Egipt Harmony Makadi Bay

torek

Pripravnik
28. okt 2007
269
0
16
- 5* nisem v, na ali ob hotelu videl nikjer, razen na dokumentih od potovalne agencije. Harmony Makadi Bay bi v Evropi po moje imel kvečjemu 3*
- sobe sicer velike, klima naprava dela dobro, vse drugo pa je bolj takotako,
- kopaš se lahko praktično samo v bazenih, jih je kar nekaj, ležalnikov in brisač dovolj
- hrane je res kolikor hočeš vendar ti po nekaj dneh "gre čez"
- poleti je neznosna vročina, jeseni in pozimi pa zna biti OK
- mi smo v hotelsko sobo prišli ob 5 uri zjutraj s tem da smo ob 21uri startali z Brnika, kar je skrajno neudobno, 1 noč je na letalu in avtobusu

Po enem tednu sem si resnično želel domov.
 

nik123

Pripravnik
21. mar 2010
82
0
6
Ali pa Hotel Sea Star Beau Rivage. Med temi tremi se odločam, šel bi pa 16.10.
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Vsi 5* hoteli v Egiptu, tja do 800 eur na teden bi v Evropi dobili 2,5* do 3* maksimalno. Če hočeš res prvo ligo hotel, potem bo potrebno pogledat po kakšni znani verigi - Hilton, Sheraton, Moevenpick...
 

MiHa88

Pripravnik
13. apr 2008
729
4
18
KSZ!

Jaz sem imel rezerviran ta hotel in so naju prestavili v boljši Serenity Makady Heights, na koncu sem bil vesel da so naju dali v drug hotel, ker ko smo pobirali še ostale po hotelih smo jih pobrali tudi v tem Harmony Makadi bay, že vhod in recepcija se skrijeta pred Serenity-jem, drugega sicer nisem videl ampak najbrš ni dosti boljše
smirk-1.gif


Je pa res da je bil Serenity takrat dražji za ene 100eur če se ne motim, kar je ubistvu upravičeno.

Serenity Makady Heights
 

nik123

Pripravnik
21. mar 2010
82
0
6
Ja se preklet dobr zavedam, da je njihovih 5* enakih našim 3*, ampak tud pr nas so razlike med tri zvezdičnimi hoteli. zato pa prosim za mnenja "uporabnikov". Tripa advisor znam uporabljat, ampak mu zmer za verjet glih tako kot holiday check-u tud ne.
Bil sem ze v SLO in Evropi in USA v 5* hotelih in je ogromna razlika.

Ljudje ki damo kaj nase gremo edino

http://www.steigenbergeraldaubeach.com/

Kolk pa ta špas košta (se mi ne ljubi iskat) - za tiste KI DAJO KAJ NASE
evil.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Odvisno je kakšen človek si. Če daš 550 evrov v last minutes varianti in ti je pač bistvo jt pogledat Egipt in ne 5 *, potem je zadeva ok. Če pa si človek, ki daš 800 evrov in želiš imeti luksuz, potem je rečeni hotel mimo.

Dejstvo je, da smo si ljudje različni. Eni komplicirajo, ker je v kopalnici počena ploščica, drugi se pa kljub zastrupitvi od hrane ne bodo pritoževali.

Če si omejen/omejena (pozabila a si ženska ali moški) z denarjem, pa te mika jt tja, ne kompliciraj. Pojdi... Lahko si še tako v super inn hotelu, sam če si sam ne znaš narediti zabavno in zanimivo, ti nič ne pomaga...
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Odvisno je kakšen človek si. Če daš 550 evrov v last minutes varianti in ti je pač bistvo jt pogledat Egipt in ne 5 *, potem je zadeva ok. Če pa si človek, ki daš 800 evrov in želiš imeti luksuz, potem je rečeni hotel mimo.

Dejstvo je, da smo si ljudje različni. Eni komplicirajo, ker je v kopalnici počena ploščica, drugi se pa kljub zastrupitvi od hrane ne bodo pritoževali.

