Hrvaški se gre turizem

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Zakaj pa rabiš na dopustu propan flaše? za konzerve gret? pol pa že bolje, če ostaneš doma.
smile-1.gif
Verjel ali ne, za hladilnik.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Na turizem so definitivno boljše pripravljeni kot pa naši. Že če pogledaš kakšno je stanje na meji.Hrvati odprejo šest kolon, naši delajo s pol manj.

V Dalmaciji kakšnega posebnega stresa okrog arbitraže ni.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
60% Slovencev TUDI LETOS na dopust na Hrvaško

Zdaj pa bi bil res čas, da eni odnehate.
Ker nimate argumentov. In greste v kot tiho jokat.
evil.gif


Šli smo, hodimo in še bomo hodili na Hrvaško. Dokler ne bo v Sloveniji dopust 40% cenejši. In morje 40% lepše.
Bo v redu?

Zakaj nosim hrčkom denar? Tudi zato, da ga slučajno ne dobi "nje" Jankoviæ, ki je nekaj dni nazaj izjavil, da bo rekonstrukcija Slovenske ceste trajala do konca decembra...

V tem času bi Hrvati namreč naredili iz umetnega materijala tri nove Lošinje... Vsaj tri.

Da pretiravam? Seveda pretiravam. A Jankoviæ pa ne pretirava z vsaj 6-mesečno zaporo Slovenske ceste. Polži balkanski!

Medtem ko so Nemci konec prejšnjega stoletja v ENI NOČI preselili neko letališče na obrobju Münchena na drugo lokacijo. Z vso infrastukturo in tehniko...
V samo ENI noči!
 
Nazadnje urejeno:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Pa pojdi kam drugam, zakaj ravno v hrvatijo.
Res me zanima koliko pljunkov ste že požrli v svojem egoističnem malem lajfu
evil.gif

sprasujem se.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
V svojem lajfu smo požrli že veliko pljunkov. Nekatere recimo nikakor niso dale, pa smo kljub temu še vedno hetero, ne pa homo. Iščemo ŽENSKE špranjice, ne moške klobase.

Na Hrvaškem me pa zaenkrat (35 let) ni še nihče pljunil....

In skoraj vse na skoraj vseh njihovih otokih je bio. Bio, ne bi...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Na Hrvaškem me pa zaenkrat (35 let) ni še nihče pljunil...
Verjamem, sej v ksiht te ne bo ampak bo čist prijazen do tvojih €,
da pa mora ,,služit,, Slovencu, mu prinašat hrano, pijačo, praznit pepelnik..........eeee , tega hrvatek ne požre kr tak, brez zadoščenja....in pljunek je zanj zadovoljiv obliž na ranjen ponos...
....al pa čist preprosto iz prezira,
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Medtem ko so Nemci konec prejšnjega stoletja v ENI NOČI preselili neko letališče na obrobju Münchena na drugo lokacijo. Z vso infrastukturo in tehniko...
V samo ENI noči!
Kako enostavno je posploševati na podlagi enega primera, ki si ga lahko sam izbereš. Tudi v Nemčiji ni vse rožnato: http://www.stuttgarter-zeitung...1337d3c1a1.html

Problem je v tem, da v Sloveniji ni rožnato skoraj NIČ.

Ne plače, ne penzije, ne zdravstvo, ne pravosodje, pa še kakih 199 postavk bi našel z lahkoto, kajne?

V Sloveniji ne štima kakih 90% stvari (ni linka, je moja ocena), v Nemčiji ne štima mogoče kakih 10% stvari (ni linka, moja ocena).

Tudi tole ne štima (da gospod na fotografiji ne sedi na Dobu):
2267904-zidar.jpg
 

Priponke

  • 2267904-zidar.jpg
    2267904-zidar.jpg
    38,6 KB · Ogledi: 92
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
No mene je zadnjo rundo, ko sem bil na Lošinju, brezplačno (za hvala) popedenal eden od družbe, s katero hodimo na kavo in je bioenergetik, drugi (avtomehanik) mi je vsak dan plačal kavo (ve, kako odličen standard ima večina slovenskih upokojencev), lokalnemu ribiču pa sem za orado plačal eno kavo (7 kun - 1 evro).

