Za vse NUVIJE popravek Raeunam v Računam

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Pri flešanju Zumota 660 nastane težava, ker je priključek USB za vratci baterije katere pa morajo biti za delovanje zaprte. V prebot se pride le s finto. Magnet, ki je vgrajen v vratica je potrebno nadomestiti z prikladnim magnetkom od kolesarskega števca ali figuric, ki imajo na hrbtni strani magnetek za obešanje na kovinske podlage. Ta magnet prislonite na mesto ob USB konektorju in simulira zaprt pokrov baterije. Zdaj pri odprtem pokrovu lahko zaženete Zumota in vklopite prebot skrin za flešanje.
Šeenkrat HVALA Popotniku za hitro izdelan fleš fajl!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Najlepša hvala,da si delil to ugotovitev z nami,dodal sem tudi v wiki.
Prosil bi te še samo to,če lahko napišeš kako se pride v preboot,moraš držat prst na zaslonu ali gumb za vklop?

p.s.
Za zahvalo ti podarjam zvezdice in le tako naprej pri raziskovanju
wink-1.gif
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
V preboot Zumo 660 se pride po klasični metodi držanje simbola baterije za par sekund (doker ne preklopi). Enako zumo550
 
Nazadnje urejeno:

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Od kolega dobil Nuvi-ja 660 za ''popravilo'', ker se je čudno obnašal. Imel je naloženih kar nekaj zemljevidov na notranjem pomnilniku in SD kartici (še CNE NT v9 z FW3.10). Problem je bil, da so bile vse karte obkljukane in jih ni bilo mogoče odznačiti.
To je vse urejeno in vsi zemljevidi posodobljeni (dodani mankajoči gmapbmap in gmaptz).
Tudi FW na 4.90.

Želel sem prenesti še popravek za ''Računam'', pa sem ugotovil, da ga v prvem postu za Nuvi-ja 660 ni.
Sprašujem, če je za ta Nuvi potreben popravek (še nise glede tega testiral).
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Popotnik, mi lahko pomagaš, namreč pri update-u Nüvi-a 250 mi javi, da ni novega update-a. Prosim za pomoč, ter nasvet kako to narediti.
Jože
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Poveži nuvija z Pc in odpri v mapi Garmin garmindevice.xml in preveri katera številka ti piše tukaj:
<Model><PartNumber>006-B0 ??? -00</PartNumber>

Nekateri nuviji imajo tri različne FW,čeprav imajo isto številko recimo v tvojem primeru 250.
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Popravek na nuviju 2360 v FW 3.60. Uf
d055.gif
sem zdaj porajtu zakaj je gor verzija 3.50. Je pa zanimiv, da še zdaj dajejo zanič upgrade gor na Webupdater-ju.
 
Nazadnje urejeno:

lopov

Zelenc'
20. jul 2011
27
0
1
Hoj!

Se da dobiti popravek za nuvi 765T in sicer verzijo 4.00? Imam naložen 4.40 s popravkom, vendar bom naredil downgrade in bi uporabil ustrezen popravek.

Hvala in lp,
b.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sem že poslal na Garmin točno kje je napaka in kako se odpravi,bomo videli če bo kaj efekta.
Očitno ne, na nüvi 760 še vedno piše "Raéunam" , FW pravkar updatan na 5.40.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Popravili so samo za nuvije serije 3xxx za ostale je še vedno potrebno naložit naš popravek.
Očitno Garmin noče več delat na starejših modelih ampak novosti oziroma popravke vključuje še samo na novih in še tukaj ne vseh,ki jih imamo v tej temi v prvem postu.
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
Popotnik, ali je tvoj popravek "Raeunam v Računam" narejen na bazi zadnjega celotnega firmwera? Se pravi, če posodabljam nüvija, lahko vžgem bližnjico in namestim kar tvoj popravek zadnje verzije? Ali pa je potrebno najprej naložiti popravek iz uradne Garminove strani, šele nato dati čez tvojega?
Namreč opazil sem, da ko sem naložil tvoj popravek za "Računam", verzije 6.20 kar na predhodno verzijo 6.10, mi je v vizitki izpisalo verzija 6.20. Torej, bo delalo vse pravilno, ali moram vseeno postopek ponoviti, t.j. najprej update iz Garminovega sita, nato pa še tvoj popravek "Računam"?
 

Podobne teme

  • Ne prezri
  • Zaklenjeno
  • Ne prezri
Odgovori
0
Ogledi
57.706
Odgovori
1.212
Ogledi
575.582