Zaklenjen račun na fb

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.115
2.463
113
Tistim, ki bodo plačevali mesečno naročnino, bo Facebook nudil podporo.

Torej pustiš, da FB postane kup dreka, ker trenutno kaj drugega ni, glede na količino lažnih profilov in poskusov phisinga ter potem ponudiš plačljivo varianto, ki bo rešila vse tvoje težave... Res genialno, not... Pot v propad.
 

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si
My Facebook account was closed/locked

On 19. December 22, 2022, my Facebook account was closed/locked. I filled out the form in your help center and submitted my credentials. I did not violate community standards on my account, you closed my account for no reason. This is my account that I have been using since 2009. I'm very sorry about this situation :( My username on my Facebook account that was closed is bogdan.osolin@gmail.com. Please open my account.

Danes sem spet to poslal na dva naslova ...
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
My Facebook account was closed/locked

On 19. December 22, 2022, my Facebook account was closed/locked. I filled out the form in your help center and submitted my credentials. I did not violate community standards on my account, you closed my account for no reason. This is my account that I have been using since 2009. I'm very sorry about this situation :( My username on my Facebook account that was closed is bogdan.osolin@gmail.com. Please open my account.

Danes sem spet to poslal na dva naslova ...
V tem času bi lahko že davno odprl nov račun.
 

Kristian

Pripravnik
17. mar 2008
45
2
8
V tem času bi lahko že davno odprl nov račun.
Ja ma ni isto, kot stari račun, kjer imaš vse prijatelje, vse posnetke, fotografije, spomine. In kdo bo garantiral, da tudi novega računa ne bodo zaklenili po določene času na osnovi FB algoritma? Pa še iskanje in dodajanje novih prijateljev, kjer je max. dnevno število 20 prijateljev/dan, če ne te spet zaklenejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Casteneda

erikson

Guru
25. avg 2007
21.429
5.420
113

»Ker drugače ni šlo, sem na koncu nekomu plačala in so mi ga vrnili v treh urah. Žal mi je bilo denarja, ampak tako je. Zdaj pa sem šla čez vse fotografije in si jih shranila na svoj disk, tako da če mi ga še enkrat 'hakirajo', ga ne bom več plačala,« odločno pove radijska voditeljica in iskreno doda, da se zdaj, ko se je vrnila na priljubljeno družabno omrežje, dobro počuti.
 
  • Wow
Reactions: Casteneda

Kristian

Pripravnik
17. mar 2008
45
2
8
Meni sicer ne deluje ... Ali imaš tudi ti ta problem?
Žal imam popolnoma enak problem. Tudi meni so brez razloga zaklenili FB profil 19.12.2022, kot velikemu številu drugim po vsem svetu. Izgleda, da je bila neka napaka (težava) v FB algoritmu. Tudi sam sem poizkusil vse možnosti, katere sem našel na spletu, vendar do sedaj nobena ne deluje. Na eni strani sem se že navadil biti brez in ga vedno manj pogrešam, po drugi pa razmišljam nekoga najeti ( heckerja), če bi se dalo zadevo pridobiti nazaj. Samo komu zaupati, da ti naredi delo etično in pošteno ter za koliko denarja bi še to bilo sprejemljivo.
 

Kristian

Pripravnik
17. mar 2008
45
2
8
Morda še ni vse izgubljeno. Včeraj sem na enem pooblaščenem servisu mobilnih storitev povprašal, če so reševali že tak podoben primer in so mi sporočili, da so imeli en podoben primer in da so čakali cca. 3 mesece ( zaradi zelo velike gneče), da so iz FB-ja sploh odgovorili na poslano prošnjo z ID dokumentom preko e-pošte in potem se je začel postopek odklepanja računa. Upam, da bo pri nas enako in da je še upanje za ugodno rešitev te težave.