Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
:valjamse:

Biden temnopoltemu voditelju: Če ne veš, ali si zame ali za Trumpa, nisi črn
Najverjetnejši demokratski predsedniški kandidat Joe Biden je v petek temnopoltemu radijskemu voditelju Charlamagne Tha Godu dejal, da če ne ve, ali je zanj ali za Donalda Trumpa, potem ni črn. Biden se je čez nekaj ur opravičil.

Priljubljeni radijski voditelj je Bidna spraševal, kaj vse bo storil za temnopolte oziroma zakaj naj glasujejo zanj kot demokrata, čeprav so temnopolti v zadnjih desetletjih redno volili demokrate in od tega nimajo veliko.
Biden mu je odgovoril, naj ga ne lomi in naj pogleda njegovo politično kariero do danes. Voditelj je Bidnu očital tudi, da razmišlja o beli senatorki Amy Klobuchar kot svoji podpredsedniški sokandidatki in ga spomnil, da so mu temnopolti v Južni Karolini rešili kariero, zato nekaj pričakujejo v zameno.
77-letni Biden je že prej obljubil, da bo imenoval prvo temnopolto vrhovno sodnico, med oddajo pa je zagotovil, da ima na seznamu možnih podpredsedniških kandidatk tudi veliko temnopoltih žensk.
Biden je nato želel končati intervju, pri čemer se je skliceval na obveznosti svoje žene, pred koncem pa je voditelju v pogovornem jeziku navrgel, da če ima res težave pri odločitvi, ali je zanj ali za republikanca Donalda Trumpa, potem ni črn.

 
  • Haha
Reactions: sixpower

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.923
2.388
113
Lublana
Obišči stran
77-letni Biden je že prej obljubil, da bo imenoval prvo temnopolto vrhovno sodnico, med oddajo pa je zagotovil, da ima na seznamu možnih podpredsedniških kandidatk tudi veliko temnopoltih žensk.

Hmm!? Imenovanje nekoga za vrhovno sodnico ali podpredsednico ali kakrkoli že, samo na podlagi barve kože se meni zdi precej čudno. Kaj ni to rasizem? Meni se zdi, da se ravno s takim dejanji temnopolte označuje za nesposobne in nepotrebne in moteče pripadnike družbe. Človeka za nekaj imenuješ ali postaviš na delovno mesto, ker je sposoben in dober v tem. In ne zato, da se hvališ kako si črncem pomagal. :bonk: To je bolano in učinek jeravno obraten.
Me zanima kaj bi bilo, če bi nek predsedniški kandidat izjavil, da bo povsod samo belce nastavil?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
To se zdi tebi ko razmisljas logicno, multi kulti ekstremni levičarji po drugi strani pa ...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pa se zensko! Zakaj se preklete kvote sploh izvajajo. Vcasih je dobil clovek z najboljsimi referencami sluzbo, danes pa samo zato, ker ima vagino. Ce to ni rasizem, potem ne vem kaj je!
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Hmm!? Imenovanje nekoga za vrhovno sodnico ali podpredsednico ali kakrkoli že, samo na podlagi barve kože se meni zdi precej čudno. Kaj ni to rasizem? Meni se zdi, da se ravno s takim dejanji temnopolte označuje za nesposobne in nepotrebne in moteče pripadnike družbe. Človeka za nekaj imenuješ ali postaviš na delovno mesto, ker je sposoben in dober v tem. In ne zato, da se hvališ kako si črncem pomagal. :bonk: To je bolano in učinek jeravno obraten.
Me zanima kaj bi bilo, če bi nek predsedniški kandidat izjavil, da bo povsod samo belce nastavil?
rasne kvote kot pri nas spolne kvote mogoče? samo zgleda jih imajo samo za črnce za azijce pa ne....
saj vrhovnih sodnikov imajo koliko? 11? enega sposobnega črnega bodo pa ja nekje našli...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Ziher, saj so ga že: "The first African American Supreme Court Justice was Thurgood Marshall. He served on the Court from 1967 to 1991. "

Drugače pa je trenutno član Clarence Thomas. Se mi zdi, da je precej črn.
Pa tri ženske : Elena Kagan, Sonia Sotomayor in legendarna Ruth Bader Ginsburg

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
J3beno. Zaradi takšnih primerov potem kdaj policaji prehitro streljajo oz. najprej streljajo in nato sprašujejo in seveda lahko ta kratko potegnejo tudi nedolžni.

Estill police officer Quincy Smith was responding to a suspicious person call when he spotted a man leaving a store who fit the description of the person described in the call, according to a news release from 14th Circuit Solicitor Duffie Stone. Smith called out to the man, Malcolm Antwan Orr, to stop, but he continued walking.

Smith then threatened to tase Orr if he did not stop, at which point Orr pulled a gun out of his pocket and began firing at Smith repeatedly, hitting him multiple times, according to the release from Stone. At least two of the rounds were fired as Smith lay on the ground, the release stated.

Smith survived the shooting despite "suffering two broken arm bones and a 'life threatening' neck wound," according to the news release.


 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
ksz

Rolex jim jo je lepo zagodel. V LA so "oropali" celo trgovino nevede, da so pobrali zgolj prazne škatle. Ure pa so bile skrite nekje zadaj v sefu. Ven so dali novico, da so pobrali za 2.4 milijona $ robe, dejansko pa niso ukradli ene same ure. To je ekonomija. :evil: :cheer:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: B81, Ytbnd in Matey

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
To sploh ni smešno ko sem se vozil po kaliforniji na meji z Nevado sem zgrešil pot pa še obrnit nimaš kje zapeljem pa prvo pot pa imaš 5 sekund kasneje že idiota ki s sekiro proti tebi teče.

To res ni smešno. Je pa smešno tisto iz videa, ki sem ga prilepil, ko je wannabe lastnik , ki brihtolira na polno nagnan s strani očitno dejanskega lastnika, zraven pa mamca s fak1ng bejzbol kijem v roki :D

Drugače pa glede na to kako folk dojema tujo lastnino in kako mislijo, da imajo pravico biti povsod pa jebesh meje pa ta sistem me bodo v prihodnosti taki popizditisi zaradi prečkanja privatne posesti vedno manj in manj presenečali v tujini in pri nas. Nekateri bi pač radi imeli mir, eni pri tem seveda pretiravajo, spet drugim se pa j3be za vse in mislijo, da lahko počnejo karkoli se jim zljubi kjerkoli se jim zljubi. Potem je pa še opcija, da imajo kakšni že zelo slabe izkušnje v preteklosti, lahko da so bili najprej prijazni in niso naganjali tujcev oz. nepoznanih, dokler jih ni kdo cepil na polno na tak ali drugačen način. Odvisno spet kje živiš in kaj se vse svaljka naokoli itd.

#leftards #freecountry #noborders
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower