Katero picerijo v Kranju klicat?

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
A ni bil to en in isti sef. Viva2go je resda imela kuhinjo drugje ampak firma pa ista...

Viva2go sicer pod kritiko...
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63
Viva2Go iz Kranja (samo dostava) in Viva iz Kokrice (gostilna) sta imele nekoč istega lastnika, morda je še vedno tako.

Je pa Viva2Go zase in verjetno še vedno obratujejo, ker tam jim je posel vedno laufal na polno. Pa tudi sam v 95% primerov naročam pri njih, ker s tisto pico nafutram celo familijo in je tudi kar dobra. Res pa je da to ni neka fensi šmensi pica za afnanje ampak taka kot nekoč, da se dejansko naješ za soliden denar.

Nekoč sem naročal pri Picantu, ampak tam so šle cene preveč v višave. Vsi ostali kot so Tonač, Titanik, Njamy ipd. so pa katastrofa od katastrofe.
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Viva2Go iz Kranja (samo dostava) in Viva iz Kokrice (gostilna) sta imele nekoč istega lastnika, morda je še vedno tako.

Je pa Viva2Go zase in verjetno še vedno obratujejo, ker tam jim je posel vedno laufal na polno. Pa tudi sam v 95% primerov naročam pri njih, ker s tisto pico nafutram celo familijo in je tudi kar dobra. Res pa je da to ni neka fensi šmensi pica za afnanje ampak taka kot nekoč, da se dejansko naješ za soliden denar.

Nekoč sem naročal pri Picantu, ampak tam so šle cene preveč v višave. Vsi ostali kot so Tonač, Titanik, Njamy ipd. so pa katastrofa od katastrofe.
Skupaj sta imela Vivo, potem pa šla vsak po svoje in drugi je odprl Viva2Go.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oakey

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Roko na srce, v Kranju (in bližnji okolici) ni niti ene poštene gostilne ali picerije. Vse je ostalo na nivoju izpred 30.ih let. Doma imam lepše krožnike in kozarce, žena pa tudi zelo dobro kuha... :evil:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
Rekar ima čisto dobro za jesti... če se gremo dostavo na dom. je pa res vmes vse ausglajzalo, ker se je tekmovalo na kvantiteti ne kvaliteti.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
govorimo o dostavi na dom... če greš v gostilno, jih je kar nekaj. resda ne po 9,99€ pa da se z eno porcijo nažre cela familija...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
kaki update naj bi pa bil? da so nehali vozit? ker to je edina sprememba, ki bi lahko bila.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63
Jado sej nočem pametovat ampak, a ti zaupaš južnjakom, ki ti bodo skuhali hrano in jo dostavili, da bodo čisto in higienično delali s tvojo hrano? Sem bil ravno ta teden v enem izmed znanih Kranjskih fastfood lokalčkov in sem videl, da imajo maske na obrazu samo za okras (imajo jo ves čas na bradi, usta in nos pa nezaščitena), o rokavicah ne duha ne sluha, edini ukrep ki so ga imeli je ta, da so stranke morale naročiti hrano nadaljavo pri vratih.

Zakaj se ne naučiš kuhat ali pa si ne poiščeš/kupiš ženo? ;)