Novo pri Si.mobilu X.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
itaq da prinese...mislis da mobitel dela to zastonj....ce se med sabo dogovorijo je zadeva prakticno zastonj...ne morem mb stat pol evra...

drugače pa ima akcijo sedaj tudi izi mobil...SImobil zajedalci so pa lepo zaspali in so jih sedaj drugi prisili v neke akcije, ki si jih ne zelijo...ne mores take akcije naredit sredi sezone, ce bi resno mislili bi to naredili 1. Julija...gnide so
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Mislem halo ljudje no, a sploh premislete prvo predno butnete takšne primitivne izjave, bl ne ane?

S! bo uštimu "đabe" srfanje na HR a vi se pizdite? Ja pa kaj če je kopija drugega operaterja, pa kaj če se spomnejo sred sezone, na koncu boš ti imel nižji račun.... svašta no

S! predlagam, da ne izdate takšne akcije, ker si userji tega ne želijo - boste vsaj imeli več dobička... ti-ti Simobil no...
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Če je načrtovana poletna akcija, se jo štarta z začetkom poletja oz. počitnic. Če pa te v to prisili situacija, je pa tako, kot je oz. bo. Na silo posneti spot, stiskati plakate...
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Mislem halo ljudje no, a sploh premislete prvo predno butnete takšne primitivne izjave, bl ne ane?

S! bo uštimu "đabe" srfanje na HR a vi se pizdite? Ja pa kaj če je kopija drugega operaterja, pa kaj če se spomnejo sred sezone, na koncu boš ti imel nižji račun.... svašta no

S! predlagam, da ne izdate takšne akcije, ker si userji tega ne želijo - boste vsaj imeli več dobička... ti-ti Simobil no...

daj ne bodi pametn smrko...ce bi hteli akcijo dat ven bi jo ze dali, glede na to da jo bodo sedaj prica samo o tem, da majo se dosti fora pri cenah, ker tako hitro vse organizirano...polovica ljudi je do 15 julija ze doma...mobitel jih je v to prisilil...v bistvu pa mi nekak dol visi, ker sem zaradi oderuskih cen ze zdavnaj nabavo predplacniski HR kljucek na katerem imam se polno dobroimetja za porabit...je pa res da bo verjetno direktna opcija ugodnejsa...od mene nebi imeli nobene koristi
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Mislem halo ljudje no, a sploh premislete prvo predno butnete takšne primitivne izjave, bl ne ane?

S! bo uštimu "đabe" srfanje na HR a vi se pizdite? Ja pa kaj če je kopija drugega operaterja, pa kaj če se spomnejo sred sezone, na koncu boš ti imel nižji račun.... svašta no

S! predlagam, da ne izdate takšne akcije, ker si userji tega ne želijo - boste vsaj imeli več dobička... ti-ti Simobil no...

še to smrko...

http://www.simobil.si/sl/insid...B4-3F064BD396A4 tole je bila opcija simobila za počitnice...smešno, kaj ponujajo za ugodno....mobitel pa 20 gb za 10 eur
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ampak eni niste pa res nikoli zadovoljni.... Ce ni nobene akcije ni orav, ko napovejo nekaj soet ni prav...

Konec koncev, tisti ki pravi, da bi akcijo mogli dati ven na zacetku poletja oz. na zacetku pocitnic... Mobitel jo je tudi dal ven sele na zacetku tega tedna... Me zanima, kaj bi nergaci imeli za pripomnit, ce bi bilo obratno...
grims-1.gif


Sicer pa imamo na voljo izbiro...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Verjetno enaka ponudba le, da je za evro ali dva cenejša. Druga možnost bi bila le še, da so v opcijo vključeni še neomejeni SMSi in klici v Slovenijo.

