Kosnja z nitko, meni kamen v vrata

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Pa po izkusnjah ko so men vrata rihtal...ob prevzemu avta ga preparkiraj tko da si ga bos lahko od dalec iz razlicnih strani ogledal...da vidis ce se vrata zlivajo z ostalimi deli...al tovcejo vn....

Pa takoj pejt na AC pa se mal hitrej zapel...ce pantov ne nastavjo prov ti lahko kje piha/zvizgulji v kabino!
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Uff, jaz ne bi rad, da mi delajo take posege, če se da.

Če bi se dalo, da luknjico ven potegnejo z vakumom, barvo pa lahko že sam pobarvam s korekturno po tem poškodovanem delu in to je to.

Ni mi ravno, da bi mi snemali in razdirali vrat, če se da.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Naj naredijo tako kot je trba, tisti korekturni lak ne dela æudežev. Po eni strani se bojiš za "najkvalitetnejšo možno barvo", po drugi bi pa nanašal korekturni lak s čopičem.
Raje se pozanimaj kje bi našel kakovostnega in zanesljivega ličarja. Ali moraš obvezno popravljati na uradnem Opel servisu?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Za enkrat so mi na AT Vis še vse uredili tako, kot je treba. Poleg tega oni vse uredijo glede zavarovanj, za katerega nimam ravno časa, da naokoli lovim.
Poleg tega pa ne vem za nobenega takega ličarja.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
Upam da imate kakšnega smart repair maistra v Ljubljani ker to lahko z airbruschom popraviš.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Uff, jaz ne bi rad, da mi delajo take posege, če se da.

Ni mi ravno, da bi mi snemali in razdirali vrat, če se da.

Nic takega...lepo zaupaj...zato so tam...da bolje opravijo od tvojega korekturnega laka...tudi rok za reklamacije mas...
Primer je jasen in bodo dobil € iz police...se prav bodo tud dobr naredl.

Ce so dobr servis se bos odpeljal iz prve...ce ne bos pa pac sel ponastavljat vrata
smile-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
O jezus. A avto je preživel, ga je fejst bolel....kolk drame zarad ene bunke na avtu. Sej je sam pleh lube duše.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
omg, točno to..NA PP pa lovit nitkarja kriminalnega. Pa naj on osebno plača 2 mesečno plačo (če jo ima) da bo vedel da nima kaj kosit, ko so avti tam . Potem pa ga še poslat na ukrajinsko fronto,da bo videl kaj je trdo življenje.

Fak no. Sej ni čudno, da gre vse v 3 pm.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
O jezus. A avto je preživel, ga je fejst bolel....kolk drame zarad ene bunke na avtu. Sej je sam pleh lube duše.

Povej mi, kje imaš avto parkiran, da ti naredim eno bunko. Sej je samo pleh, luba duša.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
omg, točno to..NA PP pa lovit nitkarja kriminalnega. Pa naj on osebno plača 2 mesečno plačo (če jo ima) da bo vedel da nima kaj kosit, ko so avti tam . Potem pa ga še poslat na ukrajinsko fronto,da bo videl kaj je trdo življenje.

Fak no. Sej ni čudno, da gre vse v 3 pm.

Naj se nauči kositi, da kosi travo in ne kamenja. Če komu narediš škodo, pač škodo plačaš.

Sem že šel mimo marsikaterega nitkarja, pa je letela naokoli samo trava, ampak ta prileti pa tak kamen, da mi vdre pleh in odstopi vse do pleha, kaj takega pa še nisem doživel.

Itak gre pa iz njihovega zavarovanja.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
A nitkar ti je tudi zanalašč to naredil? al kak se meniš

Saj tudi če se ti na cesti zaletiš v nekoga, plačaš stroške popravila ti, ne? A če se nisi vanj zaletel zanalašč, mora pa kriti škodo sam, al kako?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:Naj se nauči kositi, da kosi travo in ne kamenja. Če komu narediš škodo, pač škodo plačaš.

Sem že šel mimo marsikaterega nitkarja, pa je letela naokoli samo trava, ampak ta prileti pa tak kamen, da mi vdre pleh in odstopi vse do pleha, kaj takega pa še nisem doživel.
Sedaj si se pa izkazal kot veliko tele... Čestitam.
Kaj drugega težko rečem. Razen, da sem nekaj z nitkarco že pokosil in da sem kosil z njo tudi 6 - 8 ur v enem kosu. Kakšne izkušnje imaš ti, da tako ocenjuješ delo drugih?
Posel imajo zaverovan, škodo boš dobil povrnjeno brez problema. Zakaj točno moraš sra.ti čez druge?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ja, imam izkušnje z nitkarco. Na morju kosim parcelo z njo, tako da nisem nevednež in ne poškodujem tuje lastnine.

In kaj konkretno se*jem čez druge? Je mogoče prepovedano kritizirati slabo delo?
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:Ja, imam izkušnje z nitkarco. Na morju kosim parcelo z njo, tako da nisem nevednež in ne poškodujem tuje lastnine.
Moj otrok je tudi mislil, da bo dobil pravi izpit, ko je v legolandu vozil avtomobilčke...
Koliko ha letno pokosiš, da si tako prepričan, da ne boš prav nikoli v gosti travi nekaj spregledal in bo poletelo 20 metrov daleč
sprasujem se.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Poleg tega je pa postopek malo daljši, kot mi je povedal policist.

Najprej moram na svojo zavarovalnico, da pridobi zahtevek od PP Bežigrad, da se ugotivi, katero zavarovalnico imajo oni, potem moram na njihovo zavarovalnico na cenitev, šele potem pride do popravila.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:Ja, imam izkušnje z nitkarco. Na morju kosim parcelo z njo, tako da nisem nevednež in ne poškodujem tuje lastnine.
Moj otrok je tudi mislil, da bo dobil pravi izpit, ko je v legolandu vozil avtomobilčke...
Koliko ha letno pokosiš, da si tako prepričan, da ne boš prav nikoli v gosti travi nekaj spregledal in bo poletelo 20 metrov daleč
sprasujem se.gif

Pa kaj je to zdaj važno? Tip je naredil napako pri delu in njegova zavarovalnica bo to napako poplačala.

Kaj bova zdaj tekmovala, koliko časa že ti kosiš in koliko jaz? A si otrok?