HTC TATTOO vs. NOKIA 5530 vs. ?

Stardo

Pripravnik
3. jan 2009
353
0
16
40
ma ne da ni zanesljiva... Katastrofa od budilke
bonk.gif
Star telefon sem obdržal samo zato, ker se mi ne lubi budilke kupvat
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
Mogoče enako kot pri LG Areni. Imaš naštimano, da zvoni med tednom in potem zvoni 3 dni, 4 dan pa ne, peti dan pa spet normalno. Naslednji teden pa ne zvoni drugi dan. No sedaj je že 1 mesec na servisu.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.156
113
al pa sam od sebe utiša zvok budilke in vibracije. in budilka zgleda tako da se ti na zaslonu izpiše snooze :D
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik shootek pravi:
Mogoče enako kot pri LG Areni. Imaš naštimano, da zvoni med tednom in potem zvoni 3 dni, 4 dan pa ne, peti dan pa spet normalno. Naslednji teden pa ne zvoni drugi dan. No sedaj je že 1 mesec na servisu.

Zanimivo, sam mam tak budilko na Tattoju, pa ni blo izpuscenega dneva.

Ce das na tiho telefon, se privzeto zniza glasnost budilke na 0 (malo bedna finta), tako da se upravlja s stranskim gumbom za glasnost, ko si v meniju, da nastavis uro in frekvenco zvonenja. Ko enkrat nastavis, je to to.
Snooze ti ispise, ker s klikom na gumb Snooze, pac vklopi 10 min dremez, ce pa "slideas" dol (kot pri odklepanju zaslona), pa se bujenje prekine.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Tisti, ki vam včasih zataji budilka imate nameščen TasKiller na telefonu?

Če imate je verjetno problem, da si med ostali aplikacijami ugasnete tudi Clock.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Tisti, ki vam včasih zataji budilka imate nameščen TasKiller na telefonu?

Če imate je verjetno problem, da si med ostali aplikacijami ugasnete tudi Clock.

Tud to zna bit mozno, sam nimam TasKillerja, ampak samo Process Manager in nimam tezav.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Ja pri meni je bil problem TasKiller, ker sem si dostikrat zvečer ugasnil vse aplikacije in se zjutraj zaspal
grin1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Da... zaenkrat slabo kaze
frown-1.gif
...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=599711&page=8
Sad news once again

Thank you for contacting HTC.
We understand that now that a phone running Android OS 2.1 is available that you are excited to get an update for your Tattoo. We are still working hard to building Sense for this new version but we expect to have the upgrade finished and ready to go soon. However, we are working om an update for the HERO phone. Please understand that it takes time to customize any Android version to ensure you have the intuitive experience Sense provides, and we hope you can be patient for just a little while longer. Regarding the Tatto, please check our website regularly to be updates with latest releases. As we haven't receiveed yet any confirmation that the Tattoo will be upgraded to this version.
If you have any other inquiries, don’t hesitate to contact us again.
Please note that you can contact us via support line. For further details, please go to http://www.htc.com/europe/CA_Hotline.aspx , you'll find a toll free number that you can dial only from a landline.
Thank you so much for using HTC products.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.358
5.401
113
Nihče nič ne ve, HTC pa noče povedati. Zdaj se je nekje nekdo našel, da je videl Androida 2.1na norveškem tattooju, tako da ne vem...

V glavnem, končno dobila svoje novo custom made ohišje. Zadeva je gladka (ne mat), ampak se mi prstni odtisi ne zdijo problem. So bili tudi pomisleki, da je ohišje malo debelejše in zatorej tipke malo bolj potopljene, ekran pa malo nižje. Mogoče res, ker sem zdaj iskala to in obrnila iz vseh zornih kotov. Mogoče tipke malo bolj potopljene in ekran na levi in desni, medtem ko je zgoraj in spodaj pri ekranu isto kot prej. Govorimo pa razliki debeline folije (invisible shield). Ohišje nikjer ne seže višje od te folije, pa se ve, da je prekleto tanka. Mogoče je bolj problem pri nekaterih, da ohišje ne nalega dobro, moj je zelo OK. Je samo ena reč na katero bi opozorila, ki pa je problem. Če delate custom ohišja in želite, da se slika prelije iz enega dela ohišja na drugega (ena slika ki se nadaljuje), se ne mučiti. Jaz sem zelo hecala glede velikosti, položaja ipd, pa je vse skupaj za pol centimetra zamaknjeno.
 

podmornik

Pripravnik
28. mar 2008
55
0
6
blizu Nanosa
Če prav razumem iz predhodnih postov je telefon nezaklenjen in ga lahko uporabimo npr. z Mobitelovo SIM?

A je Simobil dal tudi kakšen svoj grafični vmesnik?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
iGo preverjeno ne dela... ceprav na skatli, v kateri sem dobil testno verzijo pise, da naj bi delovalo tudi na Tattooju... vendar sem pisal avtorjem in so se opravicili, da res na tem modelu zaradi nestandardne velikosti ne dela...

Lahko sem jo sice rnamestil... vendar ne morem izbrati jezika... pri naslednjem zagonu pa ne morem potrditi licencnih pogojev ...

Preverjeno deluje pa Copilot Live ... pa tudi Navigon baje dela ...