Zaklenjen račun na fb

Kristian

Pripravnik
17. mar 2008
45
2
8
Sem pa opazil pri sebi, da ker se nisem že precej časa prijavil v FB mi le-ta vedno pogosteje pošilja obvestila o vsem mogočem, kar sem morebiti prezrl na FB - ju od vseh objav, postov in sporočil od vseh prijateljev in skupin ( friendupdates@facebookmail.com; groupupdates@facebookmail.com; reminders@facebookmail.com; ). E-poštna sporočila prihajajo vse pogosteje, kot da bi me FB želel dobesedno prisiliti, da se prijavim in padem spet not v to matrico umetne inteligence v kateri bi ostal dobesedno ujet in odvisen. Izgleda, da je njihov algoritem tako programiran.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.273
113
Obstoječem računu bi dodal še eno, popolnoma ločeno, ''stran'' objav.
Med seboj ne smeta biti vidni.
Kakšen nasvet, pomoč, navodila?
 

Kristian

Pripravnik
17. mar 2008
45
2
8
Mogoče pa še ni vse izgubljeno. Še vedno iščem rešite in sem na tem in tem italijanskem forumu dobil pričevanja 2 uporabnikov, ki jima je po dolgem času uspelo, da jim je FB odklenil profile. Ker večina pri nas ne razume italijanščine sem preko googla prevajalnika dobil nek približek prevodov besedil, kjer so "srečneži" opisali kako jim je tole uspelo. Prevedeni komentarji se glasijo nekako takole:

Pozdravljeni, ja, rešil sem, vendar po 33 dneh zaman poskusov, medtem ko Facebook ni odgovoril.

Poskušam in znova poskušam, kot sem vam rekel, vse do 33. dne je delovalo, ne da bi medtem prejel kakršen koli signal od Facebooka. Ni druge poti, kolikor razumem. Oborožite se s potrpežljivostjo, ker so časi lahko malo daljši, kot so mi povedali. Ali pa ima več sreče in jo prej reši. Edina tolažba je, da če je težava enaka, ne bi smel tvegati izbrisa računa. Pozdrav

Rešeno je bilo preprosto tako: postopek pošiljanja dokumenta, ki je bil 33 dni neuspešen, je deloval. Po tem se je bilo takoj mogoče prijaviti v račun.

Fantje, danes so ga ponovno aktivirali po 66 dneh, vztrajajte, pošljite e-pošto vsaj dvakrat na dan in naredite dokumentno proceduro, tudi če vam daje napako. Doslednost se splača!!

Živjo, ja. Poskusil sem dvakrat/trikrat na dan 66 dni zapored. Vedno mi je govoril isto in končno je delovalo. Če tega ne poskusiš, ne odklene ničesar. Dobil sem idejo, da postavijo nekakšno blokado, ko ga onemogočijo. Treba je vztrajati, ker po mojem mnenju odblokirajo samo tiste, ki postopek ponavljajo do konca. V razpravi boste prebrali, da je tudi Ruggeru po 33 dneh uspelo. Vso srečo;-)

Poslal sem e-pošto na vse facebook naslove, ki sem jih našel, vseh 66 dni vsaj enkrat na dan, vendar mislim, da je veljaven postopek nalaganje dokumenta. Na 30. dan deaktivirajo profil na facebooku, v smislu, da te prijatelji ne najdejo, če te iščejo, vendar je profil vseeno aktiven, ko narediš postopek.

Samo k meni se je vračal mail iz naslova "invalid", ker je bil vedno poln. Vseeno uporablja postopek nalaganja dokumenta. Vse kar potrebujete je to in če vam prikaže napako, vseeno nadaljujte.

Preprosto opravite dokumentni postopek. Poskušal sem tudi poslati e-pošto, vendar ti odklenejo profil samo, če narediš dokument ... prilagam povezavo ... vedno poskusi, tudi če ti prikaže napako, predlagam, da slikaš svojo osebno izkaznico in vožnjo dovoljenje in jih naložite s povezave s klikom na "drugi dokumenti", ne klikajte na osebno izkaznico ali vozniško dovoljenje, ker skeniranje ne deluje.

Postopek pošiljanja sliko osebnega dokumenta se bi dalo narediti na TAK način, če po klasični poti ne gre.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Blokirali so mi MP. Hocem poslat pritozbo pa nimam moznosti oznaciti oglasa. Na koga se sploh obrniti?
Screenshot_2024-01-20-10-43-45-158_com.facebook.katana.jpg