Zaklenjen račun na fb

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Ker je že ravno govora o 2FA.. Meni je crknil nelefon na katerem sem imel google authenicator. Telefona ni uspelo nikomur oživet, QR kodo s katero poveš authenticatorju da si to ti pa sem izgubil. Ali je kaškna možnost, da to oživim?
Potrebujem pa samo za račun na binancah kjer imam nekaj €, in nemorem zdaj nikakor priti noter.
Sicer imajo tudi na binancah nek sistem, da to prekličeš, se slikaš z osebno in neka vprašanja na katera odgovoriš, ampak po cca. 50 poskusih še vedno neuspešno. Pridem do konca in potem se vrne na prvo stran brez kakršnega koli pojasnila kaj je šlo narobe.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.253
3.401
113
Ne vem, a tole dela ali ne, to je c/p iz avtentikatorja

V telefonu ali tabličnem računalniku Android odprite aplikacijo z nastavitvami in nato Google in nato Upravljanje računa Google.
Na vrhu se dotaknite Varnost.
V razdelku »Prijava v Google« se dotaknite Preverjanje v dveh korakih. Morda se boste morali prijaviti.
Dotaknite se Izklopi.
Potrdite tako, da se dotaknete Izklopi.
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
S temi navodili si samo izklopiš 2FA za prijavo v google?

Tole bi jaz rabil za binance :)
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.546
5.528
113
Ker je že ravno govora o 2FA.. Meni je crknil nelefon na katerem sem imel google authenicator. Telefona ni uspelo nikomur oživet, QR kodo s katero poveš authenticatorju da si to ti pa sem izgubil. Ali je kaškna možnost, da to oživim?
Potrebujem pa samo za račun na binancah kjer imam nekaj €, in nemorem zdaj nikakor priti noter.
Sicer imajo tudi na binancah nek sistem, da to prekličeš, se slikaš z osebno in neka vprašanja na katera odgovoriš, ampak po cca. 50 poskusih še vedno neuspešno. Pridem do konca in potem se vrne na prvo stran brez kakršnega koli pojasnila kaj je šlo narobe.
To si šel po tem postopku? Ali imaš statičen IP naslov?

 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.772
626
113
Pri 2FA je vedno treba ločeno nekam shraniti recovery kode - magari natisneš na papir. Sicer v večini primerov lahko koristiš SMS fallback, ampak vsi nimajo te opcije.
 

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si
Ima slučajno kdo koga poznanega na slovenski FB sceni? Če da, bi bil zelo vesel, da mi pomaga, če le more.
Vrni se na FB.jpg
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Praviš, da si probal že vse variante. Tudi s telefona, tablice, katerega si se prej prijavljal. Tudi iz istega IP? Morda si se kdaj prijavil iz kake kavarne, poizkusi še tam.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Še tu malo preštudiraj:

 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.546
5.528
113
Poizkusi še v istem brskalniku, vendar v Zasebnem brskanju / Incognito načinu.