Kosnja z nitko, meni kamen v vrata

luka51

Guru
16. avg 2007
13.915
5.189
113
Pa če bi blo posneto na luni, ko normaln človek zaradi tega nebi delal cel halo po forumu.

in ja to da je TVOJA ampera REDEK avto zvemo v vsakem drugem postu. To, da jo SNEMAJO pa v vsakem tretjem. Ali je res tvoje življenje tako prazno, da si s tem največji car? Ker res neka poškodba, ki jo ima vsak avto, ker je nekaj normalnega in se pridela med vožnjo je katastrofa, ti bo čisto ugled pokvarila. Nebojo hteli snemat več.

Pozimi upaš na cesto brez da avto v dekico zaviješ? Boknedaj, da kak kamenček v havbo prileti.
na parking pred trgovskim centrom upaš? ali parkiraš na najbolj oddaljenem koncu diagonalno, da ja ne rukne kdo z vrati.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Si moram pogledat Urankarja, ker ta vedno kakšno "žolto" stisne. Fejst deško se mi zdi takole preko tv.

Včeraj je bila prva oddaja. Lahko si jo pogledaš na rtvslo.si. Naše snemanje bo predvajan naslednji torek.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Pa če bi blo posneto na luni, ko normaln človek zaradi tega nebi delal cel halo po forumu.

Kot sem že napisal nekomu drugemu, če te kaj moti, pač ne beri teme. Nihče te ne sili.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
Pa če bi blo posneto na luni, ko normaln človek zaradi tega nebi delal cel halo po forumu.

in ja to da je TVOJA ampera REDEK avto zvemo v vsakem drugem postu. To, da jo SNEMAJO pa v vsakem tretjem. Ali je res tvoje življenje tako prazno, da si s tem največji car? Ker res neka poškodba, ki jo ima vsak avto, ker je nekaj normalnega in se pridela med vožnjo je katastrofa, ti bo čisto ugled pokvarila. Nebojo hteli snemat več.

Pozimi upaš na cesto brez da avto v dekico zaviješ? Boknedaj, da kak kamenček v havbo prileti.
na parking pred trgovskim centrom upaš? ali parkiraš na najbolj oddaljenem koncu diagonalno, da ja ne rukne kdo z vrati.

Vidim, da si še dodal tekst. Le to ti lahko rečem, da si bogi.
priden.gif


Pojdi na kakšen motozbor, da vidiš, kako imamo motoristi svoje konjičke v lepem stanju še leta po nakupu.

Če delaš s svojim vozilom kot s kanto za smeti, je to tvoja odločitev, ampak to ti ne daje pravice, da na tako podn način kritiziraš druge, ki čutijo drugače kot ti.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.615
2.450
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ampak, eni pač ne razumete, da ker je moja Ampera redek avto, ki ga od časa do časa posname kakšen medij, da nočem, da izgleda zanikrno. Nekatere rja in vdrtine ne motijo, mene pač ja.

attachment.jpg
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.915
5.189
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Če delaš s svojim vozilom kot s kanto za smeti, je to tvoja odločitev, ampak to ti ne daje pravice, da na tako podn način kritiziraš druge, ki čutijo drugače kot ti.

še vsak moj avto je bil v zelo dobrem stanju do zdaj (glede na svoja leta in ostale) in še nikoli nisem jokal po forumu, kako sem dobil kamen v vrata.
jezen.gif


šit hepens, če prileti nekaj za kar poskrbi narava se sekiraš 10 minut preživiš in greš dalje.
Če se zgodi, da prileti od košnje greš na policijo rešiš in greš dalje. ne pa jokat na forum. Sory ded nisi superstar ker maš ampero in boli nas [cenzura] če je tebi priletel kamen ali ne.
Sprijazni se.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Pa kaj je tebi? Vse kar sem spraševal so nasveti in opcije, ki jih imam na voljo. In ne, še nisem doživel kaj takega, zato sem bil brez izkušenj glede tega.

Zakaj pa potem imamo forum, če ne ravno za to?

Snemanje pa sem omenil le zato, ker je bil sam dogodek povezan s snemanjem. Ampak ne, nekateri vsako stvar izkoristite, da jo obrnete proti človeku (govorim na splošno na tem forumu, ne samo zame v tej temi).

Če te kaj moti, je rešitev preprosta, ne beri teme. Je to tako težko?
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.915
5.189
113
ne nisi spraševal ampak si jokal kako se ti huda krivica godi. Čemu spraševat za nasvete, če si že vse porihtal na policiji in bil prepričan da nočeš celih vrat barvat ampak boš polovičarsko popravil sam.
snemanje si tako btw omenil, da vidimo, da si superstar. ker je nepomemben podatek pri vsem skupaj.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Samo poglej si tole temo: https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/2085595/page/0/fpart/1/vc/1/nt/2

Človek pove, da ni vozil in kaj mora narediti, da jim odgovori, da je vozil nekdo drug.
Citat:
Uporabnik FireMan pravi:
Vem, da je že ne vem kolikokrat izpeta zgodba.

