Hrvaški se gre turizem

I

Izbrisan uporabnik #488

Kake scene, pač manj jejte al pa si poleg nesite...
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.282
1.922
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Si ti mogoče svetovna referenca
confused-1.gif


Je en kup ljudi, ki jim samo narava(po možnosti še zasrana s smetmi) ni dovolj.
Zato pa je recimo v Sloveniji en kup tranzitnega turizma in vikend turistov-ni zanimive ponudbe.

Nisem referenca, samo zanima me česa na hrvaškem ni, drugje pa je recimo. Kaj kurca manjka hrvaški da ni TOP.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.700
1.619
113
Ce prav razumem, vi se tu prepucavate kateri je vecji socilni problem in kateri je v vecji vukojebini pil bolj poceni pir kot drugi in pol si merite qurce? Jao kaki bedniki, doma pa vsi minimum 300€ krede za pleh na mesec.
Zdaj ce vam jaz recem da sem pil pir med 3 in 5€ in me bas boli kita, ker si na dopustu privoscim in ne furam socilanega problema, sem za vas verjetno iz marsa priletel. In taki socialni problemi ste top klientela v hrvaskih kempih, ki ze na cajte spominjajo na begunska taborisca.

Pa se ena okrog top turizma, ker eni ne kapirate. To pomeni visoka dodana vrednost, ki je na hr neobstojeca. To pomeni da pir pijes za minimalno 3€ in se ti se rit smeji, ker je res vredn. Da 2 jesta vecerjo za 50€ in se ne moreta nacudit kako je bilo super.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.700
1.619
113
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Si ti mogoče svetovna referenca
confused-1.gif


Je en kup ljudi, ki jim samo narava(po možnosti še zasrana s smetmi) ni dovolj.
Zato pa je recimo v Sloveniji en kup tranzitnega turizma in vikend turistov-ni zanimive ponudbe.

Nisem referenca, samo zanima me česa na hrvaškem ni, drugje pa je recimo. Kaj kurca manjka hrvaški da ni TOP.

Ja bos mogo it malo sam pogledat da bos skapiral ker ti bomo tezko tu razlozli
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik netko pravi:
če bo kdo kej po pagu v juliju lutal pa lahko naredimo kakšen meeting

Jaz spet šibam na Pag jutri opoldne in se vračamo v ponedeljek zvečer. Prva runda je bila prejšnji teden, tretja runda pa pade v avgustu.

Domnevam, da ne z električarjem, ali pač?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik netko pravi:
če bo kdo kej po pagu v juliju lutal pa lahko naredimo kakšen meeting

Jaz spet šibam na Pag jutri opoldne in se vračamo v ponedeljek zvečer. Prva runda je bila prejšnji teden, tretja runda pa pade v avgustu.

Domnevam, da ne z električarjem, ali pač?

Itak da. Vceraj sem obrnil 81.000km.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.282
1.922
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Si ti mogoče svetovna referenca
confused-1.gif


Je en kup ljudi, ki jim samo narava(po možnosti še zasrana s smetmi) ni dovolj.
Zato pa je recimo v Sloveniji en kup tranzitnega turizma in vikend turistov-ni zanimive ponudbe.

Nisem referenca, samo zanima me česa na hrvaškem ni, drugje pa je recimo. Kaj kurca manjka hrvaški da ni TOP.

Ja bos mogo it malo sam pogledat da bos skapiral ker ti bomo tezko tu razlozli

Mojstr sem bil že nekaj po svetu, prejadral 3/4 jadrana

To da te nekje lupijo in ti to dojemaš kot dodano vrednost - ja sorry uživaj a ne.
saj ne trdim da je hrvaška obala top destinacija, moti me ker nekateri pišejo kako nimajo nič za ponudit. Na hrvaškem imaš vse kar ti srce poželi poceni, drago.... vse možne vrste zabave vodnih športov itd.
Samo nekateri tule gor še niso prišli dlje od umaga in krka.
Taki težko sodijo
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.282
1.922
113
Drugač je pa to ista debata kot pozimi smučarija. Vsak svoje hvali. Kdor rabi 600 km prog bo šel v francijo nekdo drug je pa na pokljuki čisto zadovoljen.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.993
5.099
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Citat:
Uporabnik netko pravi:
če bo kdo kej po pagu v juliju lutal pa lahko naredimo kakšen meeting

Jaz spet šibam na Pag jutri opoldne in se vračamo v ponedeljek zvečer. Prva runda je bila prejšnji teden, tretja runda pa pade v avgustu.

Andy kje si lociran na Pagu. Jaz bom verjetno komaj avgusta v Mandrah. Bi prej, ampak ravnokar zraven mene leži 5 dni star novorojenec.
cheer.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
odlično da ste povsod drugje po Pagu, samo da vas ne srečujem v Šimuniju
cheer.gif
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
Hmmmm zanimivi so mi turisti, ki ocenjujejo kvaliteto dopusta po ceni piksne pive. Po mojih ocenah najbolj problematični.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.282
1.922
113
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
Hmmmm zanimivi so mi turisti, ki ocenjujejo kvaliteto dopusta po ceni piksne pive. Po mojih ocenah najbolj problematični.

Jebeš cene na dopustu. Prejle sem pil pirček v konobi na samotni plaži po 20 kun, za dodano vrednost pa zraven dve hrvatici s finim dekoltejem