Zaklenjen račun na fb

Casteneda

Pripravnik
1. sep 2007
415
12
18
63
www.chess.mojforum.si
Rad bi pisal osebno Marku Zuckerbergu ... Morda pa bi mi celo odgovoril. Obstaja sploh njegov elektronski naslov?
1676660393706.png
 
  • Haha
Reactions: igi
27. jan 2022
4.801
1.737
113
In ti resno misliš, da je komurkoli tam mar zate?

Ne vem kaj si sploh tako zapel za ta račun - za dostop do tistih skupin, bi že zdavnaj lahko kontaktiral moderatorje/lastnike skupine in pojasnil težavo, ter bi te spustili not z novim računom.

Mogoče pa res hočeš prevzet tuj račun, kot so eni že namigovali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janez_Krajnski

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.598
259
113
kakorkoli, support jim res škripa.

Jest sem tud recimo imel podoben problem, pa sem probal preko večih načinov, da bi prišel v kakšen stik, pa ni šlo...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
In ti resno misliš, da je komurkoli tam mar zate?

Ne vem kaj si sploh tako zapel za ta račun - za dostop do tistih skupin, bi že zdavnaj lahko kontaktiral moderatorje/lastnike skupine in pojasnil težavo, ter bi te spustili not z novim računom.

Mogoče pa res hočeš prevzet tuj račun, kot so eni že namigovali.

Si izgleda povrsno prebral… On ni clan neke skupine, v kateri bi rad sodeloval… ampak je admin take skupine… in kot kaze, edini admin…
 
  • Všeč mi je
Reactions: Casteneda

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Si izgleda povrsno prebral… On ni clan neke skupine, v kateri bi rad sodeloval… ampak je admin take skupine… in kot kaze, edini admin…
Lahko se tudi zgodi, da ne bo več. :) Jeba tole, sploh če je kaka posebna skupina. Kaj pa, če bi tega Cukrberga kar po telefonu poklical?
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Si izgleda povrsno prebral… On ni clan neke skupine, v kateri bi rad sodeloval… ampak je admin take skupine… in kot kaze, edini admin…
Ja ok, šit hapends, naj naredi nov acc, novo "enako" skupino in not povabi vse stare člane.
Predvidevam, da je skupina zaprta in se niti prijavit več ne more v njo - pač šola za naslednjič. Ni pa konec sveta zato. Tu pa se tema vleče kot kurje čreve.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.635
992
113
Samo, če je uporabniška izkušnja res tako gnila, potem brez veze uporabljati tako storitev. Če ti lahko račun kadarkoli blokirajo in ni nobenega helpdeska. Ne vem no.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janch in igi

erikson

Guru
25. avg 2007
21.429
5.419
113
Tistim, ki bodo plačevali mesečno naročnino, bo Facebook nudil podporo.

 
  • Haha
Reactions: nemenabijat