Novo pri Si.mobilu X.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Ja, ampak na dopust greš z namenom, da se spočiješ od vse slovenske budelaštine ....
smile-1.gif


No, vsakemu svoje
wink-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Eni se grejo na dopust samo napit, tako da ponavadi sploh ne vedo, kje so bili in kaj so poceli... drugi prezivijo dopust bolj aktivno in gredo v hribe, na "round trip", tretji gredo samo izlezavat na plazo, cetrti gredo ...

Pac nismo vsi enaki...
grims-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
bazena V4055 ima probleme s prenosom podatkov.plaža Sa harun brez signala..oboje Vip na drugem otoku...
operaterja je treba obvestit ne jamrat na forumu...
b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
v osnovi imava isti problem...ti v grosupljem jaz na drugem otoku... danes ne deluje niti včeraj omenjena slabo delujoča bazna... imam tri moznosti:
- počakam da sami odpravijo napako
- sporočim jim napako in cakam da jo odpravijo
- uporabljam wifi ki je v apartmaju...

odlocitev je moja...ali v tvojem primeru tvoja...
b
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
07.08.2013

Preglednejši in enostavnejši cenik storitev gostovanja v tujini

Si.mobil bo uvedel nov, enostavnejši in preglednejši cenik za gostovanje v tujini. Nova tarifa za tujino bo v celoti nadomestila tarifo Vodafone WORLD. Glavna sprememba je razdelitev sveta na zgolj 4 območja, ki se razlikujejo glede na najpogostejša gostovanja v tujini. Večina cen za gostovanja, predvsem v območju Ex-Yu partnerji, se je znižala, cene za gostovanja v EU pa ostajajo nespremenjene. Spremembe bodo za naročnike začele veljati 10.9.2013, za predplačnike pa 1.11.2013.
simobil-1.jpg

*Ex-Yu partnerji: Srbija (Vip), Makedonija (Vip operator), Črna gora (Telenor), Kosovo (Ipko), BiH (BH mobile).

**Svetovni partnerji: Albanija (Vodafone Albania), Avstralija (Vodafone Australia), Bahrain (MTC Vodafone), Čile (Entel), Egipt (Vodafone Egypth), Gvatemala (Claro), Hong Kong (SMARTone), Japonska (SoftBank), Katar (Qtel), Kitajska (China Mobile), Malezija (Celcom), Nova Zelandija (Vodafone New Zeland), Singapur (MobileOne), Švica (Swisscom), ZDA (AT&T).

Cena za satelitska omrežja: odhodni klic 5 EUR/min, dohodni klic 5 EUR/min, SMS 1,5 EUR, MB 10,9 EUR.

Vse cene vključujejo DDV. Obračunski interval ostaja nespremenjen: v območju EU je 30/1 za odhodne in 1/1 za dohodne klice oz. 1 kB pri prenosu podatkov. V vseh ostalih državah velja obračunski interval 60/60 oz. 100 kB.

Naročniki, ki se s predlagano spremembo ne strinjajo, imajo do uveljavitve sprememb pravico odstopiti od naročniške pogodbe. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle oz. neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika.

vir: http://www.simobil.si/sl/insid...33-0E30B0F0213C
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.543
5.524
113
Čudni so tile partnerji, ki računajo 5,90 EUR/MB leta 2013.
13.gif


Tuji ponudniki znajo izpogajati bistveno boljše pogoje za svoje uporabnike (primer "Feel At Home" pri Three).
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.960
321
83
www.svetidej.com
Si.mobil si pri partnerjih izpogaja nižje medoperaterske cene kot naprimer operater Three, vendar Si.mobil in drugi čisto sami določajo cene za končne uporabnike. Pa če si sami zaračunajo 0,01 €/min ali 1 €/min dobička/marže na strošek, ki ga zahteva drugi operater/ partner je stvar operaterja, ki storitev ponuja (Si.mobil).
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.443
103
63
40
Malo tu,malo tam :)
Trije novi paketi ORTO so najboljša ponudba za mlade. Že od 9,99 EUR dalje! Vsi trije paketi zagotavljajo neomejeno govorjenje in SMS/MMS komuniciranje. Opremi se s paketom ORTO BOMBASTIK, ORTO FANTASTIK ali ORTO STARTASTIK!
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
No, še en primer: Pred 1 mesecem sem bil na S. Cipru in kupil predplačniško sim od Turkcell Kuzey Kibris (Turkcell Severni Ciper) in ko sem prišel domov sem dobil SMS da lahko za 13 TL se pravi cca 5 EUR dobim 50 min in 500 SMS, ki jih lahko uporabim za klice iz katere koli države po svetu v katero koli državo po svetu. Se pravi če odštejem SMS-e me pride 1 min klica 0,1 EUR. Ceneje kot marsikateri predplačnik pri nas in ceneje kot EUROTARIFA, ki je cca 0,29 EUR/min.... Torej dokaz da se DA je. Samo vprašanje je, če se HOČE.
 

mel

Zelenc'
15. dec 2009
17
0
1
No vidiš. Jaz sem čakal nove orto pakete, vendar moram priznati, da sem ob tej ponudbi kar malo razočaran. Imam paket preprosto zame, vendar minut in sms-ov ne porabim več kot 400 na mesec (skupaj enot). Ob današnjih telefonih pa mi zmanjka internet-a in tu sem pričakoval malo boljšo ponudbo. Bi dal kakšen evro tudi več za internet. Tako pa bom kot kaže zapustil simobil in vzel paket itak 3000 in si sam prilagajal enote. Kot kaže je to ZAME trenutno najboljša opcija.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zanimivo, da se cena mesecne narocnine razlikuje glede na to, ali se vezes za 12 ali za 24 mesecev
smile-1.gif
... Recimo najdrazji Orto Bombastik je brez vezave 19,99€ mesecno, ce zraven NE vzames mobilnika in se vezes za 12 mesecev, je narocnina 17,59€, ce se vezes za 24 mesecev pa samo se 15,99€ ... Torej v primeru, da se vezes za 24 mesecev, je razlika v tem odbobju 96€, ce se vezes za 12 mesecev, pa je razlika v tem obodju 28,8€

Slabo pa je to, da je prikljucnina 12,20€ in v primeru prehoda iz kateregakoli paketa je treba pristeti se strosek 20€
frown-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.