Zaklenjen račun na fb

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si
Tukaj je moje zadnje upanje. Od 19. decembra 2022 imam zaklenjen račun na FB. Pojma nimam, kako se je to zgodilo. Nevemkolikokrat sem ga poskusil odkleniti na tak ali drugačen način. Tudi osebno izkaznico sem skeniral, pa kar ni in ni odgovora. Če kdo koga pozna na FB ali sam zna "odkleniti" moj profil, mu bom zelo zelo hvaležen. Pripravljen sem tudi na Team Viewr. Help me!!!
Zakljenjen FB.jpg
 

Priponke

  • FB.jpeg
    FB.jpeg
    105,4 KB · Ogledi: 112

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.599
252
113
Tukaj je moje zadnje upanje. Od 19. decembra 2022 imam zaklenjen račun na FB. Pojma nimam, kako se je to zgodilo. Nevemkolikokrat sem ga poskusil odkleniti na tak ali drugačen način. Tudi osebno izkaznico sem skeniral, pa kar ni in ni odgovora. Če kdo koga pozna na FB ali sam zna "odkleniti" moj profil, mu bom zelo zelo hvaležen. Pripravljen sem tudi na Team Viewr. Help me!!!Poglej priponko 62135

support od facebooka je katastrofa. kontakta ne bos dobil.

kao so vsi odgovori v FAQ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si
Facebooku je vseeno za enega od milijonov uporabnikov. Z malo sreče boš v nekaj tednih račun dobil nazaj (če si izpolnil obrazec na https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 ).
Ko kliknem na ta obrazec, se nič ne zgodi. Račun je zaščiten piše. Pojma nimam, kako bom dobil svoj "osnovni" profil nazaj, kajti tam sem skrbnik kar nekaj skupin in strani. Edini ... Pomagajte, prosim!
Ali si poizkusil dostopati z druge naprave, s katere si dostopal v preteklosti?

Poglej tudi https://www.facebook.com/hacked
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Tukaj je moje zadnje upanje. Od 19. decembra 2022 imam zaklenjen račun na FB. Pojma nimam, kako se je to zgodilo. Nevemkolikokrat sem ga poskusil odkleniti na tak ali drugačen način. Tudi osebno izkaznico sem skeniral, pa kar ni in ni odgovora.
Kako skeniral ?
Osebno poslikaj s telefonom s katerim si se tudi prijavljal na FB in jo NEobdelano pošlji....in...včasih je trajalo od 7 do 14 dni da so odgovorili...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.429
5.422
113
Če si kaj oglaševal na FB (beri: porabil par tisoč evrov za oglaševanje), potem morda lahko kaj pospeši Httpool.

Drugače pa ostane samo čakanje, da prideš na vrsto (če res nimaš nobene druge naprave, s katere si se kdaj v preteklosti prijavljal).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Casteneda

luka51

Guru
16. avg 2007
13.878
5.146
113
Sprijazni se, da je račun bolj ali majn izgubljen. Zadaj so algoritmi. Do živega človeka, ki bi ti pomagal neboš prišel.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Prejšnji teden jih je bilo res kar nekaj na blokadi. Ampak imam občutek, da so FB algoritmi povzročili to zadevo, ker za nekatere bi dal skoraj roko v ogenj, da niso kršili pravil.
 

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Mene so letos že 3x za tri dni blokiral na fb, ker naj bi pošiljal po msn-ju nekaj kar ni v skladu.
Zadnjič ravno prejšnji teden.
Prvič mi je bilo jasno zakaj so me, potem sem naprej res pazil kaj sem pošiljal in mi ni jasno zakaj naj bi me še 2x :confused:
Po Fb-ju pa sploh nič ne komentiram.