Kosnja z nitko, meni kamen v vrata

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
No tožilstvo, sprožil si postopek in ta se vpiše.Zavarovalnica nebi izplača preden ne dobi papirja. Drugič premisli dvakrat.
Glede na stanje v družbi (službi) se nebi čudila da kakšnih sankcij (manjšo plačo ) nebi pokasiral še tisti revež ki je kosil travo.
Ma kaki sodišče, saj se ni zgodilo uradno pregonljivo kaznivo dejanje
stupid-1.gif
. Policaj je naredil uraden zaznamek v času svojega delovnega časa in nič več. Če ne bi delal zanamka zardi Andya bi pač tisti čas pil kavico ali pa urejal kak starejši zaznamek. Če se ne bo vložil zahtevek na zavarovalnico bo ta zaznamek postal del statistike, s katero pa se policaji itak radi hvalijo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Nimam pojma zakaj. Sej, prometne nesreče, tudi kjer pride policist in naredi zapisnik, ne gredo na sodišče, ampak se gre do zavarovalnic, se škoda popravi in to je to.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
No tožilstvo, sprožil si postopek in ta se vpiše.Zavarovalnica nebi izplača preden ne dobi papirja. Drugič premisli dvakrat.
Glede na stanje v družbi (službi) se nebi čudila da kakšnih sankcij (manjšo plačo ) nebi pokasiral še tisti revež ki je kosil travo.
Ma kaki sodišče, saj se ni zgodilo uradno pregonljivo kaznivo dejanje
stupid-1.gif
. Policaj je naredil uraden zaznamek v času svojega delovnega časa in nič več. Če ne bi delal zanamka zardi Andya bi pač tisti čas pil kavico ali pa urejal kak starejši zaznamek. Če se ne bo vložil zahtevek na zavarovalnico bo ta zaznamek postal del statistike, s katero pa se policaji itak radi hvalijo.

Točno to! Hvala, da si me spomnil na izraz. Točno to je rekel policist, da bo naredil zaznamek, preko katerega se bodo potem urejale stvari zavarovalnic.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
63
28
širne planjave Dolenjske
Citat:

Pojdi na kakšen motozbor, da vidiš, kako imamo motoristi svoje konjičke v lepem stanju še leta po nakupu.

Takšen kot si ti, na pravem motozboru (ne srečanju wannabe "bikerjev") ne bi zdržal niti pol ure, pravzaprav tebe ne bi gledali pravi bikerji niti pet minut, ko bi začel s svojimi umotvori.
wink-1.gif

Andy, zaradi praske, ja praske, si dal delo policistu, nato si težil koscu (ki bi te lahko steral v maloro, ker mu ne moreš dokazati da je prav od njegove kose in kamna tvoja praska) in potem si še celotno AT preklical in sral, kaj naj naredijo s tvojo "edinstveno" Ampero. Aja, pa še Alter si obvestil, kaj za vraga se ti je naredilo na cesti.

Kolikor si dober na elektro področju, si v realnih situacijah "be.ak"....
crazy1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Zanimivo, kako daješ pavšalne opise mene za stvari, za katere popolnoma ne moreš vedeti, kako je. To je tako, kot bi ti jaz rekel, da ti za zajtrk ješ jajce na oko, dejansko pa nimam pojma.
In glede na to, da sem se motozborov udeleževal že pred več kot 20 leti nazaj, ko sem imel še 125ccm, Cagivo SST, kasneje pa preko Motosveta, kjer smo se med drugim v Ribnem pri Bledu srečevali z letečimi, tako da kar nekaj nabijaš, da bi me postavil v slabo luč. Aja, razen če, po tvoje, to niso 'pravi bikerji', ker 'pravi bikerji' so le taki, ki jih ti določiš. Ostali smo kr neki. Kakšno nakladanje.

Po drugi strani pa, da bi me še bolj očrnil, vdrtino in odstoplo barvo, ko se že vidi srebrn lesk pleha, poimenuješ v 'prasko'. Ampak, to ti ni zadosti, še začneš mi lajnati, da ne morem dokazati, ko dejansko lahko. Imam pričo, ki se je vozila z mano v avtu in imam kamero v avtu, ki je vse posnela.

Po eni strani pomanjšuješ posledico poškdodbe, po drugi strani pa me osebno napadaš s stvarmi, za katere nimaš pojma. Upam, da boš zdaj nehal nakladati.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Tipično. Ko ti zmanjka argumentov, oz. ti na vse odgovorim, se zatečeš k patetičnim. Grow up.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
godfather nikjer ne piše kak ma jajce na oko za zajterk. Ti pa v vsakem (ajde vsakem drugem postu a ne pretiravam) nekako vključiš, da si superstar in nekaj posebnega.

kamera, ki ti je vse posnela pa nima pomena če greš na sodišče. Se ne uporabi kot dokaz.
 
