Za vse NUVIJE popravek Raeunam v Računam

Mirko_Barkovic

Fizikalc
16. mar 2009
894
64
28
Kamnik
D0825-15 2.10 Nuvi Splash Screen, WS, Ni ravno original. Bomo videli, če mu bo delovalo. Če ne bo, pa bo še enkrat flashal z originalnim D0751-10 2.00.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Nič ni narobe,če ti piše fail pri splash,ker ti vseeno vse deluje kot mora.
Fail samo pomeni,da ni mogel izračunat checksum.
Drugače se to popravi tako,da z SD skeniraš regijo 16 kjer je logo in mu potem izračunaš checksum in jo flashas nazaj
wink-1.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Nič ni narobe,če ti piše fail pri splash,ker ti vseeno vse deluje kot mora.
Fail samo pomeni,da ni mogel izračunat checksum.
Drugače se to popravi tako,da z SD skeniraš regijo 16 kjer je logo in mu potem izračunaš checksum in jo flashas nazaj
wink-1.gif

Hvala, te pa nam nič popravljal naj ostane tak kak je, zadnjič sem to opazil ko sem nekaj bral tu gor, pol sem pa šel preverjat...
Sam zanima me a se dajo dobiti posodobitve za zemljevide, ker mam gor City Navigator Europe NT 2008
sprasujem se.gif
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Popotnik, ravnokar sem nadgradil nuvi 760 in je gor nov FW. Saj veš kam pes taco moli. Nov FW je verzija 5.30. Tudi ta FW omogoča uporabo dveh kart v mapi Garmin na SD kartici. Karti na SD kartici poimenujte gmapsupp.img in gmapsup1.img. So se zgleda vrgli na ta popravek za vse stare nuvije. Hvala ti.
nahrung002.gif
 

navigatorcek

Zelenc'
3. mar 2012
10
0
1
na vrhu piše
Citat:
OBVEZNO odstrani GUPDATE.gcd iz skrite mape .system
To narediš da daš pod možnosti mape Prikaz skritih sistemskih datotek in
prikaži skrite datoteke.


to ne gre skozi, ker tudi ko mi povsod na računalniku pokaže skrite sistemske foldere, nikjer ne nuviju ne najdem skrite mape .system .... imam 3490t
 

Rossi_B

Zelenc'
11. mar 2012
23
0
1
Maribor-Hoče
Pozdravljen, sem novinec na tem forumu in ponosen lastnik Garmina 3490LT. Po prebiranju tega foruma sem se nanj tudi registriral in že takoj na začetku uporabil tvoj popravek za Računam. Zadeva mi je uspela "od prve" in HVALA tebi in vsem ostalim, ki se trudite in ki vam žilica ne da miru dokler stvari ne raziščete v nulo.

Lep pozdrav Rossi_B
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če ga prvo posodobiš z webupdater in nato greš preko z popravkom za Računam potem ti dela normalno.
Če pa nisi posodobil preko webupdater potem pa je potrebno odstranit gupdate.gcd in šele nato flashat z popravkom.
 

Podobne teme

  • Ne prezri
  • Zaklenjeno
  • Ne prezri
Odgovori
0
Ogledi
57.737
Odgovori
1.212
Ogledi
576.414