Hrvaški se gre turizem

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
Hmmmm zanimivi so mi turisti, ki ocenjujejo kvaliteto dopusta po ceni piksne pive. Po mojih ocenah najbolj problematični.

Jebeš cene na dopustu. Prejle sem pil pirček v konobi na samotni plaži po 20 kun, za dodano vrednost pa zraven dve hrvatici s finim dekoltejem
teb pa še picajzle zraun driske
evil.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Verjetno nisi sam, drugače ne bi tukaj pisal... Akcija pa to...
@ksz... Mene ne ne moti da so cene nekoliko višje cene ampak da mi spremeni ceno sredi dopusta, na blagajni višje cene, na tablicah nižje... Hebat ga, red pa mora bit. Vi se tud vseskozi pizdite čez cene goriva, pa je zaseva podobna... Ima se, može se...
Pa brez skrbi, uživali smo ko gadje na soncu.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
ksz

Samo tolk da veste
Hrvaški gre grška kriza na roke.
Tisti, ki so hoteli na dopust v Grčijo zdaj iščejo kapacitete na hrvaškem morju. Hrvatom se bo podražitev nekaterih prodajnih artiklov in bencina izplačala.
Hrvati preklemano dobro vedo kaj delajo.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.628
2.459
113
Se so tudi ceste po istri, prava milina za vozit.

Tko, da ..... pri nas bi blo treba orenk pokrampat "zadeve".
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.221
5.599
113
Haha, 100 000 se jih je izselilo, ker jim tečeta med in mleko (več kot med vojno).
Pol Slavonije je prazne.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.700
1.619
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz

Samo tolk da veste
Hrvaški gre grška kriza na roke.
Tisti, ki so hoteli na dopust v Grčijo zdaj iščejo kapacitete na hrvaškem morju. Hrvatom se bo podražitev nekaterih prodajnih artiklov in bencina izplačala.
Hrvati preklemano dobro vedo kaj delajo.

Predvidevam da imas kaki konkretni link, da podkrepis svoje blodnje? Kake slovenske novice ne stejejo
 
22. jul 2007
12.853
1.334
113
123
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Joj, kakšne bebuloze nekateri tule pišete, pa saj to ni res... Če vas kockice motijo ne hodit tja dol, pa je:) Jaz bom še vedno hodil na moj omiljeni otok, kjer pivo spijem za 12-13 kun, otroci poližejo kepico za 7 kun, štacuna pa ma cene približno iste, s tem, da moja, ki je po narodnosti Gorenjka hudo dobro pozna cene tu in zato na zalogo kupuje ama miljon reči, like zobno pasto paradontax, ki je tam menda vredna ravno tretjino naše:)
Zdaj, če že primerjate cene piva, pol jih primerjajte z našimi turističnimi kraji, npr. Portorož ali pa Bled s Porečom, Umagom ali pa Splitom... po želji. Ne pa neke vukojebine, npr. Spodnjega dupleka z Dubrovnikom.
Paradontax pride okoli 24 kun-dobre 3e, prinas pa je slabih 5
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Pag, jao....pa v zrce smo hodil pred 15 leti...vcas je blo vec bejb k tipov....zdej pa sausage party....enjoi!
grin1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
V dveh trgovinah v novalji sem videl napid da v kolikor je cena na polici drugacna kot na blagajni dajo ta izdelek za polovico cene
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
Ne bom naprej komentiral ocitno pa ne vidis meter okoli sebe oz vec kot o klobasah ne zmores razmisljat in btw hodili smo na pag tudi ze pred tvojim casom o zrcah pa bom verjetno moral razmisljat ze prihodnje leto. Medtem ko ti se vedno o klobasah smo si drugi druzino naredili in nam je pag brez zrc vec kot dovolj
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
KSZ, ne vem kam nekateri hodite na dopust ampak tlele v Baski (Krk) se mi ob cenah v Konzumu samo smeji. VSE, cisto VSE je ceneje kot pri nas v Mercatorju, Sparu ali TUSu! Od gelov za tusiranje, pijace do mesnin in pralnih praskov! Tudi pivo ampak ga ne pijem, no usteklenicena voda je draga, to je pa tudi vse.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
Isto je v novalji v plodinah konzumu in hipernovalisu ce pa grem po pijaco v roto - svijet piæa je pa sploh zmaga
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
pa sem res uzival teh nekaj dni brez pravovernih komunistov na tem forumu. se bo tudi tebi se zivljenje obrnilo na slabse, ko ti bo prekleto zal vseh nesramnosti.

smirk-1.gif
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Citat:
Uporabnik netko pravi:
Ne bom naprej komentiral ocitno pa ne vidis meter okoli sebe oz vec kot o klobasah ne zmores razmisljat in btw hodili smo na pag tudi ze pred tvojim casom o zrcah pa bom verjetno moral razmisljat ze prihodnje leto. Medtem ko ti se vedno o klobasah smo si drugi druzino naredili in nam je pag brez zrc vec kot dovolj

kaj se razburjaš, resnico je povedal
grims-1.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.827
113
Citat:
Uporabnik map pravi:
Bil ne vem ene 5 let nazaj v Biogradu, neka all iclusive varianta v hotelu. Pa tam je na plaži blo 50 000 ljudi, še brisače nisi mel kam dat, kaj šele čoln za tamalega. Dobesedno si se rinil mimo ljudi, ko si vstopal v vodo. Ne vidijo me nikdar več.

Zdaj je identično
evil.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
KSZ, ne vem kam nekateri hodite na dopust ampak tlele v Baski (Krk) se mi ob cenah v Konzumu samo smeji. VSE, cisto VSE je ceneje kot pri nas v Mercatorju, Sparu ali TUSu! Od gelov za tusiranje, pijace do mesnin in pralnih praskov! Tudi pivo ampak ga ne pijem, no usteklenicena voda je draga, to je pa tudi vse.
in vse plačaš s slovenski dnarjem....PFEJ pa tako domoljublje, to je izdaja slovenskega gospodarstva v teh težkih časih, dnar tujcem nosit,
Kolaboracija s tujim gospodarstvom
uf-1.gif
pfuj!
 

Zetor

Pripravnik
6. apr 2010
451
2
16
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Nazaj grede se ustavi še pri barbara rovu in prižgi kako svečo če so ti že tako všeč.
Hehe kaksni pridevniki kracajo po tem forumu...
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.814
817
113
MB
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
KSZ, ne vem kam nekateri hodite na dopust ampak tlele v Baski (Krk) se mi ob cenah v Konzumu samo smeji. VSE, cisto VSE je ceneje kot pri nas v Mercatorju, Sparu ali TUSu! Od gelov za tusiranje, pijace do mesnin in pralnih praskov! Tudi pivo ampak ga ne pijem, no usteklenicena voda je draga, to je pa tudi vse.
in vse plačaš s slovenski dnarjem....PFEJ pa tako domoljublje, to je izdaja slovenskega gospodarstva v teh težkih časih, dnar tujcem nosit,
Kolaboracija s tujim gospodarstvom
uf-1.gif
pfuj!

Pa saj je tako polovica prehrambene industrije v Sloveniji v hrvaških rokah.
rolleyes-1.gif