Zonta, Dars in odpad

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
600 evrov je stal samo nadomestni bus iz loma do Celja. 3€ km.
Scania servis v Lj je bil zaprt (pa ni bil) , zato njihov servis v Celju....
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Sumljivo je, da obstaja tako močan medijski prostor za "proti Žonta". Kako en prevoznik iz Moldavije pride do 24ur? Dokaj čudno, rekel bi, da nekdo pri nas skrbi za koordinacijo.
Če so jih slučajno res izločili policisti, potem se mi 5000 € za karkoli, kar so naredili z avtobusom, da je lahko nadaljeval vožnjo med prazniki ne zdi pretirano. Malo rukneš odbijač in eno luč na avtu pa si ob polovico tega denarja. Če jih policisti niso izločili, pa je vprašanje, kako so do Žonte sploh prišli. Če se je avtobus ustavil sam, potem je verjetno tudi bilo nekaj hudo narobe z njim. Malenkosti znajo šoferji sami spraviti skupaj.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sumljivo je, da obstaja tako močan medijski prostor za "proti Žonta". Kako en prevoznik iz Moldavije pride do 24ur? Dokaj čudno, rekel bi, da nekdo pri nas skrbi za koordinacijo.
Če so jih slučajno res izločili policisti, potem se mi 5000 € za karkoli, kar so naredili z avtobusom, da je lahko nadaljeval vožnjo med prazniki ne zdi pretirano. Malo rukneš odbijač in eno luč na avtu pa si ob polovico tega denarja. Če jih policisti niso izločili, pa je vprašanje, kako so do Žonte sploh prišli. Če se je avtobus ustavil sam, potem je verjetno tudi bilo nekaj hudo narobe z njim. Malenkosti znajo šoferji sami spraviti skupaj.
Za večino delovnih slovencev 31.12. NI PRAZNIK!!! sploh pa ne dopoldan.

A si ti sploh prebral članek?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Ne tega, pač pa tistega, kako jih je reševala civilna zaščita na silvestrsko noč. Dejstvo je, da je nekdo vršil prevoz z nevzdrževanim vozilom na veliki razdalji in je pač vsa stvar krepnila v Sloveniji.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
McGiver : nepotrebno kradeš prostor na ekranu z neumnim odgovorom. Vzdrži se tega.
Vse bi bilo bolj jasno, če jim je dejansko policija prepovedala vožnjo. Sumljivo mi je, da na 24 ur tega niso poskušali ugotoviti. Sklepam da zato, ker to drži in bi pač na zgodbo vrglo grdo senco, ki je plačnik zgodbe ne želi.
Če jim je slovenska policija prepovedala vožnjo, potem je to nastalo bodisi zaradi resnega zanemarjanja vzdrževanja vozila ali zaradi nesreče, ki se pripetila po poti in vozila niso spravili v stanje primerno za uporabo v prometu.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
In zakaj ti smatraš da je to laž:
Kot navajajo, je bil omenjeni avtobus ob eni uri zjutraj parkiran na počivališču Lom, kamor ga je Policija napotila ob redni kontroli prometa na avtocesti. Ko so ga policisti že pregledali in niso ugotovili nepravilnosti, se je ob avtobusu ustavilo vozilo v lasti družbe Žonta. Mehanik, za katerega ni znano, na čigavo pobudo je prišel na kraj dogodka, je voznika seznanil, da avtobus stoji postrani in ima težave s podvozjem.

In da navedbe Žontinega odvetnika niso laž: Njihov pravni zastopnik nam je pojasnil, da z dopisom, ki ga je prejel Dars, niso seznanjeni. "Kot pravni zastopnik družbe Žonta, d. o. o., vam sporočam, da moja stranka ni prejela dopisa od odvetnika, ki bi se nanašal na dogodek z dne 31. 12. 2020 in na avtobus iz Moldavije. Po zagotovilih moje stranke so njeni delavci storili vse potrebno, da so odpravili napako na avtobusu, zaradi katere je slovenska policija vozniku avtobusa prepovedala nadaljnjo vožnjo," je na naša vprašanja odgovoril odvetnik družbe Milan Krstić. Na navedbe in očitke voznika pa so se odločno odzvali: "Na neresnične navedbe moja stranka odgovarja s stavkom: 'Ni res.'"

Včasih smo rekli - ciganska posla!
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Ne vem, če bi jaz prepustil vozilo nekomu, ki ti reče, da je z vozilom nekaj narobe, jaz pa vem da ni. Zakaj misliš, da sedaj Moldavci trdijo, da so povsem izpraven avtobus dali "v popravilo" nekemu kavboju na počivališču? Ker je bila to očitno takoj po policijski kontroli, so imeli mogoče še možnost, da povprašajo policijo, kake pristojnosti sploh imajo ti kavboji.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Sumljivo je, da obstaja tako močan medijski prostor za "proti Žonta". Kako en prevoznik iz Moldavije pride do 24ur? Dokaj čudno, rekel bi, da nekdo pri nas skrbi za koordinacijo.
Če so jih slučajno res izločili policisti, potem se mi 5000 € za karkoli, kar so naredili z avtobusom, da je lahko nadaljeval vožnjo med prazniki ne zdi pretirano. Malo rukneš odbijač in eno luč na avtu pa si ob polovico tega denarja. Če jih policisti niso izločili, pa je vprašanje, kako so do Žonte sploh prišli. Če se je avtobus ustavil sam, potem je verjetno tudi bilo nekaj hudo narobe z njim. Malenkosti znajo šoferji sami spraviti skupaj.
Zacni brat temo od zacetka, ti bo bolj jasno.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
Ne vem, če bi jaz prepustil vozilo nekomu, ki ti reče, da je z vozilom nekaj narobe, jaz pa vem da ni. Zakaj misliš, da sedaj Moldavci trdijo, da so povsem izpraven avtobus dali "v popravilo" nekemu kavboju na počivališču? Ker je bila to očitno takoj po policijski kontroli, so imeli mogoče še možnost, da povprašajo policijo, kake pristojnosti sploh imajo ti kavboji.
Prvo preberi cel članek, tudi tebi bo jasno potem
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
pod crto, dokler ne vemo kaj je bilo res s policijo, nimamo kej pametovat.

od tega clanka je ze 3 dni... na policiji izvedeti tako info je stvar enega klica novinarja....

pac en basa. ali sofer ali zonta. vse je pa potihnilo v teh dneh... upam, da ne bojo novinarji.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Od policajev še dolgoi nič. So na štrajku.
In Žonta se je materializiral pri avtobusu. Tako kot slike z pasje zabave
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
pod crto, dokler ne vemo kaj je bilo res s policijo, nimamo kej pametovat.

od tega clanka je ze 3 dni... na policiji izvedeti tako info je stvar enega klica novinarja....

pac en basa. ali sofer ali zonta. vse je pa potihnilo v teh dneh... upam, da ne bojo novinarji.

a to je ta isti zonta ki je ze v startu na DARS razpis prijavljal neobstojeca oz karambolirana vozila?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in B81