"žeton" za nakupovalni voziček

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
355
3
18
Zanima me kje dobit tisti žeton za ga ustavit v nakupovalni voziček namesto 1 ali 2 eura?
Namreč včasih se zgodi da ko grem v trgovino da nimam drobiža po 1 ali 2 eura in takrat popizdim, ker so vsi vozički "plačljivi" in najrajši nebi šel v tr trgovino, kajti nošenje po rokah ne maram.

Torej kje dobit "žetone" ?

lp
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ponavadi ga talajo tut v novoodprtih centrih, vsaj tko sm ga jst dobila
grin1.gif

nikjer pa nism zasledila, če se ga da kupit, morda nebi bilo slabo, če bi povprašal v trgovskih centrih na informacijah
wink-1.gif
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
jaz sem ga dobil v šparu v kopru, ko sem šel zamenjat eure za 1eur da ker nisem imel drobiža za voziček in mi ga je na glavni blagajni dala zastonj
 
Nazadnje urejeno:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Jaz sem tudi že videl to zadevo, en prijatelj je imel nekaj takega v obliki ličnega obeska za ključe.Nekaj takga, če se prav spomnim:
0307555.jpg


Je pa tudi njegov neka reklamna zadevica, tako da nisem uspel zvedet, kje bi se to lahko kupilo pri nas... Tudi jaz bi si kaj takega omislil, ker vsakič znova znorim, ko hočem vzet voz v trgovini, v tošlu pa nobenega 1€ kovanca. Sem se marsikdaj enostavno obrnil in odšel, grrr.
 

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
355
3
18
Zakaj bi se zajebaval?
smile-1.gif


Bom povprašal malo na informacijah od špara al merkatorja...
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Pri Mercatorju ne boš nič izvedel, ker nimajo vozičkov na zaklep. Tudi to je ena od prednosti, zakaj grem raje v Mercator kot pa v Špar.

lp
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik sevlje pravi:
Pri Mercatorju ne boš nič izvedel, ker nimajo vozičkov na zaklep. Tudi to je ena od prednosti, zakaj grem raje v Mercator kot pa v Špar.

lp

Lol. Sej niste resni.
aplauz.gif


Mislim da imajo avtomate kjer ti zamenja papirnate za kovance.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.200
1.818
113
svetujem ti da en kovanec za 1 EURO prevrtaš s svedrom....tako imaš garancijo da ti ga nikjer ne bojo vzeli, torej ga boš vedno imel pri sebi - oz. ga puščaš kar v avtu.


Ti pa lahko jaz zrihtam tak žeton - te pride 10 EUR
evil.gif
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Vprašaj pri blagajni ali pa pri inforamcijah. Probaj it v kakšen manjši špar in najti kako normalno trgovko. Drugače pa lepo prime tudi 20 centov namest 1€
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
752
113
jaz imam doma enega, na katerem piše LIDL. našel sem ga pa v sparovem vozičku
smile-1.gif
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Moja mama ma enega od tuša reklamnega .. tak da vrjetno bi se dalo na blagajni al pa informacijah to dobit, ce bi vprasal.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik Blaz pravi:
Moja mama ma enega od tuša reklamnega .. tak da vrjetno bi se dalo na blagajni al pa informacijah to dobit, ce bi vprasal.


Tud men so ga uvalili v Tuševi trgovini v Mengšu, zdaj se mi pa valja po predalu
grin1.gif


f_kljucm_897d3d6.jpg