Garmin Viago - aplikacija za Android in iPhone

I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje to ni potrebno.
Ker file, ki se naloži je enako velik kot na napravah Garmin, tako da vsebuje iskanje.
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Zato pa čakam na kaj več informacij. Program sem kupil. 1€ me ne bo spravil na bakrot. Zemljevide pa ko bo kaj več znanega glede posodobitev in dejanskega delovanja. HUD je pa res premajhen na tablici.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ali v notranji pomnilnik, če ni SD kartice (emulated0)

Saj to vemo, zanima me ime datotek...
 

Matic78

Pripravnik
19. jun 2011
231
1
18
Evo kupil in naložil aplikacijo in zemljevide. Za iskanje naslova ne potrebuje internetne povezave.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zdaj pa naj že en pogledal ime IMG datoteko v napravi ali na kartici.
smile-1.gif
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Se opravičujem za pozen odgovor (služba)

lokacija pri xTAB5 : mnt/sdcard/Android/data/com.garmin.android.apps.viago/files/Garmin
datoteka tako kot je že Leon2007 navedel
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ce ne kupis zemljevidov torej ce isces online - ali imas tako pokritost, kot je trenutna na Here.com?

Kaj pa ce "rocno" vstavite 2015.10 .img zemljevide - jih prepozna?
smile-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ok hvala popotnik
smile-1.gif


Zdej me/nas samo se zanima, ali z nakupom Evrope za 9 EUR dobis lifetime posodobitve in koliko x letno bodo posodobitve.
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Meni na Galaxy S3 (I9300) deluje prav lepo, na Galaxy TAB 10.1 (GT-P7500) pa se zaganja, nekaj časa je viden napis Garmin in spodaj se vrti krogec, nato pa se kratko malo zapre in to je to.
frown-1.gif

Na play.google.com mi piše, da je aplikacija kompatibilna z obema mojima napravama.
A je komu kaj jasno, zakaj se mi to dogaja?
Če bi zdevo spravil do delovanja, bi tudi kupil zemljevid - takole na 10 colskem zaslonu bi verjetno kar dobro izgledalo...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri meni ravno obratno, na tablici dela na telefonu pa ne, samo jaz imam mimo googla
wink-1.gif


Bom pa sedaj izbrisal še iz tablice, ker je res " pocarsko " narejeno skupaj, bi raje izdali street pilot kot pa to čudo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik mitjai pravi:
Ok na hitro stestirano - vodenje v slovenščini (brezplačni prenos), karta 9€ je poceni, vendar da pa hočejo za prikaz omejitve tudi 9€ pa vidimo, kje hočejo služiti. Pa še 9€ za traffic.
Drugače super, se mi pa zdijo barve na kartah malo čudne...

Edit: vodenje v slovenščini - Mateja

Za prikaz omejitve ni extra plačila. Extra plačilo je za zo, da te opozori, ko si čez ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Navigon je nikakav...

Navigon je še najboljši poleg tomtoma. Vsaj kar se tiče mene. Problem tomtoma je zgolj in samo pokritost v naši regiji...

Pa zmedenost pri preračunavanju pa podiranje pa počasnost pa ...
Enega dobrega še nisem sprobal, pa sem mel na telefonu, njihove navigacije, njihove navigacije kot opcija pri avtu, navi na tanovih renojih ...
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Pozdrav !

Meni zadeva ni tako zelo zgrešena. Res, da ne predstavlja resno konkurenco IGO navigaciji ampak na nek način mi je kar všeč. Samo ne vem kaj narediti (poleg obiska okulista), da bi bilo vse skupaj malo bolj na veliko in vidno. A je možna kakšna sprememba resolucije ali kaj podobnega, da bi bil pogled vsega skupaj bolj na veliko?

LP
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
A tudi komu drugemu pri iskanju Bank in Bankomatov na seznam vrže še vse avtomehanike?
Meni namreč naredi točno to: najbližji bankomat je šele na trinajstem mestu, na seznamu pa vsi avtomehaniki v moji bližini - tudi takšni za katere še slišal nisem.
Ko želim prikazat banke/bankomate na zemljevidu ob pregledovanju le-tega, jih prikaže normalno...