Novo pri Si.mobilu X.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
a 60 /60 pomeni, če končaš pogovor pri 61-62 sekundi, si pušnil 2 minuti?
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.021
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Dekster pravi:
Ne, ampak Simobil je vedno hotel biti nekaj posebnega znotraj skupine Telekom Avstrija.

Nisem zasledil, da je kje pri ostalih operaterjih znotraj skupine najavljen ali vpeljan generalno obračunski interval 60/60. Dobili so občutek, da lahko diktirajo tempo znotraj SLO, moje mnenje je, da še niso ter upajo, da jim bodo ostali sledili
grims-1.gif
težka bo.

Skratka Simobil kot ugodna rešitev ni pride več v upoštev.


Lp.

Mislim da se za večino to ne bo poznalo in da so še zmeraj med bolj ugodnimi. Imajo pa sedaj skoraj vsi paketi že neomejeno klicanje v S! omrežje, sploh Neskončni paket, ki ima klice v vsa omrežja neomejeno.
 
Nazadnje urejeno:

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Na področju Dolenjske in Bele Krajine naj bi bile težave z simobilovim omrežjem in naročniki naj bi bili odrezani: »Trenutno zaradi težav z napajanjem prihaja do motenj pri uporabi storitev na območju Dolenjske in Bele krajine. Ekipa je že na terenu,« so na twitterju sporočili v Simobilu, kjer se trudijo napako čim prej odpraviti.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Znižujemo cene aparatov in naprav z vezavo na paket
Obveščamo vas, da s 1.7. znižujemo cene aparatov in naprav z vezavo na paket, odpravljamo možnosti zlorab ter poenostavljamo ponudbo.

Po preučitvi spremenjenih razmer na trgu in spremenjenih potreb naših uporabnikov, z julijem 2013 spreminjamo cene telefonov in naprav. Poleg znižanja cen aparatov z vezavo na paket, tudi odpravljamo možnosti zlorab ter poenostavljamo ponudbo, ki bo poslej še enostavnejša, bolj razumljiva in bolj transparentna. Si.mobil se bo tudi v prihodnje prizadeval uporabnikom oz. naročnikom ponujati najugodnejše cene za vse telefone in naprave v Sloveniji.

Ključne spremembe, ki stopajo v veljavo z julijem:

Znižujemo cene telefonov in naprav z vezavo na naročniški paket, za uporabnike oz. naročnike, ki bodo želeli napravo po še nižji enkratni ceni, pa bodo še vedno na voljo opcije Plus.
Poenostavljamo strukturo cen z vezavo na naročniške pakete. Doslej je imel vsak naročniški paket svojo ceno telefonov oz. naprav, poslej pa bodo cene le teh na vseh paketih paketi razdeljeni v le dve cenovni skupini - Višjo ceno naprave na paketih z manj vključenimi storitvami in nižjo ceno naprave na paketih z več vključenimi storitvami.
Začasno iz ponudbe umikamo opcijo "Mega Plus", ki je omogočala nakup telefona ali naprave z enkratnim plačilom 1 EUR, a s tem tudi visoko mesečno obveznost. Razloga sta v zaščiti uporabnikov oz. naročnikov in preprečevanju zlorab. Zaradi želje po novem telefonu ali napravi najvišjega cenovnega razreda so se naročniki doslej lahko odločili za nakup z opcijo "Mega Plus", pri čemer pa so morda precenili zmožnosti odplačevanja razmeroma visokih mesečnih računov.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
a 60 /60 pomeni, če končaš pogovor pri 61-62 sekundi, si pušnil 2 minuti?

glih sem računal sedaj...na mesec opravim nekje 200 izhodnih klicev...od tega jih je več kot polovic do 1 minute...ostalo je nad, pa tudi vse ostalo se vedno zaokroži navzgor, se pravi da sem konkretno in z vsakim klicem v zgubi...plačam več kot pa sem dejansko časa zasedal kanal na bazni....

Prokleti smradi Simobilovi, počasi bom res kupo kartico v avstriji pa se posral na slovenske ponudnike tudi če bom tam dejansko več plačeval....cigani
 

KdoZ

Pripravnik
28. maj 2011
364
2
16
Sam imam neomejeni paket... tako da zaradi mene je lahko interval tudi 360/30
smile-1.gif
))
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz... glede na te cene se mi bolj splčaca kupit sim kartico v avstriji in klicem (sprejemam klice ) v slovenijo v gostovanju ceneje kot pa mi to omogoča simobil...pa saj to ne mores verjet....
Sem tudi sam na to pomislil, ampak še vedno ne dosegajo evrotarife.
A imajo v Avstriji kaki paket, ki ima dejansko nižje cene za klice v Sloveniji?
(lahko odgovoriš v sosednji temi, katero bom pravkar odprl)
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
hepan: neomejeni paket
smile-1.gif

meni je itaq jasno kako in kaj...ampak simobil je vedno na boljsem oni vedno profitirajo...in ti zaracunajo nekaj kar niso ponudili...uporabniki bi mogli tako samovoljo takoj kaznovat...
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
WingeBitchWhineCry.

Sponzoriram ti nakup avtrijske kartice, samo da bos ze enkrat nehal najedat. Pojdi prekinit pogodbo (ce jo imas), pa bos srecen.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
WingeBitchWhineCry.

Sponzoriram ti nakup avtrijske kartice, samo da bos ze enkrat nehal najedat. Pojdi prekinit pogodbo (ce jo imas), pa bos srecen.

ti posljem podatke na ZS pa mi poslji eno big bob kartico prosim avstrijsko seveda...al pa katero drugo, ki je bolj ugodna...

povej ko se peljes mimo MB, da mi jo predas.

hvala,
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
"Mobilni internet je trenutno najhitreje rastoča mobilna storitev, zato smo samo za naše naročnike pripravili najboljšo in tudi najcenejšo rešitev za neomejeni internet na Hrvaškem. Storitev si bodo preprosto vklopili prek SMS-sporočila. Opcija bo veljala polnih 30 dni ne glede na obračunsko obdobje in se bo po 30 dneh tudi samodejno izklopila. Storitev bomo uporabnikom ponudili konec prihodnjega tedna, podrobnosti, vključno s ceno, pa bomo predstavili v ponedeljek," je povedal Jure Bohinc, segmentni vodja v produktnem marketingu.
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Če bi res mislili na uporabnike, bi to naredili prej, ne pa zdaj, ko je treba zaradi Mobitela rešiti, kar se še da.
bonk.gif
 

tafrishnzelen

Pripravnik
4. sep 2007
260
0
16
če bi vsi mislili samo na uporabnike, bi bilo vse brezplačno, kajne? tako pa pač ne gre. in 10 € na mesec za unlimited data roaming na Hrvaškem ne prinese denarja za plače...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.