Youtube ugasnjen zaslon

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.514
265
113
vanced je super... sprobano!

dobro je, ker je ubistvu že vedno youtube aplikacija...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.514
265
113
men recimo sploh nič ne predvaja. piše da pesem trenutno ni voljo... pa sem jih kar nekaj probal...

remove app.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.344
113
Pomurje
Ravno poslušam Majke, se pravi najde tudi "nepoznano" muziko.
Dela pri ugasnjenem ekranu.

Naloženo imamo to na Galaxy S7, S9 Huavej 20 lite in na Hoferjevem Medionu. V
Na vseh dela.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Torej, Firetube naložiš iz Playstora, ga zaženeš, poiščeš nek komad, daš predvajati in ugasneš zaslon in dela? Al si kake nastavitve spreminjal?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Joj, kak mona sm jst...sej...ne bom niti govoril, kakšno sm prej ušpičil...v glavnem, Firetube je instaliran in fenomenalno dela z "način videa izklopljen"...
carskooooo...Hvala, jonny77 :cheer:
 

straddleplanche

Zelenc'
21. maj 2014
8
0
1
Tudi sam nimam te opcije, bi bila pa izredno dobrodošla. Res moteče, da imajo konstatno neke update, ne morejo pa zrihtati, da youtube laufa pri zaprtem zaslonu.

Je kdo preizkusil vanced youtube? SLišal sem, da se ne moreš prijavit v račun s tem, kar je malce nerodno, saj ima YT precej dobre algoritme za predloge video posnetkov in seveda shranjevanje v arhiv tistega kar ti je všeč.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
[QUOTE="straddleplanche, post: 2716364, member: 17305"SLišal sem, da se ne moreš prijavit v račun[/QUOTE]

Če bi prebral navodila, bi videl, da je ptrebno namestiti še MicroG apk in prijava normalno deluje.
 

tofsy

Pripravnik
16. feb 2009
86
9
8
Tudi sam nimam te opcije, bi bila pa izredno dobrodošla. Res moteče, da imajo konstatno neke update, ne morejo pa zrihtati, da youtube laufa pri zaprtem zaslonu.

Je kdo preizkusil vanced youtube? SLišal sem, da se ne moreš prijavit v račun s tem, kar je malce nerodno, saj ima YT precej dobre algoritme za predloge video posnetkov in seveda shranjevanje v arhiv tistega kar ti je všeč.
Meni youtube vanced deluje super, brez reklam, tudi pri zaklenjenem zaslonu, v ozadju. Tudi prijaviš se lahko, vendar moraš naložit MicroG- dodatek k vanced.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
ne morejo pa zrihtati, da youtube laufa pri zaprtem zaslonu

To je zato, da ti gledaš reklame. Če bi imel ugasnjen zaslon, jih ne bi gledal, zato se izklopi, ko ugasneš zaslon. Par let nazaj je bilo zrihtano tako, da če si plačal neko naročnino pri Youtubu, si lahko imel izklopljen zaslon, vendar samo v ZDA, sedaj ne vem, kako je.
Me pa zanima pri Firetube, kako oz. kje pogledaš, koliko podatkov ti skuri, ker tam v nastavitvah po porabo ga ni?
 

lifespirit

Zelenc'
21. mar 2010
13
1
3
še en like za NewPipe. poleg tega, da youtube seveda deluje pri ugasnjenem zaslonu, omogoča predvajanje samo glasbe, brez nalaganja videa.s tem ne trošimo po nepotrebnem baterije in prenosa podatkov. app se naloži prek appa F-droid.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.514
265
113
To je zato, da ti gledaš reklame. Če bi imel ugasnjen zaslon, jih ne bi gledal, zato se izklopi, ko ugasneš zaslon. Par let nazaj je bilo zrihtano tako, da če si plačal neko naročnino pri Youtubu, si lahko imel izklopljen zaslon, vendar samo v ZDA, sedaj ne vem, kako je.
Me pa zanima pri Firetube, kako oz. kje pogledaš, koliko podatkov ti skuri, ker tam v nastavitvah po porabo ga ni?

Ni res. To je zato, ker youtube ni namenjen samo poslusanju, temvec gledanju. In to hocjo ohranit.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Nič nočejo ohranit. To je vse zaradi reklam. Če se naročiš na Youtube Premium, plačaš seveda in v zameno nimaš nič reklam in lahko ga predvajaš z ugasnjenim zaslonom. Pa še piše jim vse to na njihovi strani, vendar, kot sem že dejal, storitev v Slo ni na voljo in je menda samo v ZDA.