Ampak zato nisem vsak večer, kot nekateri drugi Slovenci v tem kraju, na glavnem trgu praznil flaše piva med osmo zvečer in eno zjutraj in krulil Mi se mamo radi in ostale slovenske "priložnostne pesmi"...

Če pa mi je lokalni šiptarski sljadoledar kdaj pljunil v sljadoled, tega nisem opazil.
Je sicer možno, da je pljunil, preden je odprl slaščičarno, ampak potem so popljuvan (ali posperman) sljadoled lizali tudi hrvaški otroci, pa kakšen mali Avstrijec in Nemec tudi...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Na Hrvaškem me pa zaenkrat (35 let) ni še nihče pljunil...
Verjamem, sej v ksiht te ne bo ampak bo čist prijazen do tvojih €,
da pa mora ,,služit,, Slovencu, mu prinašat hrano, pijačo, praznit pepelnik..........eeee , tega hrvatek ne požre kr tak, brez zadoščenja....in pljunek je zanj zadovoljiv obliž na ranjen ponos...
....al pa čist preprosto iz prezira,

V bistvu ima še srečo, če mu pljune Rvat. Tiste pečvarnice imajo povečini v lasti šiptarji, ki so še večja gamad.
evil.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Sicer pa sem tudi sam, ko sem v Sloveniji (Ljubljani) PATRIOT, in bi rad končno kdaj na sprehodu od stare pošte na Slovenski, do Prešernovega spomenika - videl ali slišal kakšnega Slovenca, če že ne Ljubljančana...

Sem prezahteven?

Tuja turist.press
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
.....eeee , tega hrvatek ne požre kr tak, brez zadoščenja....in pljunek je zanj zadovoljiv obliž na ranjen ponos...

Mi Slovenci, pa ponosa praviloma sploh nimamo.

Je kdo ramišljal, zakaj smo že od šesetdesetrih let prejšnjega stoletja VEDNO NAJBOLJŠI in najbolj uslužni prireditelji svetovnih prvenstev? Da nas potem hvalijo in omenjajo kot zgled še leta po prevenstvu?

Jasno, ko pa ga poližemo in pofafamo vsakemu tujcu, ki pride mimo.
Hrvati pač ne, so drugačni. So ponosni. Pa vseeno dobijo od časa do časa kakšno evropsko ali svetovno prvenstvo.

Mimogrede, v kolikšnem odstotku na državne praznike na fasade obesimo zastave? Guglajte, če nimate za početi kaj pametnejšega...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
ksz
A lahko moderatorji prosim popravite naslov teme, ker je milo rečeno bebav? Ali naj bo komplet s šumniki ali pa komplet brez ....
vsak lako po mili volji spremeni naslov teme...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.725
9.005
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Pa pojdi kam drugam, zakaj ravno v hrvatijo.
Res me zanima koliko pljunkov ste že požrli v svojem egoističnem malem lajfu
evil.gif

sprasujem se.gif
Vprašanje, kolk si jih ti požrl? Budale se najdejo povsod, ne rabiš ravno na Hrvaško po pljunek.

Malo definiraj tale tvoj "mali egoistični lajf", ker me prav zanima, kaj si mislil s tem, pa ti še jest povem, kaj si mislim o ljudeh tvojega kova. Če smo pa že na tem, pa raje govorim Hrvaško s Hrvatom na Lošinju, kot Italiansko s Slovencem v Portorožu.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
definiraj tale tvoj "mali egoistični lajf",
še dopustniške destinacije nekateri (veliko vas
frown-1.gif

Zaradi takšnih nas potem prezirajo vse, ves narod smo za svet eni navadni mali egoistični pezdetki, ki se nam jebe za domovino, zato ni panike, če nam jo vsako leto nekaj odškrnejo. ....-sej si itak ne zslužimo države, če se niti toliko nismo pripravljeni ,,žrtvovat,, zanjo.
Zato smo na svetovnem zemljevidu označeni za ,,izbris,, v seznamu narodov.
 
Nazadnje urejeno: