Hrvaški se gre turizem

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Gatto točeno karlovačko, v steklenem kozarcu....
Men ni treba nobenega kupovat dol..., zaenkrat nobene negativne izkušnje. Kakšen provokator se najde, če prca kej čez politiko in namiguje kej...

Enostavno prbiješ jebe se men za politiko in mejo, od šoka še pivo plača. Stvar je hitro zaključena. Zraven se pa še cela gostilna strinja. In potem ni več vaše moje... blabla.

Na Hrvaškem gužva, če maš čoln pa plaže take da samo sanjaš.. Recimo ker smo veliko na Cresu Lubenice. Gor imajo odlično vino, sam se mi ne da hodit gor po hribu, enkrat sem celo šel. Majstr narezal pršut in dal Radensko na mizo
smile-1.gif
pa ne vem če sem 70 kun dal. Skratka mal manj blefiranja o neki nastrojenosti...
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik capl pravi:

še dopustniške destinacije nekateri (veliko vas
frown-1.gif

Zaradi takšnih nas potem prezirajo vse, ves narod smo za svet eni navadni mali egoistični pezdetki, ki se nam jebe za domovino, zato ni panike, če nam jo vsako leto nekaj odškrnejo. ....-sej si itak ne zslužimo države, če se niti toliko nismo pripravljeni ,,žrtvovat,, zanjo.
Zato smo na svetovnem zemljevidu označeni za ,,izbris,, v seznamu narodov.
Smo jih izvolili da nas bodo vodili,da bodo rihtali politiko ,jih bogato placujemo,jim dovolimo da kradejo...boli me k*** za ta zaliv in te dve vedri slane vode !!!
Ce nas cel svet prezira ni krivo 70% Slovencev ki hodi na pocitnice na Hrvasko , kriva je supergnila politika ki nas vodi v brezno zadnjih 20 let .
Grem na dopust kamor se meni zahoce in domovina je zadnja od zadnje katera bi uplivala na mojo izbiro !!!
Kapis ???
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
definiraj tale tvoj "mali egoistični lajf",
še dopustniške destinacije nekateri (veliko vas
frown-1.gif

Zaradi takšnih nas potem prezirajo vse, ves narod smo za svet eni navadni mali egoistični pezdetki, ki se nam jebe za domovino, zato ni panike, če nam jo vsako leto nekaj odškrnejo. ....-sej si itak ne zslužimo države, če se niti toliko nismo pripravljeni ,,žrtvovat,, zanjo.
Zato smo na svetovnem zemljevidu označeni za ,,izbris,, v seznamu narodov.
Pezde, malo širše bo treba mislit. To, da Slovenci dopustujemo na Hrcvaški obali je še najmanj. Se ti vrtijo v kuhinji Slovenske znamke? Kupuješ v trgovinah izključno slovensko robo? Si se pizdil, ko so vse glavne blagovne znamke prodal Hrvatom in Srbom? Vidiš vse to sam popčnem, pa so lepo tud to zjebal, Gorenje Tiki proizvodnjo so preselil v Srbijo, Droga, Žito, kolinska, to je že lep čas Srbsko in Hrvaško, v Merkatorju na delikatesi počas ne bo več slovenske robe. In ti cepec vidiš težavo v ljudeh, ki dopistujemo na Hrvaški obali.

In zato, ker ima en pezdetek, ki pomojem še vedno pri mamici papa, neko teorijo pa sam nimam niti najmanjšega namena zamenjat destinacije oziroma dežele možnih destinacij. Bo šlo?
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
definiraj tale tvoj "mali egoistični lajf",
še dopustniške destinacije nekateri (veliko vas
frown-1.gif

Zaradi takšnih nas potem prezirajo vse, ves narod smo za svet eni navadni mali egoistični pezdetki, ki se nam jebe za domovino, zato ni panike, če nam jo vsako leto nekaj odškrnejo. ....-sej si itak ne zslužimo države, če se niti toliko nismo pripravljeni ,,žrtvovat,, zanjo.
Zato smo na svetovnem zemljevidu označeni za ,,izbris,, v seznamu narodov.

bonk.gif

Prezirajo nas zaradi brezjajčnih nesposobnih politikov, nesposobnih meneđerjev, samovšečnosti in zavisti.
Kje kdo letuje, kakšen avto vozi in v kateri trgovini kupuje je vseeno
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
ksz
A lahko moderatorji prosim popravite naslov teme, ker je milo rečeno bebav? Ali naj bo komplet s šumniki ali pa komplet brez ....
vsak lako po mili volji spremeni naslov teme...
Jebiga, nikoli nisem niti pomislil niti poskusil popravit teksta v naslovu
bonk.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
bonk.gif

Prezirajo nas zaradi brezjajčnih nesposobnih politikov, nesposobnih meneđerjev, samovšečnosti in zavisti.
Seveda. Politiki in meneđerji pa so bili prav z namenom nesposobnega vodenja uvoženi z Marsa.
rolleyes-1.gif
 

dez

Zelenc'
5. sep 2015
7
0
1
ksz.
Zadnji prebliski na Bledu. Ukiniti čolne na elektro pogon(LISTA RAD IMAM BLED
hysterical-1.gif
). Ne, ne, ekologija nima tukaj nobnbe veze, treba je zjebati čolnarje, da ne bodo preveč služili čez zimo in ob slabem vremenu.
Stranka upokojencev in genialni predlog: Vsaka pletna plačati 15jurčkov na leto. Jasno njim
hysterical-1.gif


Tako se pri nas skrbi za turizem. Kakšno vzpodbujanje neki, še tisto kar je, je potrebno zjebati, če se ne moreš prisesati zraven
bonk.gif