Zonta, Dars in odpad

Denis

Guru
22. jul 2007
19.228
648
113
Štajerska, večinoma Maribor :)
Je tole vse skup eno in isto?
Na koncu piše.

Hanzi

Majstr
27. jul 2007
34.405
473
83
pri taščici
To so mediji v preteklosti že glodali.
Letos je festajn zmagal za nakup medijskih toplic, pa je potem odstopil od nakupa. Očitno mu ne dovolijo v bazenih imeti rezervoar za odpadno olje

Denis

Guru
22. jul 2007
19.228
648
113
Štajerska, večinoma Maribor :)
Se mi je zdelo, da sem to že bral, pa spet vidim v komentarjih "- avto odpad Feštanj oz. Global leasing oz. Žonta. Če slučajno kdo ne ve, da je to eno in isto podjetje oz. lastnik :) "

Torej so naredili tehničnega za razbitino. Za tehnične na slepo je menda človek v zaporu, če se spomnimo na tisto afero...

Hanzi

Majstr
27. jul 2007
34.405
473
83
pri taščici
Ja za 20 evrov. Tukaj je v igri slep.sluzba za DARS in se pogovarjamo lahko o mio lletnu najbrž. To pa je že dovolj velika.cifra da.....stopiš na drug breg, kjer so nedotakljivi

Mladinec

Pripravnik
11. jun 2009
281
2
18
Ptuj
ksz
Sicer mi je jasno, da je stvar protizakonita verjetno iz več vidikov...

Ampak, da je pa to novica v osrednjih poročilih na TV?
Če je kriterij tak, bi morali o mnogo ovadbah poročat. Verjetno je nekomu stopil na žulj, da so ga tako javno napičili...

Ali ima zadeva kakšno predzgodbo, nisem prej spremljal?

P

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
10.527
358
83
Marlbor
Predzgodba je ta, da se raziskuje, kam izginjajo ukradena vozila, ki se jih razreže za dele.

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
11.206
431
83
Uh ta predzgodba je vec ali manj ze mimo. Zdej je ze tok velik da na drugacne nacine denar obraca... sploh ti odvizi z AC in razne nepostene prakse pri tem (nategi strank itd)

Demz

Guru
15. avg 2010
9.340
1.096
113
Kje pa je Žonta? Kaj so se lastniki zamenjali?
Žonta je bil "zlati fantič" v 70. letih, samo še Knavs je imel bolj frajerski avto v dolini.

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
11.206
431
83
Kje pa je Žonta? Kaj so se lastniki zamenjali?
Žonta je bil "zlati fantič" v 70. letih, samo še Knavs je imel bolj frajerski avto v dolini.
Zonta je na smetiscu zgodovine, Festajn je firmo kupil ob stecaju. Sam Zonta je pa propadel zaradi pohlepa. Dejansko je dnar namesto za placevanje tekocih stroskov, namenjal za rudnik zlata v afriki. Ki ni nikoli obstajal. En tak nigerijski scam na mal vecjo potenco.

• Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Matey and seba81

Demz

Guru
15. avg 2010
9.340
1.096
113
Noro. Nisem vedel oz. sledil, videl sem samo njegovo firmo v Ce.

Ta fant je bil iz moje vasi. Odraščal je pri starih starših, ker je mama šla v Nemčijo in mu pridno pošiljala marke. Pravkar se tista bajta prodaja. Pri šestnajstih se je že vozil s Herbijem metalik modre barve (prosim, v prvi polovici 70. let :) ), pri dvajsetih je imel rdečo Manto in se šel posel s težko mehanizacijo.

Nekakšen "Žare lepotec". Je imel čisto vse pogoje za čudna vlaganja v rudnik zlata, kot praviš :p .