Novo pri Si.mobilu X.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
No pol pa zastonj pizdimo na forumih. Vse je OK! Jupi! Bravo Simobil (in Mobitel). Gulite nas še naprej!

Meni so spremembo neupravičeno kasirali. Po 10-ih klicih in obisku v PE, sem dobil napotek "no, pol bi blo najboljše,da napišete pritožbo". Napake po pritožbi še vedno niso priznali, niti nisem dobil opravičila, temveč "so mi šli na roko, ker so uporabniku prijazno podjetje."

Mobitel se za napako vsaj iskreno opraviči in prizna zmoto.
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Pusti, zdaj je že mimo.

Menjavo paketa smo opravili na podlagi tega "Obvestila o spremembi cen."

"Uporabniki teh opcij do 30. 9. 2012 brezplačno zamenjate svoj dosedanji paket za izbrani paket ZATE, ki v mesečni naročnini že vključuje količine za pošiljanje sporočil SMS oz. MMS in minute za klice v vsa omrežja."

Na naslednjem računu je bila obračunana menjava v znesku 34 EUR. Na klicnem centru so rekli, da menjava pač stane toliko. x krat sem jim šel pošiljat link in razlagat, da sem upravičen do brezplačne menjave.

link.
http://www.simobil.si/sl/insid...3-0E30B0F0213C#
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Aja, še odgovor Si.mobila:

"...naše poslovanje je skrbno, odgovorno in preudarno in namen je nuditi najboljšo uporabniško izkušnjo. Zato smo se odločili, da vam stopimo naproti.
Strošek menjave paketa ter opcije sporočila 101, ki je bil obračunan na navedenem računu, smo odobrili."

Šli so mi naproti...
bonk.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
zamisli se nad svojim oboževanim operaterjem,.. je precej bolj škrt kot ta o katerem pišeš,..
b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Svetidej, kolikor poznam delo pritožb TMja je Si.mobil pravi Karitas nasproti njim, Si se potrudi in neredko najde kompromis tudi če stranka ni upravičena do pritožbe,.. toliko da ljudje videijo da nam je mar do njih,..se pa dogaja da ljudje to izkoriščajo ali razumejo kot da ne želimo priznati napake,..

Glede moje objektivnosti pa tako,..poizkušam biti kar najbolj objektiven in razumeti argumente ene in druge strani,..predvsem pa imam več informacij od večine obiskovalcev Alterja kaj se dogaja na Si.mobilu in zakaj so sprejete določene odločitve,..
b
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
SiMobil se potrudi in neredko zaračuna zadevo tudi če ni upravičena do tega,.. toliko da ljudje vidijo da nam ni mar do njih,..se pa dogaja da ljudje to opazijo in razumejo da ne želimo priznati napake,..
Fixed.


Glej, mnenje si ustvarjamo na dogodkih, ki se dejansko zgodijo. Ko se več ne bodo, pa bo tudi mnenje drugačno.
Žanjete kar sejete. Preprosto.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
malo prebiram to pa primerjave s petrol in podobno. A ne živimo v svobodni deželi? Torej ko ti kaj ne ustreza se umakneš nekam drugam v čem je problem? Res enih ne razumem. Vsaj 15 let sem pri mobitelu pa nikoli nisem imel kakšnih težav pa če bi želel se jutri lahko prestavim k simobilu al pa tušu al pa A1...... Eni se res obremenjujete z minimalnimi stvarmi
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
če redno kupujem bencin pri Petrolu, bi mi moral enkrat letno pripadati bon za menjavo gum, s katerim mi brezplačno menjajo gume jabe,..
b

Točno tako, v nasprotnem primeru se tanka tam, kjer imajo kupun za gume ter kupon za brezplačno kavo
wink-1.gif
.

Preprosto, sporočilo, ker sta manj ugodna naspram drugih, se Simobila pri meni ne uporablja in ne tanka na Petrolu
nahrung002.gif



Lp.

P.S.
Simobil je začel preveč forsirati, argument, če ti ne paše pojdi drugam. Pač se bo šlo drugam, preprosto.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Se je že komu zgodilo, da mu je v tujini zaračunalo preusmeritev na sistem SMS zgrešeni klic (+38640111xxx) ??? Izpadu mi je signal, kolega me je klical in imam te reči zaračunane
confused-1.gif
Tiste preusmeritve pa ne gre nikakor ugasnit...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.