Zakon o varstvu kupcev stanovanj

tafrishnzelen

Pripravnik
4. sep 2007
260
0
16
kupujem stanovanje v starem delu Kranja. Gre za staro meščansko stavbo, v kateri so na novo zgrajena stanovanja. Sedaj pa me zanima, ali za tovrstna stanovanja velja omenjeni zakon ali velja samo za novogradnje?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
A so že kake težave a te na splošno zanima? Sicer odgovora ne vem...

Pa lih v mestu? Kaj pa je z novimi bloki na Planini narobe, izgledajo lepi, okolica je pa bolj free kot v mestu..se mi zdi.
 

tafrishnzelen

Pripravnik
4. sep 2007
260
0
16
me bolj na splošno zanima - toliko da vem, kakšne so moje pravice in obveznosti. Tisti bloki mi ne sedejo... sem v centru dobil novo stanovanje v mansardi, nedokončano, tako da sam povem, kje bodo stene, vtičnice, kakšna bo kopalnica, parket,... In to mi je zelooo všeč
cheer.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Le glej da bo adaptirano kot se zagre (se pravi da so od bajte ostale samo stene), zamenjana vsa inštalacija, tako elektro kot vodovodna, narejena dobra izolacija ipd., z materali kot se zagre....nategunov je ogromno in potem imaš probleme. Velik plus, če ne že nuja je to da mora biti etažna lastnina narejena.
 
Nazadnje urejeno:

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Razmisli še okrog tega da boš "fasungo" pripeljal do doma, raztovoril potem pa boš moral "pri Čebelci" parkirat in nazaj domov peš.

Pozimi in ob dežju ni lepšega....

Če ni skrivnost kakšna je cena za m2 ?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.409
977
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik tafrishnzelen pravi:
sem razmišljal tudi o tem, pa je do stanovanja 200m, tko da ni hujše panike. Cena je pa 1500 €

Ti lahko povem, da je še kako velika panika. Sploh ko boš mel otroke, ko ga boš 3x zbudu, preden prideš iz avta do doma
wink-1.gif


Pa ko bojo kaj delal, ko boš mel vse zaprto, pa boš parkiral km ali več stran...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
207
63
Kranj
Citat:
Uporabnik roscha pravi:
Razmisli še okrog tega da boš "fasungo" pripeljal do doma, raztovoril potem pa boš moral "pri Čebelci" parkirat in nazaj domov peš.

Pozimi in ob dežju ni lepšega....

Če ni skrivnost kakšna je cena za m2 ?

kot ti do šihta 500m z avtom
cheer.gif