Zdravniški pregled za delo na višini

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
Za delo na višini je pregled malo bolj kompleksen. Vležeš se na dohtarsko mizo, v ušeta ti vlivajo mlačno vodo, dokler se ti ne začne vrteti cel svet okoli tebe, nato štopajo, koliko časa traja, da se ti oči umirijo. Kar malo zoprna reč.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik nemenabijat pravi:
Za delo na višini je pregled malo bolj kompleksen. Vležeš se na dohtarsko mizo, v ušeta ti vlivajo mlačno vodo, dokler se ti ne začne vrteti cel svet okoli tebe, nato štopajo, koliko časa traja, da se ti oči umirijo. Kar malo zoprna reč.

tako je!
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Je pa delo na všini slabo definirano. Baje celo strojevodje na železnici dobivajo dodatek za delo na višini
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Načeloma je tako da če si nad 1m se moraš že navezat men so v preteklosti že na prikolici tovornjaka (1,3m) težili zakaj nisem navezan
bonk.gif
(na kaj že).
Pregled sem pa imel s tistil ulivanjem vode v ušesa ki zna bit malo neprijetno zadnja leta pa na ravnotežni deski.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Način da ti v ušesa ulivajo vodo, mogoče uporabljajo samo še na Metelkovi, vsi resni zdravniki za medicino dela pa imajo za ta namen "desko" na katero stopiš in gledaš v določeno točko.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Tudi na ZVD so mi delali na ta način, saj pred 2 letoma. Razen, če je to z desko kakšna nova metoda
Se pa meni ne zdel nič kaj za j. pregled. Pač voda v ušesa in to je to. Kolega je rekel, da ima še kar nekaj časa težave po tem pregledu(pa je sposoben za delo na višini)