Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
To sploh ni smešno ko sem se vozil po kaliforniji na meji z Nevado sem zgrešil pot pa še obrnit nimaš kje zapeljem pa prvo pot pa imaš 5 sekund kasneje že idiota ki s sekiro proti tebi teče.

sekira je precej nepraktična
kle pr nas na gorenjskem majo v glavnem vile
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Featured-Image-Templates-6.png
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Menite, da je to zrežirano? Slišal sem, da naj bi jim plačali 15$/h za razbijanje mesta. Ker je razbit folk lažje nadzorovati kot poenoten. Levica se hoče na vsak način znebiti Trumpa, ampak dvomim, da jim bo uspelo.

Poleg tega me zanima, kaj menite o tem, da si lahko vsak Amer kupi orožje. Mnogi pravijo, da je to edina možna pot za ohranjanje miru, meni pa se zdi, glede na tiste posnetke, da če bi samo malo počilo, da bi nastal masaker.
 
Nazadnje urejeno:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Nikakor ne. Sam sem za demokracijo, svobodo vsem in svobodo govora. Ampak ne prenesem, da kdo ponižuje sebe, češ zaradi kriminalca bom uničeval tuje stvari... In če rečeš zamorc ni nič hudega, tako kot ni nič hudega redneck.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ej a če rečimo črncu rečeš "you fucking n-word" a je to žaljitev? mislim prašam take ki ste že bili v amerika pa to...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
A sta se našla taprava dva na kupu, lol. Merjenje tičev in na koncu se je verjetno izkazalo, da ima civil krajšega :D


:aplauz:
"Do you have a pepper spray? Mine's empty"
Of course it is if you use it for everything hahah.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Ok naj mi kdo razloži zakaj se je potrebno pregovarjat s policajem? Zakaj tip noče iz avta? Zakaj uni drugi beži? Predvsem me zanima ali se vi tudi tako obnašate kadar vas ustavi policaj? Osebno so me že neštetokrat ustavili čisto brez veze, nisem vozil prehitro, nisem vozil čudno, nisem bil pijan, nisem naredil nobenega prekrška... pa sem moral ven iz avta pa pokazati vso obvezno opremo, povedati od kod grem in kam grem, večkrat tudi odpreti predale v notranjosti avtomobila, da so pogledali, če imam spravljenega kaj sumljivega, pregledali prtljažnik.... nikoli nič našli in vedno so mi še alko test porinili in nikoli napihal. Čeprav mi gre to vedno zelo na živce in mi je totalno neprimerno nadlegovanje vseeno sodelujem, da imam čimprej mir. Kaj bi se zgodilo, če bi so obnašal, kot nekateri na posnetkih iz ZDA? Aja pa kako bi šele bil obravnavan, če bi policaju ob preverjanju mojih podatkov vrglo ven kartoteko, kot jo je imel recimo Floyd?