Če si omejen/omejena (pozabila a si ženska ali moški) z denarjem, pa te mika jt tja, ne kompliciraj. Pojdi... Lahko si še tako v super inn hotelu, sam če si sam ne znaš narediti zabavno in zanimivo, ti nič ne pomaga...

Točno tako. V hotelu na koncu koncev samo spis, se tusiras in jes. Vse ostalo je zunaj hotelskih kompleksov. Dvomim da bos sel v egipt v hotel z 5* gledat TV...ponavadi gres dol snorklat ali pa na ogled starega egipta.

LP
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
To je tako kot, da v New Yorku ne bi smel prespati v Hiltonu recimo, itak ne boš v hotelu al kaj? Meni osebno je pomembno kakšen je hotel in predvsem hrana.
 

nik123

Pripravnik
21. mar 2010
82
0
6
Ok,ok, midva z mojo greva za ta teden sama brez mulcev, torej je udoben in prijazen želodcu hotel zlo pomemben, pa bliz plaža, pa AI, pa ...... se prav komotn odklop. Z mulcem bomo pa hodil po kamnih, grobnicah, šnorklal....drug let. Zdej bo pa lazy varianta, se prav, če bi naju viličar od mize al pa pojstle vrgu na ležalnik na mivkasti plaži in nazaj mava čist dost, seveda za čim nižjo ceno. Recesija pač
evil.gif
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Dobra hrana za malo denarja v Egiptu ne gre skozi, žal. Če hočeš solidno jest moraš fajn plačat.
 

nik123

Pripravnik
21. mar 2010
82
0
6
Pa pišuka, a sploh še kdo bere poste, a bi vsi sam šinfal, Napisal sem prijazno želodcu. Kulinarične presežke najboljše dobim doma in v domačih "oštarijah" in osmicah.
Hočem pač največ za svoj dnar (pogoje sem že itak prej napisal), a je to težko razumet?
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Sem bil prejšnji mesec v Sharmu. 5 dni zaprto črevesje, da me je že vse bolelo zadnje dva dneva pa driska
crazy1.gif
(pa še tri dni doma).
Pa sem se res pazil, tudi zobe sem umival z ustekleničeno vodo. Bil sem v hotelu4* in sem dobil to kar sem pričakoval. So pa različna pričakovanja to je pa tudi res. Sobe velike, klima OK, pohištvo že malo utrujeno. Hrane dovolj, vendar ne ravno po našem okusu. All inclusiv pijača na nivoju najceješih ponaredkov gaziranih umetnih ala cocacol. (no pivo je še kar bilo) No, otroci so jo pili nonstop in preživeli. Osebje v hotelu prijazno vendar tisti ki pa ponujajo ob bazenih razne masaže, tatooje, frizure, snorklanje...so pa sitni do amena. Smo kar bežali pred njimi.
Smo šli pa tudi malo naokoli (piramide, safari, snorklanje,kamele..) Sicer je bil to kar naporen dopust ampak spomini so pa
zmaga.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik nik123 pravi:
Pa pišuka, a sploh še kdo bere poste, a bi vsi sam šinfal, Napisal sem prijazno želodcu. Kulinarične presežke najboljše dobim doma in v domačih "oštarijah" in osmicah.
Hočem pač največ za svoj dnar (pogoje sem že itak prej napisal), a je to težko razumet?
Kaj si pa pričakoval? Tukaj ne smeš nekega vprašanja postaviti, da te ne bi zbombardiarli...in da vsak svoje kljuse hvali.
Poglej. Če se boš odločil za katerikoli 5* hotel ne boš falil mimo. Odločajo nijanse in seveda cena. Predlagam ti, da prej preveriš na hollidaycheck, kjer ljudje dokaj realno ocenjujejo (seveda se najdejo pacienti). Sedaj se samo moraš odločiti, katerega vzeti in koliko si pripravljen zanj odšteti.
P.S.
Malo pazi, ker se je pri marsikaterem hotelu nemogoče kopati zaradi koral
bonk.gif