Zakulisja olimpijskega komiteja Slovenije

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Kaj če bi odprli šolo za lopove? Mejduš da bi to šlo dobro v promet...

Glede Vogrinca.... če so jim plačali za molk, je moglo bit veliko. A foter pa mati pa lepo nikome ništa, gremo v hotel po deklino pa domu spat? "pa ka si tele...."
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Bili so eni drugi časi - finančno gledano. Precej manjše nagrade, pa od sponzorjev drobtinice preko SZS,... Starši pa vlagajo, jemljejo hipoteke na bajte (recimo Ilkina mama in foter), da lahko otroci trenirajo in tekmujejo, pol pa jim nekdo "ornk prešlata otroka" in za tišino dobijo poplačano vse za nazaj in naprej.
Dilema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in sajkek

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
No ja - žal v večini primerov to niti ni dilema, ampak pragmatična (finančna) odločitev.
In ker smo se odločili, da živimo v “zahodni demokratični” družbi (no ja - tudi na “na oni drugi strani” se ne bi/je končalo drugače) smo lahko vsi skupaj lepo tiho.
Pa da ne bo kakega nesporazuma - dejanja in načina “pokrivanja” nikakor ne zagovarjam - a če so “vsi vpleteni” našli neki konsenz, lahko ostali samo pametujemo in obsojamo - dosegli bomo več ali manj - nič. Morda lahko naslednje generacije prepričamo, da določeni vedenjski vzorci niso sprejemljivi. Ampak se mi nekako zdi, da trenutna družba ni ravno preveč dovzetna za take “visoke” ideale.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in McGiver

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Bili so eni drugi časi - finančno gledano. Precej manjše nagrade, pa od sponzorjev drobtinice preko SZS,... Starši pa vlagajo, jemljejo hipoteke na bajte (recimo Ilkina mama in foter), da lahko otroci trenirajo in tekmujejo, pol pa jim nekdo "ornk prešlata otroka" in za tišino dobijo poplačano vse za nazaj in naprej.
Dilema.
Prav nemočen. In zato pride beseda na dan, ko jih pobere. Po vseh prispevkih tu, je res bil pacek.
In zakaj naj bi sedaj - ob smrti - o njem lepo? Zato, ker je na vrhi svoje kariere mojo/našo/tvojo hči šlatal ko je bila še otrok ali nemočna mladoletnica?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.570
685
113
toti Maribor
Bili so eni drugi časi - finančno gledano. Precej manjše nagrade, pa od sponzorjev drobtinice preko SZS,... Starši pa vlagajo, jemljejo hipoteke na bajte (recimo Ilkina mama in foter), da lahko otroci trenirajo in tekmujejo, pol pa jim nekdo "ornk prešlata otroka" in za tišino dobijo poplačano vse za nazaj in naprej.
Dilema.
Se pravi so svojo hčerko dobesedno prodali. Pa vi niste normalni.:nigladek: S takimi izjavami žalite njihove starše, da so za denar zmožni vsega.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Resno? "Draga hčerka, stari Tona te je malo prešlatal. Za to bomo dobili 200.000€ in s tem bo zgodba za nas zaključena. Velja?" "Ja, ati ..."

Tu ni nobenega konsenza. Gre za hudo zlorabo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
Resno? "Draga hčerka, stari Tona te je malo prešlatal. Za to bomo dobili 200.000€ in s tem bo zgodba za nas zaključena. Velja?" "Ja, ati ..."

Tu ni nobenega konsenza. Gre za hudo zlorabo.
poglej intervju z matejo, ta zadnjega....niti omenit noce tistih dni. Tako da so lepo zamučkali. In kot je mcgiver napisal, drugi časi, verjetno so bil grožnje, pa politično nastavljene zadeve si gotovo če bi kaj pisnil. Verjetno pa se bo tudi to kdaj izvedelo... približno pa se tak ve.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Resno? "Draga hčerka, stari Tona te je malo prešlatal. Za to bomo dobili 200.000€ in s tem bo zgodba za nas zaključena. Velja?" "Ja, ati ..."

Tu ni nobenega konsenza. Gre za hudo zlorabo.
Odvisno kako zadevo gledaš. Se strinjam, da je to na prvi pogled slabo. Po drugi strani pa sam osebno ne bi rad, da mi tamala potem to še X krat doživlja na sodišču, pa tudi, če je za zaprtimi vrati za novinarje. Tudi to ne prepreči, da bi zadeve ven prišle.
Je pa žalostno to, ker sem prepričan, da je marsikateri v krogu dogajanja vedel, kaj se je zgodilo, pa so očitno vsi to prikrivali. In tako je očitno tisti, ki je to izvedel ostal na položaju in še naprej te zadeve fural.

Zna balkan take zadeve tudi na drugi način rešit.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.951
3.239
113
Se pravi so svojo hčerko dobesedno prodali. Pa vi niste normalni.:nigladek: S takimi izjavami žalite njihove starše, da so za denar zmožni vsega.
Pač če imamo "farmacevtke" imamo tudi take starše. Mislim, da je ozadje precej podobno - močna figura in veliko denarja proti malemu človeku.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
Še eno drugo mnenje:

 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Samo še tole: naj mi en ali več vas razloži Kockino direktno odgovornost za Tonejovo svinjarijo. Zadevo so zatučkali, očitno zelo uspešno/bogato. Se strinjam da je to svinjarija na kubik, ampak zakaj sedaj leti vse na Kocko, če je Tona še živ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi, bizi in sad