Zavarovanje stanovanja?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Roberto, morda nisem tako dolgo na svetu kot ti ampak verjemi mi da ta teorija ne vzdrži vedno. Marsikaj se lahko poceni kupi, sploh če kupuješ v naši zlati deželi in si navajen naših cen, kjer so v vseh pogledih pretirane cene. Vedno kupujem poceni in ne morem rečt da sem že kdaj na račun tega "drago kupil" ali kot govorijo, kdor poceni kupi, dvakrat kupi. (seveda je vsakdo imel kakšno slabo izkušnjo, tudi jaz in iz tega se učim). Grobo gledamo je res tako, ni pa nujno da je vedno tako! Ko smo že pri tej temi, sem imel nekaj let nazaj zavarovane vse avtomobile pri Grawe, dali so mi super popuste in sem zavarovanja plačeval veliko ugodneje kot pri konkurenčnih zavarovalnicah. In da, na vsakem avtomobilu je bila vsako leto vsaj 1x uveljavljena škoda (od počenih stekel, žarometov, ...). Brez vprašanj so mi ocenili in pošteno plačali, česar pri AS ter ZM nisem doživel, sem se moral vedno "haklat" z njimi. No po nekaj letih mi pač niso hoteli več dati posebnih ugodnosti ker sem imel toliko škod, letos me zopet vabijo nazaj z specilano ponudbo. Tako da ni vse črno kot ti vidiš...
 
Nazadnje urejeno: