Liderpnevmatik.si nateg?

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
In zakaj se tako skriva ime tega vulkanizerja? Bi mu dosti biznisa naredli tu na Alterju, začenši z mano. Če je res toliko ugodnejši od ostalih.

Zakaj je pa ta tema odprta? Ker bi eni naročili z albanije ali pa avstralije samo da prišparajo 1€ po komadu, potem pa jok in stok.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ce se do zdaj nisi dojela, da se gum, ki sem jih narocil, ne da dobiti v Sloveniji, potem ti ne morem pomagati. To sem tukaj z n-krat napisal, ampak se kar ne das. Ali me pa na vsak nacin hoces pokazati v slabi luci.
Najprej sem rekel svojemu vulkanizerju, ce jih lahko on dobi, sele potem sem jih narocal preko spleta in uredil dostavo direktno k vulkanizerju.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ce se do zdaj nisi dojela, da se gum, ki sem jih narocil, ne da dobiti v Sloveniji, potem ti ne morem pomagati. To sem tukaj z n-krat napisal, ampak se kar ne das. Ali me pa na vsak nacin hoces pokazati v slabi luci.
Najprej sem rekel svojemu vulkanizerju, ce jih lahko on dobi, sele potem sem jih narocal preko spleta in uredil dostavo direktno k vulkanizerju.

Dobi pa se jih ne, ker jih ne delajo več, in ker noben pri našem vulkanizerju nebi kupil dve leti in pol stari gumi. Ampak ti si moral probat iz Andore, ker tam majo pa svojo firmo in delajo nove...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
In zakaj se tako skriva ime tega vulkanizerja? Bi mu dosti biznisa naredli tu na Alterju, začenši z mano. Če je res toliko ugodnejši od ostalih.
dobro vprasanje.....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Nič se ne skriva, je mtl.javno objavil. In ker nisem takoj zagrabil, sem prvi "vlak" zamudil.
A zdaj najngrem pa sam iskati objavo?

On je dobil neko (solidno) gy 205 55 16 za nekih 55 evrov z montažo! Pišem po spominu.
Jaz imam ceno 55 evrov z montažo za nexen gumo, ki je sicer ne dobiš pod 62 evrov v slo. Vsaj nisem je našel.
Vprašanje pa če ne bodo vilkanizerji ga sedaj "pohodil" že na kakšen način.(nelojalna konkurenca, čeprav če izstavis račun potem.... Poznam vilkanizerja ki delajo precej brez računa, cene pa take da te srat prime. Ko pa mu ponudis pred zimo novo zimsko gumo pa ti ponudi pol cene zanjo.
Torej pri gumah bi ujel.200 evrov, pa se pri montaži kakšnih 30.
Sem jih potem.prodal na bolhi. Vulkanizer ponudil 70, na bolhi so šle za 95 se mi zdi, stale so sicer 120+ . Pa prodal bi mu jih, ko bi imel on kupca za njih
Tako da, hvala lepa.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ce se do zdaj nisi dojela, da se gum, ki sem jih narocil, ne da dobiti v Sloveniji, potem ti ne morem pomagati. To sem tukaj z n-krat napisal, ampak se kar ne das. Ali me pa na vsak nacin hoces pokazati v slabi luci.
Najprej sem rekel svojemu vulkanizerju, ce jih lahko on dobi, sele potem sem jih narocal preko spleta in uredil dostavo direktno k vulkanizerju.

Dobi pa se jih ne, ker jih ne delajo več, in ker noben pri našem vulkanizerju nebi kupil dve leti in pol stari gumi. Ampak ti si moral probat iz Andore, ker tam majo pa svojo firmo in delajo nove...

Ampak to da jih ne delajo več smo ugotovili sedaj v tej temi (kdo je ugotovil ne vem mogoče celo Andy sam).
Ne grem brat 20 strani solate.
Upam pa da je Andy opozoril Amperase na to zadevo.
redface-1.gif


Ker nekateri vem da bi bili raje tiho in bi to.privoscili se komu.


Andy: a tiste cenejše gume se še dobi na liderju
A so s tvojim nakupom izginile.oboje gume iz prodaje? Razen če imajo večjo zalogo, potem bi amperasi prodajalca lahko stisnili v kot.....prodaj po taki ceni , ali pa drži na lagerju ;l
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Čeprav sem rekel, da se ne bom več oglašal ...
bonk.gif


Liderpnevmatik, Reifendealer - ali kako se imenuje, je zgolj in samo platforma, kjer se prodajajo gume - "eBay" samo za gume. Torej lahko dobiš "enako" gumo po različni ceni - kupec "sam" odloča kaj bo kupil.

Ampak hebi ga - to je treba znati razbrati iz same spletne strani in njihovih splošnih pogojev poslovanja.

EU "welcome" - ali po "Šešljevo" - "moraæete, da pojedete govna koje ste izasrali". Po naše: "Ni vse zlato, kar se sveti".

