Garmin Viago - aplikacija za Android in iPhone

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Je že kdo preizkusil novo aplikacijo garmin viago, ki je dostopna tukaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.viago

Kot vidim imajo tudi neko akcijo za 0,99 eur

Viago - navigacijska aplikacija za pametne telefone in začetno ceno 1,99€

garmin predstavlja víago, novo premium navigacijsko aplikacijo za Android™ in iPhone® že za 1.99€. Garmin víago ponuja napredno navigacijo s funkcijami, ki v brezplačnih aplikacijah niso na voljo in vas z lahkoto usmerja tudi v najzapletenejših situacijiah. Aplikacija je na voljo s spletnimi (off-board) zemljevidi svetovnih območij in navigacijskimi dodatki kot so: trenutna hitrost in omejitev hitrosti, razvrščanje po pasovih, vremensko napovedjo, slike razcepov in križišč.
Z nadgradnjo pa lahko dodajate želene plačljive funkcije kot so: prednaloženi (on-board) zemljevidi, promet v živo, 3-D pogledi, usmerjanje po mestih in še veliko več.
Aplikacija je na voljo po posebni promocijski ceni 0,99€, ki velja do 13.julija 2014 !
Prav tako, lahko po polovični ceni v času promocije, kupite tudi nekatere opcijske pakete.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Program je v slo in ima tudi takšno vodenje.

Zemljevidi so free, dok si online, sicer Evropa 9 EUR
smile-1.gif








 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.024
113
Torej lahko rečemo da je cena 2 eura samo da me vodi on line. Če pa želiš še offline (kar si večina nas želi) pa dodatnih 9. Mah so kekci...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Malo sem pogledal database, to kar je potegnilo z neta in vidim, da gre za zemljevid CN 2014.40...
smile-1.gif


Nena novega dol cuka, ampak prejšnjo verzijo, vsaj tole online.

En mora kupit, da vidimo kam skopira in pod kakšnim imenom. Kam = to se že ve, ime še neznano.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

"Tam" je en nabavil tudi offline karto, bi znal povedat
smile-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
Ne kapiram več garmina. Kje je fora tega viagora? Pa saj bi lahko navigona pocenil, pa bi bilo...

Za vse ostale, če vam je pa 10 dolarjev preveč dat za komplet navigacijo evrope, pa da ne rabte se zajebavat pa tut ne ve...
evil.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Čar je v izzivu in ne v denarju
wink-1.gif


Drugače je pa Navigon še vedno Navigon in Garmin še vedno Garmin, dva različna vmesnika, čeprav je Garmin lastnik Navigona.

Končno so ugotovili, da nekaterim ni všeč Navigon vmesnik in so dali ven garmin za Android.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Je že kdo sprobal kupljene karte? Vmesnik mi je všeč in me zanima, ali se splača investirati v nakup kart in drugih dodatkov.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zemljevidi so od garmina 2014.40, tako da... ni kaj probat, saj se ve...
smile-1.gif
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zemljevidi so od garmina 2014.40, tako da... ni kaj probat, saj se ve...
smile-1.gif
Pa z nakupom tega zemljevida dobiš tudi posodobitve (seveda ko bodo) ali bo potrebno vedno nove karte kupovati?