Kosnja z nitko, meni kamen v vrata

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Res je. Ni jih veliko v Sloveniji (in tudi na sploh - mislim, da okoli 3000+ na celem svetu, ostali so Chevrolet Volt-i). V Sloveniji na cesti vidim več Modelov S kot vseh ostalih električnih avtov skupaj.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Samo res fantje, kaj ima to skupnega s košnjo in kamnom v vrata?
stupid-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Samo res fantje, kaj ima to skupnega s košnjo in kamnom v vrata?
stupid-1.gif

Originalna tema se je 'izpela', ker se je nekako končala
grin1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Before/after
smile-1.gif

Before slike nimam, ker mi nekako ni bilo do fotkanja te vdrte grdobije.

Trenutno stanje je tako, da zdaj vdrtine ni nič videti, z nobenega kota (so lepo poklepali), na tistem mestu je le korekturna hrastica, velikosti 2mmx4mm, ki je ne opaziš, če nisi blizu in ne veš točno, kje je.
Lahko naredim fotko s telefonom, ampak vse kar se bo videlo je moje ročno delo na sredi lepega pleha - nič pretresljivega - sem zadovoljen. Če me bo motilo, bom zapeljal avto fantu iz Top Finish, ki mi je pred dvema letoma zgladil eno barvno hrasto na haubi, ki sem jo naredil takrat, ko še nisem imel vedenja barvanja pik na plehu s zobotrebcem in sem s priloženim čopičem naredil grdobijo.

Najbolj važno mi je, da mi ne pride do rjavenja in da ko pogledaš, da se ne vidi neravnega (vdrtega) pleha.

Tako fino je zrhital takrat, da sploh ne vem, kje je to bilo - ne najdeš.
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Citat:
Before slike nimam, ker mi nekako ni bilo do fotkanja te vdrte grdobije.

Pezda huj k pečka, dela cele zdrahe zarad enga kamečka v vratih. Fak ker komplikator, kot bi blondinko poslušal...
A si res tak klošar, da se ne zapeleš do ličarja in ti za par 100 eur poprav tisto vdolbino...

Klele dela celo dramo po forumu.

13.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Ni bilo samo ličanje, ampak tudi klepanje, ker je kamen naredil konkretno vdrtino v pleh.

Drugače pa tvojega mnenja ne potrebujem. Če ti kaj ni všeč, pa ne beri teme. Te nihče ne sili.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Kako "izpela"? Saj še nisi dal za pijačo, obenem pa si lahko v živo ogledamo posledice.

Imaš prav. V mislih sem imel del o popravilu škode.

Drugače pa naj bi bil ta teden lep, kar se vremena tiče.
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Citat:
Before slike nimam, ker mi nekako ni bilo do fotkanja te vdrte grdobije.

Trenutno stanje je tako, da zdaj vdrtine ni nič videti, z nobenega kota (so lepo poklepali), na tistem mestu je le korekturna hrastica, velikosti 2mmx4mm, ki je ne opaziš, če nisi blizu in ne veš točno, kje je.
Lahko naredim fotko s telefonom, ampak vse kar se bo videlo je moje ročno delo na sredi lepega pleha - nič pretresljivega - sem zadovoljen. Če me bo motilo, bom zapeljal avto fantu iz Top Finish, ki mi je pred dvema letoma zgladil eno barvno hrasto na haubi, ki sem jo naredil takrat, ko še nisem imel vedenja barvanja pik na plehu s zobotrebcem in sem s priloženim čopičem naredil grdobijo.

Najbolj važno mi je, da mi ne pride do rjavenja in da ko pogledaš, da se ne vidi neravnega (vdrtega) pleha.

Tako fino je zrhital takrat, da sploh ne vem, kje je to bilo - ne najdeš.

Bolano filozofiranje. Sicer pa Einstein kakšno mnenje pa rabiš, posvečeno. Pelješ avto k strokovnjaku, odšteješ par eur.. in to je to. A moramo zaradi tvoje vdrtine poslušat čustvene izlive in jamranja

nebi rad to, pa nebi rad to....