Disclamier: sem še vedno mennja, da EU prinaša več dobrega, kot slabega - samo EU ne pomeni, da lahko vsi enostavno lahko izklopimo "zdravo pamet". No - ni to samo "EU" problem.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
In zakaj se tako skriva ime tega vulkanizerja? Bi mu dosti biznisa naredli tu na Alterju, začenši z mano. Če je res toliko ugodnejši od ostalih.
dobro vprasanje.....
Zato ker je nategun
grims-1.gif
. Če nekateri ne najdete, še ne pomeni, da se skriva:
https://www.alter.si/tabla/sho...rue#Post2553057

Ps: po temu, kar se bere v tej temi, si noben ne bo želel biznisa z Alterjem delat (ne leti na Andya)
grin1.gif
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ce se do zdaj nisi dojela, da se gum, ki sem jih narocil, ne da dobiti v Sloveniji, potem ti ne morem pomagati. To sem tukaj z n-krat napisal, ampak se kar ne das. Ali me pa na vsak nacin hoces pokazati v slabi luci.
Najprej sem rekel svojemu vulkanizerju, ce jih lahko on dobi, sele potem sem jih narocal preko spleta in uredil dostavo direktno k vulkanizerju.

Ja in sedaj si dobil novo staro zalogo, točno takšne ki si hotel in ti spet ni prav.
Pač avtu ne poveš da ima obute nove stare pnevmatike.
evil.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Dobi pa se jih ne, ker jih ne delajo več

Lahko je biti pameten za nazaj, ko zdaj že veš ta podatek.

Ko sem jih še kupoval pred liderpnevmatik.si,so mi na MATSPORTU povedali le, da jih oni niso uspeli dobiti od nobenega dobavitelja, niso pa navedli razloga.
Domneval sem, da se jih ne da dobiti le v Sloveniji, saj nove gume tega tipa montirajo na nove eGolfe: https://www.gume-direkt.com/product/Continental/Conti_eContact/R-271393
Citat:
Tudi novi Volkswagen eGolf je opremljen s pnevmatikami Conti.eContact.
Te gume sem tudi sam videl na eGolfih na Porsche Slovenija.

Prvič sem slišal za to informacijo par dni po odprtju reklamacijskega ticketa od uporabnika Hondi (torej dober teden od nakupa oz par dni po dostavi) in očitno so jih nehali delati le za to dimenzijo, pa se to so jih nehali delati lansko leto, torej 2016, razen če na nove eGolfe montorajo tri leta stare gume.

Ti pa si prebral tukaj in si zdaj zelo pameten.
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik smt pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
In zakaj se tako skriva ime tega vulkanizerja? Bi mu dosti biznisa naredli tu na Alterju, začenši z mano. Če je res toliko ugodnejši od ostalih.
dobro vprasanje.....
Zato ker je nategun
grims-1.gif
. Če nekateri ne najdete, še ne pomeni, da se skriva:
https://www.alter.si/tabla/sho...rue#Post2553057

Ps: po temu, kar se bere v tej temi, si noben ne bo želel biznisa z Alterjem delat (ne leti na Andya)
grin1.gif

Jst ga lahko samo pohvalim, ker sem pri njemu že 17 let.
zmaga.gif
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ce se do zdaj nisi dojela, da se gum, ki sem jih narocil, ne da dobiti v Sloveniji, potem ti ne morem pomagati. To sem tukaj z n-krat napisal, ampak se kar ne das. Ali me pa na vsak nacin hoces pokazati v slabi luci.
Najprej sem rekel svojemu vulkanizerju, ce jih lahko on dobi, sele potem sem jih narocal preko spleta in uredil dostavo direktno k vulkanizerju.

Ja in sedaj si dobil novo staro zalogo, točno takšne ki si hotel in ti spet ni prav.
Pač avtu ne poveš da ima obute nove stare pnevmatike.
evil.gif

Eni pišejo, pač da pišejo.

Bom počasi napisal....Andy je naročil in plačal gume A, dobil pa je B. Dovolj razumljivo.
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Moje končno poročilo "poslovanja" z liderpnevnatik.si:

"Hello,
If you don't want to buy from us you don't have to.
Best regards,
Franck"

Dobil danes, po tem, ko sem mu poslal link do NJIHOVE spletne strani, kjer v vodniku piše, da morajo biti 2 leti stare gume znižane.

Sicer je pa tako, kot govori Andy. Saj poznate the three wise monkeys. Liderpnevnatikarji mi delujejo kot tisti dve, ki imata pokrita ušesa in oči in non stop ponavljata: "3 leta, 3 leta, 3 leta ...." in pri tem verjetno upajo, da bodo spet postali stari 3 leta, da si bodo izbrali novo kariero.

Še enkrat. Andy, upam, da se zadeva reši v tvojo korist, vsem dvomljivcem pa priporočam, naj jim napišejo mail, da so nateguni in se z njimi nekaj dni pogovarjajo o "3 letih, 3 letih, 3 letih ..."
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Ampak A nimajo nikjer, ampak samo B.

Kako veš, če je Hondi rekel, da so jo nehali proizvajati v letu 2016?

Poleg tega pa, če imajo na skladišču le še cenejšo gumo, torej po tvojem B, potem naj umaknejo link za polno ceno in pustijo le link z znižano ceno, z letnico proizvodnje 2014.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Glej pri nas doma ne kompliciramo, pač če ene sorte ni se naroči druga.Edino kar fantje gledajo je da je plačilo po povzetju - zaradi takšnih kolobocij kot jih imaš sedaj ti in pri slovenski internet trgovini.

Upam da ugodno rešiš če ne bo šlo drugače jih pač natakni in vozi če ne tresejo boš že preživel.