Novo pri Si.mobilu X.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Borovnica, mi lahko prosim potrdiš, če je res potrebno plačati prehod s paketa SIMPL na paket Neskončno? Ali se je vaš prodajalec zmotil? Ker na vaši spletni strani ne vidim tega podatka. Sicer bomo itak vidl s prvo položnico kako bo, ampak čist tko informativno...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik SE_P1i pravi:
Borovnica, mi lahko prosim potrdiš, če je res potrebno plačati prehod s paketa SIMPL na paket Neskončno? Ali se je vaš prodajalec zmotil? Ker na vaši spletni strani ne vidim tega podatka. Sicer bomo itak vidl s prvo položnico kako bo, ampak čist tko informativno...

strošek je 30€ kot pri drugih paektih,..

b
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Eno vprašanje, če se vzame ob 2 letni vezavi denar namesto telefona, npr 50€ dobropisa ali kako že to gre, koliko je stroškov:
- če se recimo po enem letu (polovica obdobja) vzame telefon. Vem da se vrne polovica denarja, v tem primeru 25€. Je še kaki strošek
- če se po enem letu prekine pogodba s simobilom, torej menja operaterja. Se vrne 25€. In še kaki strošek?

To mislim v smislu, ja od te akcije je resda potrebno vrniti samo pol, ampak potem so pa še stroški procedure pa stroški taki in onakvi. Ki seveda niso del akcijskega dobropisa, ampak nastanejo pa, če se ga prekinja. Saj veste o čem govorim. Suma sumarum me zanima, koliko me vse skupaj stane v prvem primeru in koliko v drugem.
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Eno vprašanje, če se vzame ob 2 letni vezavi denar namesto telefona, npr 50€ dobropisa ali kako že to gre, koliko je stroškov:
- če se recimo po enem letu (polovica obdobja) vzame telefon. Vem da se vrne polovica denarja, v tem primeru 25€. Je še kaki strošek
- če se po enem letu prekine pogodba s simobilom, torej menja operaterja. Se vrne 25€. In še kaki strošek?

To mislim v smislu, ja od te akcije je resda potrebno vrniti samo pol, ampak potem so pa še stroški procedure pa stroški taki in onakvi. Ki seveda niso del akcijskega dobropisa, ampak nastanejo pa, če se ga prekinja. Saj veste o čem govorim. Suma sumarum me zanima, koliko me vse skupaj stane v prvem primeru in koliko v drugem.

Če vzameš predčasno nov telefon, drugih dodatnih stroškov ni.
Če pa greš k drugemu operaterju pa ne vem. Pomoje doplačaš samo 5 evrov dodatnih stroškov.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Eno vprašanje, če se vzame ob 2 letni vezavi denar namesto telefona, npr 50€ dobropisa ali kako že to gre, koliko je stroškov:
- če se recimo po enem letu (polovica obdobja) vzame telefon. Vem da se vrne polovica denarja, v tem primeru 25€. Je še kaki strošek
- če se po enem letu prekine pogodba s simobilom, torej menja operaterja. Se vrne 25€. In še kaki strošek?

To mislim v smislu, ja od te akcije je resda potrebno vrniti samo pol, ampak potem so pa še stroški procedure pa stroški taki in onakvi. Ki seveda niso del akcijskega dobropisa, ampak nastanejo pa, če se ga prekinja. Saj veste o čem govorim. Suma sumarum me zanima, koliko me vse skupaj stane v prvem primeru in koliko v drugem.

pri popustu na pogovore plačaš del zneska, ki si ga dobil ter 12€ manipulativnih stroškov,..znesek ki ga odplačaš je znesek vpisan na pogodbi + ddv se pravi računaš neodplačani del od npr. 50€ povišan za ddv +12€,.. Seveda tudi dobiš bonus z ddvjem.
b
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Cisto mimogrede eno vprasanje za tiste, ki stalno menjavate operaterje oziroma veste, kako se streze temu.

Na simobilu imam vezavo se recimo 10 mesecev. Na Moj Simobil pise, da Predčasen nakup aparata: Vrednost predčasnega nakupa telefona na današnji dan 17.07.2013 znaša xx €

Je to ves znesek, ki bi ga moral placati v primeru, ce preskocim operaterja ali je tukaj se kak skrit strosek, ki ga mojsimobil ne pove in je zapisan kje v kaksnih splosnih pogojih z velikostjo crk 3?
smile-1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Sem jaz vedela, da to ni vse. Povejte vašemu fantu na štantu v Qulandiji v Kranju, da ni lepo lagati oz. mu razložite, da če nekdo povpraša po drobnem tisku, naj ga pove. Še večja verjetnost pa je, da ga sploh ne pozna. Sam not odtipka pa pove, kaj ekran ven vrže - zakaj, kako, tako je....
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Mobilni internet na Hrvaškem: 9,90 €, unlimited za 30 dni
Prvih 20 GB je res "unlimited", potem pa je hitrost 64 kbit/s.

se vedno je unlimited, ker ni omejitve na prenešene GB...v reklami ne pise unlimited speed...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.346
5.389
113
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
o čem to debatiramo?
b
O tem kaki so stroski predcasnega nakupa telefona. Razumem namen drobnega tiska oz kaki je odgovor ce vprasas samo: kaka je kazen ce prej kupim telefon vendar ce pa potem vprasas: a to so cisto vsi stroski ki jih moram placati? Potem pa pricakujem odgovor kot sem ga dobila od tebe.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
No, saj 20giga pa je ja dovolj za normalno uporabo, brez loudanja filmov...

20 gb je itaq dovolj, se kaki film lahko dol potegnes :D...jaz porabim nekje 4 gb na 14 dni dopusta...tak da to je zame cista zmaga:D
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.208
5.590
113
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Mobilni internet na Hrvaškem: 9,90 €, unlimited za 30 dni
Prvih 20 GB je res "unlimited", potem pa je hitrost 64 kbit/s.
Slabše kot Mobitel ponudba, kjer je potem hitrost 384 kbit/s.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Malenkost ceneje, samodejni izklop po 30 dneh.
Meni se zdi bolje, se doma nikoli 20 GB ne skurim, ampak enim itak nic ni dobro ...
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.