Zaklenjen račun na fb

luka51

Guru
16. avg 2007
13.923
5.195
113
Ne morem se sprijazniti, ker sem s tem profilom skrbnik veliko skupin in strani, ki sem jih "ustvaril". Groza me je, če pomislim, da bi bil račun popolnoma izgubljen. :eek:
So te strani in skupine ostale? Al je tudi to zginlo? So brisali še ostale povezane z urejanjem teh strani?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.366
382
83
Jaz sem ne ravno aktiven FBjevc, se najveckrat kaj napisem v kaki izmed skupin, in so mi ga tudi ze dvakrat zaklenili. Zadnjic do te mere, da sem moral poslat scan osebne izkaznice in je bil racun v enem dnevu odklenjen.
Pri meni je bil razlog v tretjih odjemalcih za FB na androidnem telefonu (t.i. wrapperji), takrat sem uporabljal enega, ki je imel ocitno to slabo stran, da so marsikateremu uporabniku zaklenili racun.
 

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.644
2.472
113
Kaj se niste že pobrisal boomerji dol?

Zdaj smo na tiktok-u in instagramu....
 

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si
Vrni se na FB.jpg

Poskusil, pa ni šlo. Kmalu bo minilo mesec dni od "zaščite". Koliko časa me bodo še "ščitili" pred samim seboj?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.772
626
113
2FA = 2 factor authentication. Torej da moraš po loginu vpisati še enkratno kodo - ali preko avtenticator aplikacije ali preko SMS.

Glede na to da nisi vedel kaj pomeni 2FA, sklepam da tega nimaš. Mogoče bi te ta del lahko rešil.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.593
498
83
2FA res reši vse. Ampak eni se tako otepajo vpisati telefonsko številko, ki je še najmanj pomembna od vsega kar puščamo za sabo po netu.
Se spomnim kakšno kolobocijo sem imel s paypalom, ko so nam ga v firmi blokirali. Vse zaradi tega ker nismo imeli vpisano mobilno številko, ampak smo imeli stacionarno in nismo mogli prejeti sms-a.
 

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si
2FA = 2 factor authentication. Torej da moraš po loginu vpisati še enkratno kodo - ali preko avtenticator aplikacije ali preko SMS.

Glede na to da nisi vedel kaj pomeni 2FA, sklepam da tega nimaš. Mogoče bi te ta del lahko rešil.
Prosim, ali bi mi lahko razložili postopek, po korakih. Moja nevedenost oz. nerazumevanje sporočila je kriva ... Hvala:)