Garmin Street pilot Android in iPhone

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.655
29
48
58
Horjul
Mislin, da bo treba posodobit gmaptz.img.

Aha, vidim da vam je že @popotnik odgovoril.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Desni klik na locale in nato klikni na Urejanje in preveri kaj je not zapisano
wink-1.gif
 
22. jul 2007
12.866
1.333
113
123
Hvala, drugače je tudi brez tega file-a je našlo točen čas, vprašal bi še če dodatki G2S, SQLite in SID tudi delujejo na pilot-u ali pa je to rezervirano samo za prave garmine?

Sem ga pa danes zjutraj sprobal v akciji in zadeva lepo deluje, kartam še malo manjka natančnosti pri hitrostnih omejitvah, samo navigiranje deluje tekoče prav tako tudi izračun nove poti ob spremembi iz predvidene poti ponudi takoj novo.

Sem pa tudi jaz prijetno presenečen, kako hitro zadeva poišče satelite, proti igo-u včasih ko išče satelite že misliš da je crknil
wink-1.gif


Vsekakor ga bom pustil na telefonu in spremljal napredek, ker nazadnje sem imel opravek z garminom s telefonom nokia e-61 in me je prav tisto nalaganje njihovih programov preko mapsourca in še parih odvrnilo od nadaljne uporabe.

No saj sedaj tudi ni nič drugače, ampak imamo na forumu dobre duščce
priden.gif
, katere poskrbijo za to težavo.
P. S. za nalaganje POI rabiš poiloader ali gre copy/paste
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Za POI gre copy/paste in, ko imaš prvo gpi v mapi POI se ti bo pod nastavitvami pojavila nova rubrika za POI
wink-1.gif


Sqlite gre za razliko od pravega garmina tukaj v mapo Garmin, zraven map text, poi, keyboards....
Ostale datoteke kot so SID, JCV, G2S gredo na ista mesta kot pri pravih garmin napravah
wink-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kot ste nekateri opazili ima večina apk posebej ikono za jezik in če v njej ne nastavite na Slo jezik, ga v sami aplikaciji nimate na voljo za izbrat.

Mi je uspelo ugotovit, kako zaobit tisto posebej apk in sedaj se jezik texta avtomatsko nastavi ob izbiri države
smile-1.gif


Tisti, ki imate apk za 4.2.2 pa vam to že tako v osnovi deluje
wink-1.gif


p.s.
Ni mi pa še uspelo ugotovit kako preprečit language apk, da se ne namesti.
Preko xml se dajo omogočat funkcije vendar, se v samem meniju ne pojavijo, torej je brezpredmetno.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Za vse tiste, ki se šele podajate v lov za tem Garminom, par nasvetov, kateri so pomembni.

Torej vedet morete sledeče:

- Kateri OS ima vaša naprava
- kakšno pot ima vaša naprava oziroma kako vidi interno oziroma zunanjo SD kartico ( tisti pomnilnik kjer bo mapas Garmin )
- da najdete pot si lahko pomagate s tem programom: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rhmsoft.fm ( pot vidite v zgornjem robu. ( na povezavi je primer, kjer se na sliki vidi, da je pot mnt/sdcard )
- sedaj ste pripravljeni in lov se lahko začne
wink-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.355
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
oziroma...

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Preden se naloži streetpilot je prvo potrebno vedet katero pot imate do SD kartice kamor date mapo Garmin, te se od naprave do naprave razlikujejo.

Če se da mapa garmin na drugačno pot kot je zapisana v apk potem je to razlog, da ne vidi kart ali, da se ne da izbrat jezik.

Ti podatki so najbolj pomembni pred nalaganjem:

- Kateri OS ima naprava
- kako pot ima do SD kartice ( do tja kjer bo/je mapa Garmin )
- za ugotovitev poti je najbolje uporabit program Astro file manager, ES explorer.... iz google play )

smile-1.gif