Ker imata Si.mobil in Vip istega lastnika je to lažje narediti, ker ves denar ostane v "familiji"
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
jaz sem ze zadovoljen, samo ne izkazujem pa neke hvaleznosti, ker vem da so to naredili samo za to da preprecijo odliv uporabnikov, oziroma zavohali so kje bi lahko se kaj zasluzili...ni pa to zaradi tega kot pravi njihov PR, ker uporabniki to zelijo...in sem hkrati jezen, ker vidim kolko dejansko stane 20 GB prenosa podatkov v tujini da še vedno dela to profit...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jest sem si sicer že kupil VIP microsim in 50kup polnitve, ampak ok, sem vseeno vesel, da je ta opcija. VIP kartica bo šla v ipada, mobitel bo pa za on-the-road in laptopa.

Jest, a morda veš kako nastavit, da drži iphone stalno vklopljen hot spot?
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Jest sem si sicer že kupil VIP microsim in 50kup polnitve, ampak ok, sem vseeno vesel, da je ta opcija. VIP kartica bo šla v ipada, mobitel bo pa za on-the-road in laptopa.

Jest, a morda veš kako nastavit, da drži iphone stalno vklopljen hot spot?

saj to enostavno nastavis, vklopis in je to to...ampak ti bo baterija sla v 1 in pol uri
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Če je načrtovana poletna akcija, se jo štarta z začetkom poletja oz. počitnic. Če pa te v to prisili situacija, je pa tako, kot je oz. bo. Na silo posneti spot, stiskati plakate...

Res je
grin1.gif
.

Do sedaj so to lahko "nekako" kompenzirali, ampak s tem pa nikakor več ne gre
wink-1.gif



Lp.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Je menda ze znano... >> neomejeni internet 9.90€, velja 30 dni ne glede na obračunski interval in se po tem tudi sam izklopi... ...

Sicer ne najdem uradno... tole je napisal nekdo na jabuk.si ...
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Opcija INTERNET HRVAŠKA je na voljo samo Si.mobilovim naročnikom ob gostovanju na Hrvaškem v mobilnem omrežju Vipnet. Opcijo si lahko vklopite tudi na portalu Moj Si.mobil ali na Si.mobilovih prodajnih mestih.

Ponudba velja do 30. 9. 2013, kar pomeni, da po tem datumu storitve ni mogoče več naročiti niti uporabljati. Ker storitev velja le v omrežju Vipnet, je treba izbrati to omrežje. Predlagamo ročno izbiro operaterja pri gostovanju na Hrvaškem. Poslani SMS se obračuna po veljavnem ceniku. Cena vključuje DDV.

Opcija Internet Hrvaška vključuje neomejen prenos podatkov na Hrvaškem v mobilnem omrežju operaterja Vipnet. Cena opcije znaša 9,9 EUR mesečno ter velja 30 dni od vklopa oz. najdlje do 30. 9. 2013. Storitev se vklopi in izklopi prek SMS-a, portala Moj Si.mobil, na številki 040 40 40 40 ali na Si.mobilovih prodajnih mestih. Poslano SMS-sporočilo se zaračuna po veljavnem ceniku. Za prenos podatkov velja princip pravične uporabe storitev prenosa podatkov. Za storitev Internet Hrvaška je meja za uveljavljanje principa pravične uporabe 20 GB prenesenih podatkov znotraj posameznega obračunskega obdobja. Po preseženi meji 20 GB v mobilnem omrežju operaterja Vipnet se hitrost prenosa podatkov omeji na 64 kbit/s. Z naslednjim vklopom opcije (to je po pretečenih 30 dneh od prejšnjega vklopa opcije) se ponovno vzpostavi običajna hitrost prenosa podatkov, kot jo zagotavlja Vipnet. Si.mobil ne odgovarja za kakovost storitve na omrežju Vipnet. Ponudba velja do 30. 9. 2013. Po tem datumu storitve ni več mogoče naročiti niti uporabljati.

Aktivira se preko SMS-a z besedo VIPNET na 4040

edit: že vključeno v primerjavo:
http://www.svetidej.com/informacije/mobilna-telefonija/87-pogovori-in-mobilni-internet-hrvaska.html
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.