Nazadnje urejeno:

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Glede na stanje v družbi (službi) se nebi čudila da kakšnih sankcij (manjšo plačo ) nebi pokasiral še tisti revež ki je kosil travo.

V ostalo se ne bom vtikal, ampak na tole pa - so [cenzura] what? Kdo pa naj bo sankcioniran, Andy ker se je upal tam vozit?

Ogdovoren je upravljalec stroja in podjetje. Drugic naj pa zavarujejo delovno podrocje tako, da ne bodo stvari okoli letele.
 

englishman

Pripravnik
10. mar 2012
533
0
16
Saj ni treba zapreti ceste - če se takšen primer zgodi 1x na 500 košenj, naj imajo tovrstne slučaje pokrite z zavarovalnico. Ni potrebe po sankcioniranju delavca (kako zaboga naj pa kontrolira trajektorijo kamenja), odgovorno je podjetje. Ne more pa nekdo kar tako uničevati privatne lastnine, brez povračila škode.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
ja evrfil se strinjam. nej zaprejo lepo cesto pa je. da se pokosi potem pa spet odprejo! pa mir! basta! a ne?

Glej, izvajalec del je odgovoren za skodo ki z njegovim delom nastane. Ce dam nekomu za, ne vem, nekaj zasvasat pa zaradi njegovega varjenja nastane pozar - a sem jaz kriv, al je on?

Zato pa so zavarovalnice.

Ce je delavec uposteval varnostne standarde in navodila kako zascititi delovno podrocje, potem ni nobenega problema in bo zavarovalnica krila. Ce pa ni - potem pa je pac tudi on kriv, in naj se njegovo podjetje na to primerno odzove.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Nekaj na temo motorjev in motozborov - pa čeprav bom nase navlekel prekletstvo.
Andy, motoristi naredijo/naredimo letno preko 20000 km, ne hodimo na motozbore in ne umivamo/peremo/glancamo/spimo z motorji.
Motoristi vozijo motorje. To je prevozno sredstvo od točke a do točke b. Ni pomembno, kje je točka a in kje b.
Avtomobilisti uporabljamo avto za prevoz od točke a do točke b; včasih preko točke c.
Za povečanje tiča uporabljamo vakuumske črpalke, za potenco pa viagro. Štrom uporabljamo samo za elektrostimulacijo.
In ne, koz ne kavsa..o.
Pa lepe sanje s svojim motorjem in ampero...
In ne, nisem dolžan brati tvoje umotvore; ampak, jebat-ga, na ALTERJU SI... Tudi o Janši berem pa mi gre enako na jetra.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
No jaz pa razumem da komu kaka zadeva tud ni samo od A do B....pač nismo vsi dolgočasni ljudje
smile-1.gif
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
No tožilstvo, sprožil si postopek in ta se vpiše.Zavarovalnica nebi izplača preden ne dobi papirja. Drugič premisli dvakrat.
Glede na stanje v družbi (službi) se nebi čudila da kakšnih sankcij (manjšo plačo ) nebi pokasiral še tisti revež ki je kosil travo.
Ma kaki sodišče, saj se ni zgodilo uradno pregonljivo kaznivo dejanje
stupid-1.gif
. Policaj je naredil uraden zaznamek v času svojega delovnega časa in nič več. Če ne bi delal zanamka zardi Andya bi pač tisti čas pil kavico ali pa urejal kak starejši zaznamek. Če se ne bo vložil zahtevek na zavarovalnico bo ta zaznamek postal del statistike, s katero pa se policaji itak radi hvalijo.

Oprostite, gre na tožilstvo ne sodišče.
Tam obdelajo vpišejo v bazo tudi če je zavržba, in od tam dobi zavarovalnica papir da potem izplača škodo_Oz. v tem primeru so vse naredili samo na koncu je zavržba.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Lej, srečal sem zadnjič enga tipa z full hudo Hondo Shadow; cca 1000 km v 10 letih letih, menjal je gume, zaradi starosti. Pa na vseh motozborih je bil.
Eni se pač vozimo in ne postopamo po gostilnah.
LPM
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Nazadnje urejeno:

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
He he; še vedno ostajam pri svoji izjavi. Ti ju pa kar glancaj; avto in motor. Eni se pač raje vozimo in ne delamo drame.
LP