Zanimivo...
Kar nekaj smo pretipkali na to temo..sedaj pa vse tiho ,da bi se javil nekdo ,ki je že dobil odločbo...
Kako so obračunali ?
"
Za obnovo posameznega stanovanja v lasti osebe zasebnega prava se lahko dodeli največ 40%, oziroma za stanovanje, ki je zavarovano za škodo zaradi te naravne nesreče, največ 60% vseh sredstev, ki so potrebna za obnovo stanovanja, če gre za stanovanje, v kateri ima stalno prebivališče lastnik stanovanja ali njegov ožji družinski član.
"
Ni pravega pojasnila a bo teh 40% procentov od ocenjene škode ali od računov ??
Ker kdo zna brati ,pomeni 40% od POTREBNIH sredstev za obnovo ,kar jaz razumem kot ocenjeno škodo. Razliak bi bila če bi pisalo 40% od NAMENJENIH sredstev za obnovo ?
" lp