Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
"Neskončna neumnost ljudi je cepljenje s cepivi, čigar vsebine sploh ne poznajo"

.
.
.

mn-with-christmas-present-small.jpg

Anti-vaxxer still hasn’t opened Christmas presents because he doesn’t know what’s inside

Inovativen bi ga dal na rentgen.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Hvala za Terškove blodnje. Naj se raje s pravom ukvarja, cepiva in epidemijo pa prepusti komu drugemu.
Ob takih nebulozah (pa sem sam zelo skeptičen do cepljenja v tem trenutku s tem cepivom) bi jaz močno podvomil tudi v njegovo pravo.

Pred mojimi očmi se je okužilo sedaj v 2 tednih preko 30 ljudi. Necepljeni, 1x cepljeni, 2x cepljeni, prebolevniki, prebolevniki + cepljeni, vse je popadalo. Edini, ki se še držijo so 3x cepljeni pa jest, ki sem 1x. Vprašanje, če bo tako tudi na koncu seveda. Zato mi je tudi mimo PCT pogoj in siljenje v cepljenje. Ne deluje ne eno, ne drugo.

Seveda pa niso cepljeni nič na slabšem proti necepljenim na dolgi rok. Prej obratno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.301
3.409
113
Ob takih nebulozah (pa sem sam zelo skeptičen do cepljenja v tem trenutku s tem cepivom) bi jaz močno podvomil tudi v njegovo pravo.

Pred mojimi očmi se je okužilo sedaj v 2 tednih preko 30 ljudi. Necepljeni, 1x cepljeni, 2x cepljeni, prebolevniki, prebolevniki + cepljeni, vse je popadalo. Edini, ki se še držijo so 3x cepljeni pa jest, ki sem 1x. Vprašanje, če bo tako tudi na koncu seveda. Zato mi je tudi mimo PCT pogoj in siljenje v cepljenje. Ne deluje ne eno, ne drugo.

Seveda pa niso cepljeni nič na slabšem proti necepljenim na dolgi rok. Prej obratno.
Ja
Jaz sem prešel čez okužbo z malo utrojenosti in malo je teklo iz nosa.
Prebolevnik pa je padel, sicer ne tako kot prvič ampak vseeno.
Hitri test pri meni ni zaznal virusa, pa sem probal tudi iz grla.

In ukužil me je prebolevnik.
Aja 3x cepljen sem.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Hvala za Terškove blodnje. Naj se raje s pravom ukvarja, cepiva in epidemijo pa prepusti komu drugemu.
Še to ne vem ali je pametno da se s pravom ukvarja. Če je nekdo sposoben napisat citiran stavek, se resno človek vpraša o sposobnostih logičnega razmišljanja
Če spodnje drži, ali ni to šokantno?

Vsak razumen se bo ukvarjal s tem, koliko stvar drži, šele potem bo ocenjeval "šokantnost". In človek je doktor znanosti z nazivom izredni profesor.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.211
3.367
113
Sami alter strokovnjaki kateri pravijo, da maske delujejo in ceplenje tudi, sploh pa pct. :aplauz:
Učinek vsega se vidi že od daleč.
Če boste kdaj rabili pravni in zdravstveni nasvet, obvezno na alter, tu so strokovnjaki tipa vse v enem oz, "če sam ne znam, bom pa druge učil" :aplauz:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Ytbnd