za kaj ste porabili digitalne bone?

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
Branenew, misko si je poleg tupkovnice omislil ze poleti za bon.
Sedaj se poigravam z mislijo na tale ekran, https://www.e-misija.si/izdelek/mon...080-curved-va-4ms-hdmi-displayport-freesync0/
katerega bi priklopil na "osnovni" laptop ki omogoca (najbrz najvec) fullhd pri 60hz. Vsaj tako je v specifikaciajh monitorja laptopa.
Kako prav pride display port kdaj v prihodnosti? Rad bi ga navadil na tehnicno risanje (igrice se sam zelo dobro navaja ;) )
Nekaj veselja do risanja ima, samo spomnit ga je dobro da lahko tudi rise na racunalniku, ne samo igrice naziga.
Ps: gledam sliko hrbta tega monitorja, pa vidim vga priklop in hdmi, DP pa ne.
Ali bi bilo bolje vzeti 24" z zvočniki, ravnega in z ips matriko. Za enak denar
moje priporočilo je da ne jemlji 27ke na fulhd
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in tomi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.342
5.856
113
pri taščici

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Jaz sem si na bone vzel Kobo Libra 2. Nekaj doplačila sicer, ampak je zadeva precej v uporabi.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.350
379
83
Cak mal, ruter ki bi doma omogocil dostop do interneta je no-go, ipods in ostala anc sara za muziko poslusat pa gre skozi?

Menda govorimo o bonih za spodbujanje digitalne pismenosti, kaksna logika je to? Je zadaj res zakonska dikcija ali gre za nespretno tolmacenje zakonodaje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Cak mal, ruter ki bi doma omogocil dostop do interneta je no-go, ipods in ostala anc sara za muziko poslusat pa gre skozi?

Menda govorimo o bonih za spodbujanje digitalne pismenosti, kaksna logika je to? Je zadaj res zakonska dikcija ali gre za nespretno tolmacenje zakonodaje?
To je visoka logika, ki je mi ne razumemo. V osnovi v prvem zakonu so bile predpisane tudi računalniški deli- t.i. Komponente,kar je najbolj logično. Sedaj so pa večina kupovali ravno slusalke,oz airpodse
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
Cak mal, ruter ki bi doma omogocil dostop do interneta je no-go, ipods in ostala anc sara za muziko poslusat pa gre skozi?

Menda govorimo o bonih za spodbujanje digitalne pismenosti, kaksna logika je to? Je zadaj res zakonska dikcija ali gre za nespretno tolmacenje zakonodaje?

To je visoka logika, ki je mi ne razumemo. V osnovi v prvem zakonu so bile predpisane tudi računalniški deli- t.i. Komponente,kar je najbolj logično. Sedaj so pa večina kupovali ravno slusalke,oz airpodse
sem bil za router, na koncu je sel bon za monitor ...