Udine, ogled tekme

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Recmo da sm paše tole: torej mate kej izkušenj kako z kartami v Udinah itd. Pač se menmo že sto let da bi šli no in smo rekl da bi letel tale viknd v soboto ko igrajo z Milanom.

Na uradni strani sm zasledu cene kart in kdaj se prodajajo od srede do petka. Za v soboto pa nič oz niti ali je razprodano ali ne. Telefona kakopak tudi ni
bonk.gif
samo še naslovi bifejev kjer še dilajo karte.

Torej domnevam da ene 2-3 ure pred tekmo bi morali karte prodajat in to tut vem da rabiš osebno da ti jo prodajo.

Za vsak nasvet sm hvaležen
smirk-1.gif
Je ers da je blizu pa vseeno ne bi šel rad đabe dol..
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.337
953
113
Titograd
Brat je šel v udine na tekmo, je kupil nekje uro pa pol pred tekmo kar tam karto, proti fiorentini je bila karta 25 €, pa osebno je mogo pokazati ja.
 

AJVAR

Pripravnik
11. okt 2007
351
0
16
Obišči stran
Se da kupit ni problema, letos sem bil dol ko so igrali z Totenhamom pa sem dobil karto tik pred tekmo. Drugače pa kolega kar redno zahaja in mislim da je karta res 25E in osebno tud moraš imet!

lp
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Aha pol zgleda res ni panike, za karte prot Milanu sicer piše da so kao po 21€. Moti me pač samo to, ker špagetarji ne napišejo črno na belem kdaj lahko kupiš karto na dan tekme
bonk.gif
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Mi gremo tut gledat ta vikend. Se da pa v Trstu tudi kupit, če ti je kaj bližje, sam ne me vprašat kje.
smile-1.gif


Upam, da se vidmo kej!
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Ma k. bomo že, mamo zanimivo kombinacijo udeležbe, večina gre fuzbal gledat, sestra od kolega pa Beckham-a
hysterical-1.gif
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Eto še iz enga druzga foruma.

Siutacija je sledeča:

- karte se je dalo kupit v Trstu - ticket point, za curva ospiti (kletka) alpa tudi za curva sud (zraven kletke kjer je načeloma mešan sektor ampak bo večina za milan..) cena za kletko je bla pa 23 evru. V ponedeljek so jih še imeli, danes pa imam informacije dveh frendov, da ni več kart niti za curva sud niti za curva ospiti. Torej ostanejo še karte po 55 evru, alpa da si kupite karto za golom kjer so načeloma domači navijači, torej curva nord.

Sam na severni tribuni samo v Udinesejevih barvah, obvezno!!
smile-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Bom probal bratranca prepričat da ne pride v milano dresu, ker ma mal trdo bučo
hysterical-1.gif


Torej za golom so še cenejše karte. P. ne diši mi lih 55 kosov dajat, ker nism lih fan, bolj se gre tko na en izlet, pa da se gre na mal bolj konkreten fuzbal..

BTW: sm najdu na forumu tvoj info, hvala
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Ja ni glih fajn! Modro in rdečo pa še manj.
smile-1.gif
 

hermiane

Zelenc'
3. maj 2024
1
0
1
Enjoy informative and interactive learning with the College of Contract Management. The online attendance college provides a pool of courses you can choose from. Plus, it is an online course so you will get full access to course materials and lectures anytime! Visit their student portal UNICCM . https://www.uniccm.com/