Zakulisja olimpijskega komiteja Slovenije

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
1968 je vabil tanke na študent...
------------------------------------
" ... I Had A Dream ..." :zardelalter:
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Nisem neki simpatizer Kocjančiča, da ne bo pomote. Samo ne razumem zakaj se vedno spravijo na človeka, ko je že mrtev medtem, ko za časa življenja pa ne mu ne be. Velja za vse, ne samo za njega. Pa glede Vogrinca se mi tudi zdi malo bleasvo, da bi to ostalo kar tako nerazščiščeno.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Nisem neki simpatizer Kocjančiča, da ne bo pomote. Samo ne razumem zakaj se vedno spravijo na človeka, ko je že mrtev medtem, ko za časa življenja pa ne mu ne be. Velja za vse, ne samo za njega. Pa glede Vogrinca se mi tudi zdi malo bleasvo, da bi to ostalo kar tako nerazščiščeno.
Povsem običajna praksa ko gre za obtožbe čez komuniste. Tudi dotični je imel neposredno v rokah vzvode in sredstva, da koga na drugi svet spravi ... na tak način, da bo zgledalo kot bolezen ali nesreča.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Nisem neki simpatizer Kocjančiča, da ne bo pomote. Samo ne razumem zakaj se vedno spravijo na človeka, ko je že mrtev medtem, ko za časa življenja pa ne mu ne be. Velja za vse, ne samo za njega. Pa glede Vogrinca se mi tudi zdi malo bleasvo, da bi to ostalo kar tako nerazščiščeno.

Mateja Svet žal ni edina, je pa za "neraziskanost", kriv pleško.....
Sej so glede Kocija že prej letele obtožbe, je p imel pravi politični pedigre, da je bil imun.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.209
113
Slovenska agenda, vsakega je treba opljuvati. Kmalu ne bo več pametnega človeka, ki bi se šel javno izpostavljati in potem bomo obsojeni na razne mahniče. :evil:
Si še tega mnenja?
zakaj takrat ni bilo akcije? Ker ste jim VI dajali moč in opravičila za nepravilnosti, ki jih/so jih delali!
Te so šele bili maščevalni, ne jaz!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mislim, da je tukaj nekaj bilo z Vogrincem, ampak so očitno "precej dobro" poravnavo podpisali in treba je priznat, da se Mateja tukaj obnaša kot prava profesionalka!

Tona je pač eden tistih, ki so ga namočili v vse, tudi če so jim spizdile na drevo!
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
In novinarji bi vsa ta leta ostali tiho? Bodite no malo resni.

Ah nehi, bila je poravnava! Kupili so molk. Rezultat Mateja na vrhucu čez noč sredi sezone neha.

Sej verjamem, da ti ne verjameš.. Je pa dejstvo da je Mateja jokala in klicala starše, da so prišli ponjo v hotel in naslednji dan ni več tekmovala.

ps pa še Pretnarca je resnico svojmu bivšmu Rebolčku povedala, da Tona rad šlata in nekatere je celo porinil....
Na smučarski zvezi seveda so to vedl....

Ni Mateja Svet edina!
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Si še tega mnenja?
zakaj takrat ni bilo akcije? Ker ste jim VI dajali moč in opravičila za nepravilnosti, ki jih/so jih delali!
Te so šele bili maščevalni, ne jaz!
Linka od Demokracije mi ne odpre, NoreTV pa ne odpiram, tako da ne vem, zakaj gre. Če ni kakega drugega verodostojnega vira, pač ne verjamem, ker sta se navedena vira že prevečkrat izkazala za lažniva. Ker pa je gibanje MeTo tako moderno, bi pa lahko tudi Svetova povedala, kaj je bilo na stvari, ker iz drugih postov sklepam, da naj bi se dogajalo nekaj nedostojnega.
Če pa ima Kocjančič res toliko masla na glavi, pa ne vem, kako je lahko zasedal tako ugledne evropske funkcije.
 
  • Haha
Reactions: Matey in tomi

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.149
113
Če pa ima Kocjančič res toliko masla na glavi, pa ne vem, kako je lahko zasedal tako ugledne evropske funkcije.
Res, le kako je bil Juncker s toliko masla lahko predsednik Evropske komisije, normalno bi moral biti v tem času v zaporu ali pa na streznitvi (ali pa na streznitvi v zaporu).

Je zanimivo kako v letu 2020, ko je toliko informacij ljudje še vedno mislijo da so ugledne funkcije samo rezultat posameznikovih dosežkov, ne pa rezultat nagrajevanj, uslug, lobijev, pripadnosti... in končno Jugoslovani so imeli pogosto visoke ugledne funkcije, ker je bila Jugoslavija močna sila zaradi geostrateškega položaja in dolgih let premetene politike do velesil. Določene funkcije so pač pripadale državi kot taki, niso jih vedno dobili posamezniki zaradi svoje neizmerne sposobnosti. Škoda da morajo te posamezniki najprej umret, da se kdo upa brskati po resničnosti njihovih svetniških sijev, mitov in legend. Ko se drezne v brezmadežnost pa vsi kričijo o pieteti, v resnici je pa samo mehurček počil (kot pri Kornhauserjevi pred nekaj tedni)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ja no, predsednik evropskih olimpijskih komitejev je bil od leta 2017 dalje in dvomim, da je pred tremi leti še kdo razmišljal o Jugoslaviji. :nigladek: Nisem pa nikjer napisal, da mi je bil kul, sem samo proti temu, da se vsakega, ki ni na pravilni desni strani osira, posebno še po smrti. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.209
113
Če prav razumem tu na koncu: če ni na desni, je v zobeh?
Ste levaki imeli kdaj Pučnika v zobeh?
Kaj sta Marx in Engels? So jih desni imeli kdaj v zobeh?