Skratka, stacionrni radar, slika od zadaj. Vidi se pol avtomobila. 67 km/h na omejitev 50 km/h. 250€, 3 kazenske. Nisem vozil jaz. Nimam dokaza za to.

Kako moram napisati pritožbo, da nisem vozil jaz in dodati izjavo družinskega člana, da je on vozil. Ali je to lahko prosto po Prešernu ali mora biti v kakšnem zahtevnem pravnem jeziku? Katere podatke je potrebno predložiti? Ali je potrebno overiti podpis pod izjavo (prevzemom krivde)?

Hvala za odgovore.


Ampak ne. Vedno se najdete taki, ki se ne morete zadržati::

Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Si pa vesolnem alterju povedal, da si cepec ker divjaš po naseljih...
stupid-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
ne nisi spraševal ampak si jokal kako se ti huda krivica godi. Čemu spraševat za nasvete, če si že vse porihtal na policiji in bil prepričan da nočeš celih vrat barvat ampak boš polovičarsko popravil sam.
snemanje si tako btw omenil, da vidimo, da si superstar. ker je nepomemben podatek pri vsem skupaj.

Pisal sem med tem, ko sem na PP čakal, da pridejo policisti s terena, tako da ne, nisem spraševal za nasvete po tem, ko sem že vse porihtal na policiji.

Za opcijo popravila sem se odločal naslednji dan.

Ma dej, kaj se sploh s tabo ukvarjam. Škoda mojega časa.

"Never argue with idiots they'll drag you down to their level and beat you with experience" - Mark Twain
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.915
5.189
113
zdaj pa še razloži zakaj je pomembne podatek, da je bila tvoja ampera, ki je redek avto na poti na snemanje.
kaj ima to veze razen tega, da si se malo pohvalil usput.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Če se ti ne zdi ironično, da je bil avto dan pred tem zdetajliran (pred tem ni videl pralnice vsaj 3 mesece), snemanje pa čez 2 uri po dogodku, potem ti ne morem pomagati.

Ampak, o tem sem že pisal.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Glej AndY1 ker si sprožil postopek si dal policistu delo za uro dve dela, potem gre naprej na sodišče tam mlejejo te podatke kup ljudi in na koncu dobi papir zavarovalnica.Ker si odstopil je policist porabil uro dve za nič, na sodišču morajo to vseeno obdelat, čeprav si naredil umik ...
in imaš takšnih 100 na dan in potem se čudijo zakaj se povsod čaka.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Mislim, da sem že napisal, zakaj sem se odločil, kot sem se. Policist mi je rekel, da je postopek preprost, da lahko že naslednji dan peljem avto na AT Vis in oni vse uredijo (ker da AT Vis je tudi pooblaščena za več zavarovalnic, da ureja uveljavljanja škodnih primerov) in mi ga lahko že takoj, torej že naslednji dan, začnejo popravljati. Zato sem se odločil, da s policistom postopek zaključiva.
Naslednji dan so mi na AT Vis povedali, da to ne drži, ampak da je postopek tak, da moram najprej iti do svoje zavarovalnice, ki je na drugi strani Ljubljane, oni morajo kontaktirati PP, da sobijo zapisnik, iz katerega ugotovijo, katero zavarovalnico imajo nitkarji in potem bi moral iti do njihove zavarovalnice, kjer bi naredili cenitev in šele potem bi šlo na popravilo in da lahko celoten postopek traja tedne.
Ko sem to slišal, sem jih vprašal, koliko stane, da mi vdrtino poklepajo in dajo prvi nanos moje korekturne barve in če mi lahko to zrihtajo takoj. Ko so rekli, da lahko in cena je bila ugodna, sem se odločil za to.
Pač, čez postopek pri policistu sem šel zaradi njegove napačne informacije.

Tudi tega mi policist ni povedal, da bo šlo na sodišče. Zakaj pa bi šlo na sodišče? Saj ne bom uveljavljal škodnega primera pri njihovi zavarovalnici ali pa da jih bom tožil.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
No tožilstvo, sprožil si postopek in ta se vpiše.Zavarovalnica nebi izplača preden ne dobi papirja. Drugič premisli dvakrat.
Glede na stanje v družbi (službi) se nebi čudila da kakšnih sankcij (manjšo plačo ) nebi pokasiral še tisti revež ki je kosil travo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Ne vem, zakaj mi hočeš narediti slabo vest. Saj nisem jaz krivec za nastalo situacijo.