pa s hrano, pa sm marskj vidu v kuhinji. Sam to pa res ne morš delat. Obup. Prvič in zadnjič sm bil tm, Sj giovanija tud nista glih čista, sam po tleh jih zaenkrat še nism vidu pobirat stvari