Garmin Street pilot Android in iPhone

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.765
361
83
Vipavska dolina
Zadeva deluje, imam pa en zoprn problem. Prikazuje mi namreč zamaknjen zaslon (kot da bi bil zamaknjen levo in navzdol).
Sej pri garminu sem zdal zadevo kalibrirat, ampak tu mi pa nekako ne uspe.
Se je kdo znašel pred podobnim ali istim problemom?
Telefon je Galaxy 2 plus
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Lepo dela ta Garmin na Galaxy Note 3
smile-1.gif


Samo mi pa ni jasno, zakaj mi ne prikazuje sam od sebe izvoze narisane? Ce pa kliknem levo zgoraj na mi pa prikaze:



Torej rad bi, da se samo prikazuje ko se priblizujem izvozu - se to da?
 

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
Eno vprašanje Kam se da datoteko zemljevidov in kako morajo biti imenovani, da street pilot deluje. Jaz sem jih dal v Garmin/.System datoteko sem imenoval gmapprom.img ali gmapsupp.img vendar v street pilotu pod mymap ni ničesar. Prosim za pomoč
 

astet

Pripravnik
4. jan 2012
95
14
8
A mi prosim lahko poveš kje je ta map? Jaz sem našel samo eno map in sicer Garmin/Theme/Map. A dam tam?
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.765
361
83
Vipavska dolina
Čudno, jaz jo imam v mapi Garmin (glavni direktorij).
Drugače jo naredi tam (mape Garmin, Text, System,TRhemes, Voice...) in skopiraj karto tja.
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Lepo dela ta Garmin na Galaxy Note 3
smile-1.gif


Samo mi pa ni jasno, zakaj mi ne prikazuje sam od sebe izvoze narisane? Ce pa kliknem levo zgoraj na mi pa prikaze:



Torej rad bi, da se samo prikazuje ko se priblizujem izvozu - se to da?

Sylver kateri JCV si uporabil? Meni jih namreč ne kaže (photoreal).
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.765
361
83
Vipavska dolina
ksz
obema ki sprašujeta...
Urejeno preko ZS s pomočjo enega uporabnika (mislim da ni treba pisat kateri nam vse kar je v njegovi moči ustreže) tukaj ki mi je vse lepo uredil.

Če sem prav zasledil niti ni tako enostavno da bi človek samo copy/paste in bi delalo.

Drugače pa glede mojega problema in čudnega zaslona ne ve nihče rešitve oz. se s tem ni nihče srečal? Saj ne da ne dela, samo je pa dokaj zoprno ko je določene gumbe težko uporabljat.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Preden se naloži streetpilot je prvo potrebno vedet katero pot imate do SD kartice kamor date mapo Garmin, te se od naprave do naprave razlikujejo.

Če se da mapa garmin na drugačno pot kot je zapisana v apk potem je to razlog, da ne vidi kart ali, da se ne da izbrat jezik.

Ti podatki so najbolj pomembni pred nalaganjem:

- Kateri OS ima naprava
- kako pot ima do SD kartice ( do tja kjer bo/je mapa Garmin )
- za ugotovitev poti je najbolje uporabit program Total commander, ES explorer.... iz google play )
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
@popotnik imaš prav! JCV sem imel skopiran v .System mapi a, ga nisem imel v svoji JCV mapi. Zdaj vse funkcionira BR. Evo, pa imam boljši garmin, kot je moja 765T napravica
smile-1.gif
No, svojčas je bila top, jo je že čas povozil.