Garmin Street pilot Android in iPhone

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Al "apk" program imaš? Če ne ti jo lahko jaz pošljem noroot verzijo.
Če rabiš še kaj druzga pa tud javi.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Deluje tudi na Android 4.2.2
wink-1.gif
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
@popotnik lihkar delam na tem
smile-1.gif
Pomoje bo res delal, ti javim! Če to uštimam pol gre moj 765T definitivno na bolho.
 
Nazadnje urejeno:

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.765
361
83
Vipavska dolina
Tole na 4.2.2 tudi mene zanima.
Ker sem pa laik kar se tiče navigacij preko telefona imam tudi kakšno vprašanje. Predvsem in zgolj me zanima brezplačna zadeva če je to možno po kakšnih "čudnih kanalih", ker me je Garmin z njegovo politiko dovolj razočaral da mu zaenkrat nimam namena "nakazat" niti €. V glavnem jaz nimam nobene navigacije, nobene apk, telefon ni rootan, edino kar imam je telefon z androidom 4.2.2 in bi imel navigacijo ampak zgolj če ne potrebuje povezave s strežnikom. Nekaj sem že prebiral o teh navigacijah pa mi ni kdovekaj jasno kateri točno potrebuje in kateri ne. Najraje pa garmina, ker sem nekako navajen na njegove muhe, pa tudi karte (če so iste kot za nuvi) mi ni problem dobit, uradne seveda.

V glavnem če nisem preveč tečen bi prosil za pomoč.
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Evo instalirano na LG G3, ki lavfa na androidu 4.4.2.

Kartografija, ki sem jo naložil je CN 2015.10 NTU (ki na moji navigaciji Garmin Nuvi 765T btw ne deluje). Mislim, da samostojne navigacije zdaj res ne rabim.

Slike:









cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.765
361
83
Vipavska dolina
Sem potrpežljiv
smile-1.gif

Želja je, da ko bom naslednje leto malce "pohajal" da bi bilo dobro imeti kakšno tako stvar na telefonu v slučaju če se "izgubim".
Če pa dela že prej pa ni problema, bomo takrat samo karto nadgradili.

Hvala še enkrat
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Za TMC bomo videli kaj se bo dalo, zaenkrat deluje samo v državah kjer imajo zastonj prometne informacije.

Vsi, ki se boste odločili probat StreetPilot bodite pozorni na paket, ki ima v imenu pravo ime do vaše kartice oz pomnilnika kjer boste inštalirali.
Mapa Garmin se po nalaganju apk NE kreira, zato jo je potrebno predhodno namestit na pomnilnik kjer bo program naložen.

Univerzalnega paketa NI, pot do pomnilnika za izbiro prave apk pa najlažje vidiš s programi kot so Astro manager, Root explorer.......