Kosnja z nitko, meni kamen v vrata

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Ni problema. Se lahko dobimo. Sem tudi z vcerajsnjim policajem zmenjen za voznjo :)
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.956
2.416
113
Res ja le zakaj? Ker policaji so zabiti in zakompleksani osebki, ki so prvic vidli osmo cudo od hibrida... A s serviserjem klime bi se lahko?
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Andy, don't feed the trolls...

Ko so sami oškodovani, tulijo o nepravični banana republiki, ko je nekdo drug oškodovan, se mu pa škodoželjno smejijo in norčujejo, kaj tako komplicira z birokracijo. Žal je pač treba zapravit par kvadratnih metrov papirja, da urediš tako malenkost.

Edino s tem se ne strinjam, da bi sam touch up-al vrata oz. da ne želiš celih štrihat. Naj majstri opravijo svoje, v primeru, da ne boš zadovoljen pa lahko še vedno reklamiraš. Če se sam lotiš, imaš samo en poizkus ...
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik dentex pravi:
Bi se nama pa lohk na piru prdružu tale najin AndY, a ne poštar.

Drgač pa sožalje za tole, ni fajn upaj, da majo zavarovanje odgovornosti.

Sem pa ko sem se vračal vidu oranžnega strička, ki je hrabro klatil z nitkarco

eh pa saj je tolko pri benzu prisparal, da bo lahko popravilo placal :D
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.507
9.236
113
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Res ja le zakaj? Ker policaji so zabiti in zakompleksani osebki, ki so prvic vidli osmo cudo od hibrida... A s serviserjem klime bi se lahko?

Tudi to je vprašanje, zakaj bi šel z nekim serviserjem, ali branjevko, ali ne vem kom na vožnjo??? A strojana bi tudi vzel poleg na en krog?
evil.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Policist je navdusenec nad avtomobili in mu je pogled kar zazarel, ko je zagledal Ampero, tako da sem mu z veseljem ponudil en krog.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik frisk pravi:
Andy, don't feed the trolls...

Ko so sami oškodovani, tulijo o nepravični banana republiki, ko je nekdo drug oškodovan, se mu pa škodoželjno smejijo in norčujejo, kaj tako komplicira z birokracijo. Žal je pač treba zapravit par kvadratnih metrov papirja, da urediš tako malenkost.

Edino s tem se ne strinjam, da bi sam touch up-al vrata oz. da ne želiš celih štrihat. Naj majstri opravijo svoje, v primeru, da ne boš zadovoljen pa lahko še vedno reklamiraš. Če se sam lotiš, imaš samo en poizkus ...
467716-post_slo.gif
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Policist je navdusenec nad avtomobili in mu je pogled kar zazarel, ko je zagledal Ampero, tako da sem mu z veseljem ponudil en krog.
Jaz bi se pred krogom pozanimal o dotočnemu policaju ker verjetno ne veš, da so v Domžalah vsi policaji podpisali peticijo proti ruskem posegu v Ukrajini.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.967
5.396
113
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Policist je navdusenec nad avtomobili in mu je pogled kar zazarel, ko je zagledal Ampero, tako da sem mu z veseljem ponudil en krog.
Jaz bi se pred krogom pozanimal o dotočnemu policaju ker verjetno ne veš, da so v Domžalah vsi policaji podpisali peticijo proti ruskem posegu v Ukrajini.

zmaga.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.403
5.906
113
pri taščici
Andy: slike poškodbe?
Pa Vis ni ravno referenca za barvanje. Se mi je odbijač prvo leto lepo olupil. Sicer so ga ponovno barvali, ampak...nadomestnega za takrat mi pa niso dali.
Če je res mm poškodba jaz ne bi štrihal celih vrat. Si prepričan da spredaj na maski, havbi nimaš nobene poškodbe od kamenčkov?

Nisem pisal sarkastično, ne biti preveč užaljen, če bereš/razumeš drugače kot sem jaz pisal. Jaz poškodbe nisem videl, nekje si napisal o neki mm poškodbi.
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Na srečo ni bilo nobene druge poškdobe, sem dobro pogledal.

Sem pa, zaradi predolgotrajnosti postopka, ki bi me čakal, včeraj dal vdolbino potegniti ven, nanesli so mi prvi sloj moje korekturne barve, ostalo sloje pa sem dal doma sam, tako da je good enough in bilo je poceni.
Če me bo hrasta motila, se bom zapeljal do detajlirnih majstrov, ki so pri tehničnih pregledih Honde v infustrijski coni Trzin (desno od uvoza v tehnične preglede), kjer so mi eno tako večjo barvno hrasto že v preteklosti tako zgladili, da sploh ne najdem, kje je to bilo, tako dobro so naredili in to za 10 EUR.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Torej, vdolbina( vdolbinico ) si (so) potegnili ven. Dal si delati na lastne stroške, zaradi citiiram; "zaradi predolgotrajnosti postopka, ki bi me čakal".

Sprašujem se, zakaj hudiča za tako malenkost poškodbice je treba odpirat temo in drugič, začel si s postopkom na policiji in sedaj si odstopil od njega?
In potem se čudim, zakaj se določeni postopki vlečejo kot čreva....ja jasno, če imajo pa toliko dela z neresnimi.

Andy1; z moje strani imaš spoštovanje, namreč si eden od kulturnih in na človek na mestu med nami, alteraši.
Vendar tukaj si ga pa močno "pihnil" s kompliciranjem in kompliciranjem.

lp in brez zamere prosim.
smile-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Motis se.

Sel sem v postopek, to sem tudi napisal, ker mi je policist rekel, da je postopek preprost, da grem na AT Vis, kjer oni vse uredijo in da mi lahko avto zacnejo popravljati takoj.
Ko so mi na AT Vis povedali, da to ne drzi, da je postopek kar konkretno dolg in da avto ne sme biti dotaknjen, do trenutka, ko nitkarjeva zavarovalnica ne odobri popravila na njihov racun in da to lahko traja tedne, ker moram prej urejati se z mojo zavarovalnico, oni pa s PP, sem jih vprasal, koliko bi me stalo, da vdolbino potegnejo ven, pobarvamo pa s korekturo, je prislo to tako poceni, da sem ocenil, da je moj cas, ki bi ga izgubil s tekanjem do zavarovalnic tako dolg in potraten, vreden vec, tako da sem se odlocil za hitro in poceni varianto.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik frisk pravi:
Andy, don't feed the trolls...

Ko so sami oškodovani, tulijo o nepravični banana republiki, ko je nekdo drug oškodovan, se mu pa škodoželjno smejijo in norčujejo, kaj tako komplicira z birokracijo. Žal je pač treba zapravit par kvadratnih metrov papirja, da urediš tako malenkost.

Edino s tem se ne strinjam, da bi sam touch up-al vrata oz. da ne želiš celih štrihat. Naj majstri opravijo svoje, v primeru, da ne boš zadovoljen pa lahko še vedno reklamiraš. Če se sam lotiš, imaš samo en poizkus ...
467716-post_slo.gif

467716-post_slo.gif