Novo pri Si.mobilu X.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kdor v enem ali dveh tednih pokuri 20GB, je verjetno vseeno, ce ostane doma
wink-1.gif
in to med dopustom... Ter za "drobiz" ...

Eni bodo itak vedno nasli kaj za nergat... Vecno nezadovoljnezi...
hysterical-1.gif
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Itak 20GB je čez glavo dosti...in bolj kot kakšna je hitrost po 20GB, je recimo pomembno, kakšen je signal in pa da tukaj ti dejansko velja 30 dni od vklopa, ne pa pri mobitelu, ko te lahko zaračunajo 20€ za par dni, če maš malo smole in si ravno med obračunskim obdobjem tam...
 

B81

22. jul 2007
34.512
8.954
113
Kolega isce galaxy x cover 2.

Se da kje videt, ce imajo na zalogi kje na stajerskem?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
denis, najhitreje bo če pokličeš par trgovin,.. mislim da bi jis sploh v manj frekventnih morali imeti,..
b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
o čem to debatiramo?
b
O tem kaki so stroski predcasnega nakupa telefona. Razumem namen drobnega tiska oz kaki je odgovor ce vprasas samo: kaka je kazen ce prej kupim telefon vendar ce pa potem vprasas: a to so cisto vsi stroski ki jih moram placati? Potem pa pricakujem odgovor kot sem ga dobila od tebe.

Jabe,.. stroški so različni če prekineš pogodbo in če predčasno vzameš telefon,..
Če predčasno vzameš telefon, ti na prodajnem mestu s pogledom v sistem točno pove koliko je doplačila,..
b
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:

To je bilo glede na znižanje cen v gostovanjih po EU pričakovano. Nekje operaterji morajo pokriti izpad dohodkov in seveda ostane samo še molža domačega trga.


"da preverite, ali je Simobil še vedno dovolj konkurenčen ali pa boste zamenjali operaterja,"

Konec meseca povlečti črto ter izvesti primerjavo, ne bi me čudilo, da bo Mobitel celo cenejši, da ne omenjamo za koliko cenejši bo Tušmobil.


Lp.
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:

"da preverite, ali je Simobil še vedno dovolj konkurenčen ali pa boste zamenjali operaterja,"

Konec meseca povlečti črto ter izvesti primerjavo, ne bi me čudilo, da bo Mobitel celo cenejši, da ne omenjamo za koliko cenejši bo Tušmobil.


Lp.

Jaz sem poslal Tušmobilu povpraševanje za naše podjetje, če bi šli k njim in nas pride cca 150€ na mesec manj kot pri Simobilu...
Bo treba resno razmisliti, kaj narediti...
17758-icon_confused.gif
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Mare77 pravi:
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:

"da preverite, ali je Simobil še vedno dovolj konkurenčen ali pa boste zamenjali operaterja,"

Konec meseca povlečti črto ter izvesti primerjavo, ne bi me čudilo, da bo Mobitel celo cenejši, da ne omenjamo za koliko cenejši bo Tušmobil.


Lp.

Jaz sem poslal Tušmobilu povpraševanje za naše podjetje, če bi šli k njim in nas pride cca 150€ na mesec manj kot pri Simobilu...
Bo treba resno razmisliti, kaj narediti...
17758-icon_confused.gif

SIM na test ter preveriti kako se kaj obnese pri vas ali če je kaj slučajno slabše, v kar močno dvomim, pretuhtajte kolikšno toleranco si lahko še dovolite, če do nje pride in menjaj. Danes, lahko vsak dan menjšaš operaterja kot na borzi, če je treba, pa nobeden ni poročen z operaterjem in nikjer ne piše, da se kdaj ne moreš nazaj vrniti in obratno. Če so telefoni ovira, ti lahko rečem da so pri trgovcih cenejši ter pravtako se lahko obročno vzame, da ne razlagam, če se posebej vzamejo pri distributerjih preko opcije b2b. Jih je kar nekaj na razpolago in to več njih za isto blagovno znamko. Menda smo prerasli, ko se nas je dalo kupiti z majčkami ter všečnimi reklamami.

150€ ni niti malo naivna cifra, kaj pa šele na letni ravni.


Lp.

 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.323
7
38
46
Okolica južne LJ.
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
[SIM na test ter preveriti kako se kaj obnese pri vas ali če je kaj slučajno slabše, v kar močno dvomim,

Firma se nahaja v LJ, fantje s(m)o pa leteči po celi Sloveniji.

Čakam, da se mi Miro javi, koliko bi nas prišlo, če jih zamenjamo...

Bom premislil
evil.gif
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
A še kdo ni dobil položnice na mail za ta mesec, al so to sam meni pa moji pozabil poslat?
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
24.07.2013 - 02:00 h - 24.07.2013 - 05:00 h , Slovenija , V času vzdrževalnih del lahko pride do motenj pri uporabi podatkovnih storitev.
Nadgradnja omrežja
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Telefon sem kupil v Avstriji, pa me zanima, kako je s posodobitvami androida v tem primeru: a je odvisno v kateri državi je bil kupljen ali je odvisno pri katerem operaterju si?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Citat:
Uporabnik SE_P1i pravi:
Telefon sem kupil v Avstriji, pa me zanima, kako je s posodobitvami androida v tem primeru: a je odvisno v kateri državi je bil kupljen ali je odvisno pri katerem operaterju si?

Posodobitev boš dobil tistikrat ko bo na voljo za to državo v tvojem primeru Avstrija...

Ker če bi bilo odvisno pri kerem operaterju si pol bi mogu telefon pri tistem operaterju kupit ker pa nisi nima pol nobene veze pri kerem operaterju si..
wink-1.gif
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Tnx... zdej pa razmišljam v drugo smer... kupljen je bil v prosti prodaji, vendar bogve, s katerega tržišča je prišel... sorry če smetim temo.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Hmm, pa to imajo kaki specifičen hardver za vsako državo ali je to čista politika?
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Vzdrževalna dela:
Od 29.07.2013 - 00:00 h - do 29.07.2013 - 03:00 h, Notranjska, Gorenjska, Ljubljana. V času vzdrževalnih del lahko pride do motenj pri uporabi 2G storitev.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Znanec prenaša številko iz SiMobil-a, s prekinitvijo pogodbe.
Zraven SMS-a o dnevu prenosa je še dobil SMS z zneskom obveznosti.

A je to končna cifra? Je malenkost večja kot na moj.simobil piše za predčasen nakup telefona.

Torej ta cifra plus naročnina in pogovori bo zadnji račun?
(naročnina je v naprej? Torej tega niti ne bo na računu?)

Aja, sprašujem zato: ker so pred dnevi na SM helpu čisto druge cifre govorili (višje).
 
Nazadnje urejeno:

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
"Simobil bo dražje obračunaval klice"

Uporabnik bo za vsako začeto minuto pogovora po novem plačal ceno polne minute. Cena bo višja za med 0,67 in 2,88 centa.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.