Novo pri Si.mobilu X.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Novo pri SM:

No, po novem SiMobil-ovci kličejo iz (neznane številke oz. skrite) bivše uporabnike in sprašujejo zakaj so zapustili SiMobil
13.gif
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Telekom Austria (lastnik Si.mobila) je zainteresiran za nakup Telemacha in Telekoma Slovenije.
http://teve.ba/article/15903/telekom-austria-ispao-iz-utrke-za-sbb

Telekom Austria je že izpadla iz nakupa Telemacha.

Če bi res uspeli kupiti Telekom Sloveniji, bi AVK verjetno zahteval prodajo Si.mobila.

Oni bi radi kupili vse, vendar nimajo denarja ali pa bi radi kupili na več obrokov
wink-1.gif
, iz igre za SBB/Telemach so ispadli že takoj, ker njihove postavljene cene niso jemali resno.

Preveč so porabili v preteklosti, zato pa pobiraju ves dobiček Simobil-u in ga še bodo.

"Ein Problem wäre allerdings im Falle eines Zuschlags die Finanzierung gewesen. Eine 800-Millionen-Übernahme hätte die Telekom nicht aus der Portokasse bezahlen können. Wie zu hören ist, hätte die TA eine Kapitalerhöhung durchführen müssen."

KLIK

KLIK


Lp.

 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.960
321
83
www.svetidej.com
Carlos Slim kupuje delnice Telekom Austrie. Ima že čez 25% delež.

Tudi če bi Telekom Slovenije kupil Carlos Slim (prek drugega podjetja) bi moral Telekom Austria prodati Si.mobil. Prav tako bi morali prodati enega operaterja v Makedoniji.
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Novo pri SM:

No, po novem SiMobil-ovci kličejo iz (neznane številke oz. skrite) bivše uporabnike in sprašujejo zakaj so zapustili SiMobil
13.gif

Potem si se pa zbudil
grin1.gif

Jst sm budn, dobr bi blo da se drugi zbudite...
smirk-1.gif
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
cca. dva tedna po prekinitvi NR sm dobil klic iz NN št. (kar me je zmotilo) in so spraševali zakaj sem zamenjal operaterja.

Vse lepo in prav samo zakaj skrivajo št., kaj mislijo da ne bom povedal zakaj sm jih zapustil? Z veseljem povem če bo kaj zaleglo
wink-1.gif


Ne rečem da se nebi vrnil na SM samo pri takem ceniku
ne-ne-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

kličejo, kličejo. enkrat iz skrite in enkrat iz 040404040.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
...Veš kaj mene bl preseneča... Narod gre na DOPUST!
A ste res tok data freak-i, da ne morte preživet 14 dni s familijo/kolegi na morju?

Pa ne se zgovarjat na službo; v takem primeru vam služba časti internet in če so resni projekti, nima veze, a je internet 10€ al pa 100€...
Kdor se pa ne zna odklop in uživat dopust brez neta.... Zakaj že greste pol?
Bazen prodajajo tud v Hoferju za 100€, pa lahko tam jajčka namakate
smile-1.gif


@Cawo, ne leti nate
tongue-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ovca,
na morju rabiš net tudi še za kaj drugega kot za torrente,..
Jaz ga npr. uporabljam za čekiranje vremena in novic in v končni fazi iskanje kakšne destinacije, ki bi si jo pogledal (slabo vreme, kaj se mi splača pogledat,..)
b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
radia nimam sabo, cajtng tipa Dnevnik, Novice,.. me ne zanimajo,.. preberem kakšen Avto magazin, Avto klub,.. in novice 24. ur,..
b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.