Začetnik-varjenja pive

jaka1980

Pripravnik
8. jun 2016
231
6
18
Zivjo...evo danes sem kupil silikonsko cev in steklenice namakam v varekini...v soboto pa bom flasiral pa da vidimo se po spet ob odprtju vulkan😉
 

anze92

Pripravnik
23. dec 2015
178
12
18
Jaz pa z največjim veseljem flaširam v te z navojnim zamaškom, bergkonig je super, krombacherjeve znajo spustit, če jo rukneš v kak rob.
Ne rabis nobenih posebnih zamaskov, jaz zapiram z enorocnim. Letos cca 1000L, večinoma se minene in iste flaše vrtijo...
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Hmm, bom za hec reskiral par litrov ob flaširanju, pa bom videl...
Sam imam te iz Lidla, kaj je že, Perlnbacher al kako.
 
Nazadnje urejeno:

anze92

Pripravnik
23. dec 2015
178
12
18
Seveda, mislil sem na Perlenbacherja
smile-1.gif

Pri navojnih flašah je vsaj pri mojem zapiralniku treba uporabiti večjo silo, ampak ne spet ne vem kaj...
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Jaz polnim večinoma v 0,33l, iz podobnega razloga kot Odisej. Kaka lažja poletna piva in piva z nižjo alkoholno stopnjo, ki "padejo" skozi, pa točim tudi v 0,5l, npr. letos Wit-a, pa nekaj steklenic ESB-ja itd.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Ah kje, že tko se mi zdi veliko flaš, da bom pa še v 33 polnil, jih je pa skoraj enkrat več...
grin1.gif
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Uff, ko sem pivino nalil v fermentor, nisem izmeril gostote (začetniška napaka)...
Zdaj vre že tretji dan, kdaj naj izmerim?
Hvala!
Lp
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik HafnerMa pravi:
Če maš plac...
smile-1.gif


Počasi bi spet lahko šli na enega. Sicer bo pa kmalu izobraževanje.

Ni plac problem, ampak je problem čiščenje, dezinfekcija, zapiranje....

Na enega pa vedno lahko gremo, mogoče bodo celo kakšni trki v kratkem...
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Uff, ko sem pivino nalil v fermentor, nisem izmeril gostote (začetniška napaka)...
Zdaj vre že tretji dan, kdaj naj izmerim?
Hvala!
Lp


Ne sekiraj se...
smile-1.gif
Pač ne boš vedel točno koliko alkohola ima pivo. Pomeri, ko se bo veha umirila oz. ustavila. Potem pomeri še čez dan ali dva in če bo gostota enaka, sej je fermentacija zaključila. Predlagam pa, da pustiš pivo v fermentorju vsaj kake 2 ali 3 tedne, takrat bo pa gostota sigurno že končna (FG).
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Hvala, bom takrat izmeril...
Bom pa pustil v fermentorju vsaj 2 tedna, res bo težko dočakati do konc septembera na pokušino!
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Največji hec je, da ko je pivo dva tedna flaširano je še vedno "sveže". In poj se, ko je odležalo 3-5tednov tolčeš po glavi, kaj si vsega takoj spil
grin1.gif

In tako vedno znova
smile-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Jaz imam večni problem: čas.
Trenutno imam zmleto za 4 batche, nimam pojma, če mi bo uspelo vse zvarit septembra (mejem pri kolegu, to mi je še zadnja manjkajoča investicija). Spilo se bo pa vse iz zaloge sigurno precej hitro. Takoj, ko je prejšnja runda dočakala 3tedne so mi vse znosili, pa ta pa oni piknik in je šlo, na vsaki priliki ena škatla in je konec
tongue-1.gif
 

jaka1980

Pripravnik
8. jun 2016
231
6
18
Prosim za pomoc.iz cesa naj naredim tesnilo za fermentor?Orginal je narejen iz cevke ki ne tesni...