Človek dejansko vidi, da ma folk preveč cajta in se obremenjuje z problemi, ki so brezvezni. Tvoje obnašanje do kurčevega pleha je bolano.
Nebi reku, da bi se tebi kej nardil, ampak zganjaš paranojo na neko ******* udrtino. Lansko leto so mi teden dni po nakupu avta potovkli vrata na parkirišču.

so faking what...
Nisem šu na forum in se zjokal....
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Before/after
smile-1.gif

Before slike nimam, ker mi nekako ni bilo do fotkanja te vdrte grdobije.

Trenutno stanje je tako, da zdaj vdrtine ni nič videti, z nobenega kota (so lepo poklepali), na tistem mestu je le korekturna hrastica, velikosti 2mmx4mm, ki je ne opaziš, če nisi blizu in ne veš točno, kje je.
Lahko naredim fotko s telefonom, ampak vse kar se bo videlo je moje ročno delo na sredi lepega pleha - nič pretresljivega - sem zadovoljen. Če me bo motilo, bom zapeljal avto fantu iz Top Finish, ki mi je pred dvema letoma zgladil eno barvno hrasto na haubi, ki sem jo naredil takrat, ko še nisem imel vedenja barvanja pik na plehu s zobotrebcem in sem s priloženim čopičem naredil grdobijo.

Najbolj važno mi je, da mi ne pride do rjavenja in da ko pogledaš, da se ne vidi neravnega (vdrtega) pleha.

Tako fino je zrhital takrat, da sploh ne vem, kje je to bilo - ne najdeš.

To, da nimaš before and after slike nekaki ne sovpada s tvojim karakterjem... Ne vem, če bi verjel.
smile-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
V bistvu je bilo tole

car-scratch.jpg

Če bi bilo samo takole, bi bilo super. Take popikam s korekturo sam v enem večeru. Drugače je pa policist fotkal. Sam nekako nisem našel časa.

Luknja pa, na srečo ni bila. Bilo je do pleha - srebrno se je svetlikala površina cca. 1x3mm, barva pa je odstopila na cca. 2x4mm - poleg seveda, vdrtine v plehu.

Zgodilo se je v četrtek ob 15:00, do 16:30 sem bil na PP Domžale, ob 17h smo imeli snemanje pri Monsu do večera, naslednje jutro, ob cca. 8h sem imel avto na AT Vis, kjer sem ga pustil, da so ga poklepali in iz moje korekture nanesli prvi nanos barve. Avto sem pobral ob 14h.

V garaži pa je preslaba svetloba, da bi se karkoli videlo na fotki (tole sta after fotki):





Mislim, da je kar dobro izpadlo. Ob pogledu na uč se vidi barvna hrasta, ampak to mi lahko majstr, ki mi že je v preteklosti spoliral eno tako grdo barvno hrasto, zgladi in spolira.
 
22. jul 2007
12.850
1.329
113
123
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Aja, pa še to, zakaj mi je ta zadetek kamna tako prišel do živca. Ob 17h smo imeli snemanje, ki je vključevalo moj avto in je bil dan pred tem zdetajliran v nulo.

Oddajo si boste lahko pogledali 30. septembra.
Ne rabite slik, boste videli v oddaji
wink-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.915
5.189
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:

V garaži pa je preslaba svetloba, da bi se karkoli videlo na fotki (tole sta after fotki):







Mislim, da je kar dobro izpadlo. Ob pogledu na uč se vidi barvna hrasta, ampak to mi lahko majstr, ki mi že je v preteklosti spoliral eno tako grdo barvno hrasto, zgladi in spolira.


uf tole meji na katastrofa.
Si dal vlogo za odškodnino, ker je avto manj vredn zdaj? To je že skoraj totalka. Si mel srečo.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Sem napisal. da je bilo tole posneto v garaži, kjer se nič ne vidi.

Ampak, lahko je komentirati po tem, ko je bilo že sanirano. Fotki, kakor sta že slabi, prikazujeta stanje po sanaciji (vdrtine ni več, pleh je zaščiten s korekturo).

Ampak, eni pač ne razumete, da ker je moja Ampera redek avto, ki ga od časa do časa posname kakšen medij, da nočem, da izgleda zanikrno. Nekatere rja in vdrtine ne motijo, mene pač ja.
 
Nazadnje urejeno: